Vyksta forumo atnaujimas.

Pradėjo Anomalija, kovo 31, 2017, 19:05:19

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Anomalija

kovo 31, 2017, 19:05:19 Redagavimas: kovo 31, 2017, 19:19:53 by Anomalija
Šiandien ir rytoj vyks forumo atnaujinimas.

Jeigu matysite klaidas forumo atvaizdavime, paspauskite CTRL + R.

Forumas atnaujintą stilių atgaus iki rytojaus.

Atsiprašome už nesklandumus.

a.t.sielis

Pagal mane, atnaujinimas buvo su techniniu broku. Ne viskas veikia, pvz. notifications nerodo normaliai.

Benamis

Citata iš: a.t.sielis  gegužės 03, 2017, 10:43:30Pagal mane, atnaujinimas buvo su techniniu broku. Ne viskas veikia, pvz. notifications nerodo normaliai.
Kaip rodo?

a.t.sielis

Ogi taip (prisegta): visai nieko nesimato, per mažas langelis, ir žemyn neina paslinkti.


.L.U.T.H.O.R.

Bandei Ctrl+Shift+R?

Benamis

Kaip Legionas sako bandyk paspausti Ctrl+Shift+R arba jeigu nepades dar CTRL+R.

a.t.sielis

Nepadeda. Bet čia matyt Operos bug'as, nes dabar įjungiau Google Chrome, ir viskas veikia. MS Edge irgi veikia, bet su prisijungimu kažkoks bug'as, kai įvedi prisijungimo duomenis ir spaudi prisijungti, išmeta tuščia baltą naršyklės ekraną, nieko nedaro. Bet vėl užkrovus forumo puslapį, jau rodo prisijungus.

Benamis

Citata iš: a.t.sielis  gegužės 03, 2017, 13:00:36Bet čia matyt Operos bug'as
Pats Opera naudoju, viskas tvarkoje. Tiesiog Operoje kazkodel neveikia Cache isvalymas naudojant CTRL+R. Reikia rankiniu budu valyti.

a.t.sielis

Keista, o dabar ir Google Chrome lygiai taip pat nerodo pranešimų.

Linas Esu

Gal
Citata iš: a.t.sielis  gegužės 03, 2017, 19:22:26Keista, o dabar ir Google Chrome lygiai taip pat nerodo pranešimų.
Galbūt reikia naujesnės adobeflash versijos ? adblock , gali taip pat maišyti

Benamis

Citata iš: a.t.sielis  gegužės 03, 2017, 19:22:26Keista, o dabar ir Google Chrome lygiai taip pat nerodo pranešimų.
Patikrinau, viska gerai rodo. Chrome naujausia versija.

a.t.sielis

Na, nežinau, gal čia mano kompe tokie gliukai. Paskui vėl rodo normaliai, bet buvo momentas, kai nerodė.

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Linas Esu  gegužės 03, 2017, 19:28:30Gal
Galbūt reikia naujesnės adobeflash versijos ? adblock , gali taip pat maišyti
Nenaudoju flash ir turiu adblock(tiksliau UBlock Origin) ir viskas veikia Firefox'e.

Linas Esu

#13
gegužės 03, 2017, 21:58:56 Redagavimas: gegužės 03, 2017, 22:02:28 by Linas Esu
Nauduoju " Chrome " , taip pat viskas veikia , turiu adblock , bei visada atnaujinu " adobe flash " jog galėčiau laisvai naršyti įvairiose internetiniuose psl.

a.t.sielis

Panašu, kad defektas, kurį minėjau, atsiranda kai puslapio rodymo dydį padarai daugiau nei 100%

Aukštyn