Tuščia

Pradėjo paragraf 78, liepos 07, 2012, 21:14:12

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

#15
liepos 17, 2012, 12:08:07 Redagavimas: liepos 17, 2012, 12:17:27 by paragraf 78
Va draugas pažaidė su photoshopu, pabandė paryškinti nuotrauką ir perleisti per visokius filtrus. Objektas atsirado. Ką manote?


(norėdami pamatyti didesnę nuotrauką spauskite ant paveiksliuko, tada spauskite "Pamatyti originalą" ir pasidinkite, labai jau įdomiai tas objektas atrodo)
Palyginimui:


TinSoldier

Hehehe... Man atrodo, tavo draugas kiek per daug įsijautė žaisdamas su photoshopu :D

Benamis

Man atrodo tavo draugas truputeli persistenge ;D :D

paragraf 78

Na objektas toje vietoje kur jį ir mačiau. O ar persistengė nežinau, šiaip tai jis netiki niekuo, tai nematau tikslo kam jam reikėtų kišti kažkokį objektą į nuotrauką, kurią net nežinojo kad į forumą kelsiu. Nesakau kad tau UFO tai gali būti ir debesies patamsėjimas. Bet man įdomu, kodėl jis išryškėjo tik perleidus per filtrus?

Benamis

Gabrieliau, patikek manimi, cia yra ryskiai persistengta... Tiesiog jis gal tau net nerimtai atsiunte, o tu is karto patikejai... Jeigu jau per filtrus tai paklausk kokius... ;D Paprikolint jis norejo ir tiek :)

Teroras

Gali drasiai draugeliui i kupra duoti ;D

TinSoldier

#21
liepos 17, 2012, 12:49:37 Redagavimas: liepos 17, 2012, 12:54:47 by TinSoldier
http://fotoforensics.com/analysis.php?id=00b5b4d429da411f509b780f21b2dbd39d85a8d9.242124

Šita programytė irgi nerodo, kad tas juodulys būtų įklijuotas ar užpieštas ant viršaus :) Jei būtų įdėtas ant foto viršaus ar nupieštas, tas objektas būtų kitos spalvos. Pvz,: http://fotoforensics.com/analysis.php?id=efcdc68bce117b30b111a9155a7ffd0913379650.352963 (Virš svetimo - ten parašiutas, jei ką. Ne koks iš manęs dailininkas :D )

Debesis irgi nelabai tikėtinas variantas, nes tas objektas atrodo visai kitame nuotraukos gylyje, nei likę debesys.

O, Alache ir septyni nykštukai, tai įrodo ateivių egzistavimą!!  :o

paragraf 78

Dar kartą sakau, aš neteigiu kad tai ateiviai. Tiesiog man tikrai įdomu kodėl aš mačiau ryškų objektą, o fotoapartas telefone jo nefiksavo.
Draugas yra maždaug TinSolderio tipo, jam daug maloniau besti pirštu kad čia nieko nėra, nei bandyti apgauti. Tai aš juo pasitikiu.
Nesupratau su tom programėlėm, ką jos parodo?

Benamis

Bet Gabrielius sake, kad jobjektas buvo cilindro formos, sis man tikrai neprimena cilindro.

Antra, tai tas "skrydzio efektas" atrodo vaikiskai ;D

TinSoldier

Citata iš: paragraf 78  liepos 17, 2012, 12:57:20
Dar kartą sakau, aš neteigiu kad tai ateiviai.


Naaah, čia ateiviai..

Citata iš: paragraf 78  liepos 17, 2012, 12:57:20
Nesupratau su tom programėlėm, ką jos parodo?


Kaip techniškai paaiškinti ką jos parodo, nežinau. Bet, kiek pats supratau, tai kiekvieną kartą išsaugant nuotrauką - ji praranda kažkiek pikselių, kažkiek kokybės, kažkiek kitos informacijos. Ir, kai į nuotrauką pridedi pašalinį objektą - jis nuo likusio fono skiriasi tais pikseliais, kokybe, kita informacija. Ta programytį parodo KAIP skiriasi ta informacija. T.y., irgi perleidžia per kažkokį filtrą ir parodo neatitikimus tarp įklijuoto objekto ir fono. Tie neatitikimai matosi iš skritingų spalvų ir atspalvių. Ar kažkas panašaus. Taviškėje foto jokių neatitikimų nėra. Mano pavyzdyje su įklijuotu svetimu - matosi ryškiai.

paragraf 78

Aišku. Tai jei maniškėje neatitikimų nėra tai vadinasi ji patikima?

TinSoldier

Citata iš: paragraf 78  liepos 17, 2012, 13:07:17
Aišku. Tai jei maniškėje neatitikimų nėra tai vadinasi ji patikima?


Pagal tą programą, joks objektas nebuvo į nuotrauką "įfotošopintas".

Vis dėl to, programos patikimumas, sakykime, koks 60 procentų.
Mano sugebėjimų patikimumas analizuojant nuotraukas koks minus 10 procentų.

marko

Kur daryta foto ir kada?

paragraf 78

Foto daryta birželio viduryje, tada po kurio laiko buvo įkelta į forumą. Prieš savaitę atidaviau draugui ją paanalizuoti, šiandien atsiuntė ir įkėliau į forumą.
Foto daryta Aleksote, Kaune.

Che-kuolis

kadangi nieko negaliu pakomentuoti, aš, aš įkvėptas Tin Soldier paveikslėlio irgi pažaidžiau su fotošopu, vien tam, kad parodyčiau, kad su juo žaisti ne visada yra pati geriausia mintis.

Taip pat, žinodamas šio puslapio narių įžeidumo lygį (ultraaukštas), prašau supratingumo.
Beje, pastebėjau, kad nuotraukos apačioje užfiksuota mergina/moteris. Taigi gavosi neblogas netradicinis portretas

Aukštyn