Inkognito istorija (debunked)

Pradėjo Linas Esu, rugpjūčio 26, 2015, 18:26:50

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas Esu

rugpjūčio 26, 2015, 18:26:50 Redagavimas: rugpjūčio 26, 2015, 22:09:18 by Inkognito apgavikas
Tema skirta inkognito istorijos analizavimui. Pasidalinkite savo pastebėjimais.

P.S mano tikslas yra išsiaiškinti jo istorijos tikrumą, mano klausimai adresatui nėra sarkastiški ar įžeidžiantys prašau turėti pakantumo man tiek pat kiek kitų atžvilgiu turi adresatas Inkognito ir jo istorijos bei pasisakymai . Nenauduosiu nė vieno įžeidžiančio žodžio , to paties reikalauju ir iš kitų dalyvaujančių diskusijoje .  :)

INKOGNITO TAIP IR NEATSAKĖ
http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=1904.0


1. Klausiu Ingkognito , kiek Torniečiai turi žodžių savo kalboje , beje koks mėgstamiausias jų patiekalas ir ar jie turi hobių ?

http://apiemistika.lt/diskusijos/samokslo-teorijos/nusikalstamas-jav-vyriausybs-ir-ateivi-is-oriono-sandris/msg8438/#msg8438
Nežemiečiai iš Oriono žvaigždyno,atkakliai tesia savo planus sumažinti žemės žmonių populiaciją pasitelkiant savo statytines firmas žemėje ypač kuriančias genetiškaii modifikuotus produktus. Paaiškėjo kad ES politikai pardavė gyventojų interesus leidę Europoje o tuo pačiu ir Lietuvoje naudoti genetiškai modifikuotus pašarus gyvuliams ir paukščiams. Jų kūnus ir produktus vartodami maistui jūs irgi gaunate mirtinų medžiagų dozes,tai įrodo smarkiai šoktelėjusi Onkologinių susirgimų kreivė Europoje ir Lietuvoje.

2. Citata : "Juk budėdami virš mūsų planetos jie puikiai nustato kas gali kelti pavojų žemei,apskaičiuoja jo skriejimo trajektoriją ir saugiu atstumu nuo žemės likviduoja pavojų.  "

Klausiu Inkognito , koks yra saugus atstumas krentant meteoritui į žemę ir kaip jie spėja jį sunaikinti jeigu jis atsirenkia į žemės plutą ?


http://apiemistika.lt/diskusijos/ateiviai-nso/rasti-artefaktai-dl-nezemieci-egzistavimo/
Atidžiai pažvelkite į piloto poziciją erdvėlaivyje ir tada jums naujomis šviesomis nušvis kitas artefaktas jau senai aptarinėjamas mokslininkų ir pavadintas amžinybės medžiu, nors ufologai jau daug metų tvirtina jog tai stilizuotas astronautas ervėlaivyje,manau kad paskutiniai dalykai akivaizdžiai įtikina, kad ufologai visiškai teisūs.Gal vis tik asteroidą virš Rusijos tikrai susprogdino nežemiečiai?-,yra daug išmastymų ta tema. gali būti kad ir su Tunguskos meteoritu nutiko a pati istorija. Juk budėdami virš mūsų planetos jie puikiai nustato kas gali kelti pavojų žemei,apskaičiuoja jo skriejimo trajektoriją ir saugiu atstumu nuo žemės likviduoja pavojų. Kyla klausimas kodė pačioje žemėsatmosferoje o ne kosmose? Gi dangaus kūnas atsitrenkęs į žemės atmosferą gauna stiprų dinaminį smųgį ir įkaista iki baltumo o tada jį pribaigti tėra vienas juokas.

3. Prašau atsakyti argumentuotai ir pateikti įrodymų .

http://apiemistika.lt/diskusijos/ateiviai-nso/inkognito-pagrobimo-istorija-%28diskusijos%29/
Kaip statomos ateivių bazės,nežinau,tačiau žinau tik kad jos yra. Jos yra ne ant žemės paviršiaus bet maždaug kilometro gylyje po didžiaisiais miestais,po kalnais,jūros dugnu pelkėtose ir nepraeinamose vietovėse.

4. Cituoju Inkognito : " Žmona aišku liko nepatenkinta,mano slankiojimais naktį,bet jai pasiteisinau, kad man pasigirdo tarsi kas vogtų dyzeliną iš traktoriaus,net ir namuose negali sakyti visos teisybės. Priklausydamas vienai stovyklai negali būti garantuotas kad tavęs nenudobs kitos stovyklos atstovai.Panašiai kaip mafijoje.

Klausiu , ar ateviai turi savo mafijas kaip ir žemiečiai ?


http://apiemistika.lt/diskusijos/ateiviai-nso/zeme-supa-ateivi-erdvlaiviai/msg9049/#msg9049
Na taip apie tą realybę visiems pranešinėju jau vos ne 10 metų... Vieną naktį prieš porą metų,pabudau iš miego nesuvokiamo siaubo apimtas ,o per galvoje esantį implantą gavau nurodymą pereiti į savo dirbtuves nes ten metalu dengtas stogas ir būsiu gerai ekranuotas, kad priešas negalėtų tikslai nustatyti mano vietos,pasinaudodamas manyje esančiais implantais. Jie pasakė kad priešas pralaužė jų gynybą ir netrukus atskris paimtii manęs į nelaisvę. Bet jeigu klausysiu jų instrukcijų jis pasitrauks nieko nepešęs. Taigi 3 val nakties apsirengiauir nuėjau į savo dirbtuves,po kokių 15 min išgirdau kaip virš miestelio viduryje nakties atskrido kažkas kaip ir lėktuvas ir pradėjo skraidyti skersai ir išilgai netoli mano buvimo vietos,bet padaręs kokius 6 užėjimus jis pamažu nutolo šiaurės kryptimi. Tada gavau info, kad pavojaus nėra ir galiu grįžti miegoti į savo lovą. Žmona aišku liko nepatenkinta,mano slankiojimais naktį,bet jai pasiteisinau, kad man pasigirdo tarsi kas vogtų dyzeliną iš traktoriaus,net ir namuose negali sakyti visos teisybės. Priklausydamas vienai stovyklai negali būti garantuotas kad tavęs nenudobs kitos stovyklos atstovai.Panašiai kaip mafijoje.

5. Citata : "Nugalėję karuose silpnesnes gentis ar tautas,- jų gražiausias moteris pasiimdavo sau ir todėl Atlantų rasė ilgainiui tapo pati gražiausia tiek vyrų tiek moterų atžvilgiu"

Klausiu Inkognito , kokias tautas nukariavo atlantai , ( šiuo metu kaip žinoma visame pasaulyje lietuvių tauta )
bei ar grobdavo tik moteris ? jeigu nori turėti gražius vaikus būtina jog vyras būtų simpatiškas kadangi jo genai suteities metu yra dominuojantys . Tai vis dėl to jeigu atlantai tapo gražiausia tauta ( lietuviai ) nors visos kitos buvo nukariautos.... ko daugiau pagrobdavo simpatiškų , ar vyrų ? ar moterų ?

http://apiemistika.lt/diskusijos/ateiviai-nso/inkognito-pagrobimo-istorija-%28diskusijos%29/75/
Ne tik Baltai bet ir tos tautos kur gyveno glaudžiai su tomis  Baltų rasės atstovėmis,kariavo su jais dėl teritorijos, prekiavo,vedė kultūrinius mainus didesnę ar mažesnę turėjo galimybę asimiliuotis vieni su kitais santuokų ar kitokiais pagrindais. Atlantų pagrindiniai bruožai- aukštaūgiai,šviesiaplaukiai ,baltos odos,mėlynakiai,tačiau labai karingi ir bjauraus būdo,godūs pinigams ir turtams,siekiantys ir trokštantys valdžios ir pripažinimo. Nugalėję karuose silpnesnes gentis ar tautas,- jų gražiausias moteris pasiimdavo sau ir todėl Atlantų rasė ilgainiui tapo pati gražiausia tiek vyrų tiek moterų atžvilgiu. Neturėdami bendrų priešų Atlantai kariaudavo ir riedavosi tarpusavyje,o juos suvienydavo tik pasirodęs bendras priešas visiems, arba karo žygio organizavimas su galimybe pasiplėšti kitų genčių arba tautų turto. Toks bjaurus Atlantų būdas ir tapo viena iš  galingosios Atlantidos žlugimo priežasčių. Neveltui hitleris svaičiojo apie kažkokią Arijų rasę,arijai tai buvo Atlantų žvaigždžių kariai ir vokietis norėjo savo tautą prilyginti jiems. Tačiau Vokietijoje  mažiau Arijų rasės atstovų nei tokioje mažoje Lietuvoje.

6. Citata : ""tarybos nuspresta atsiusti atstova i si foruma, sveiki.
inkognito jums nesake melo. jus girdejote tik tai ka mes leidome jam pasakyti. implantu pagalba mes kontroliuojame visa informacija kuri jis nori atskleisti. mes igalioti atkreipti jusu demesi i tai ka sake inkognito apie ivykius vasaros pabaigoje. kantrybes.""

Klausiu Inkognito : ar viską ką rašei tau liepė rašyti ATEIVIAi ? ar gavai asmeninę žinutę ? kaip jie su tavimi bendrauja , laiškais ar telepatiškai ? ar galime su jais mes susisiekti per tave ? Beje ar jie visi turi rusišką (masonų ) akcentą kaip viename iš šių dviejų tavo video ?
https://www.youtube.com/watch?v=SP9_-vWW3-E https://www.youtube.com/watch?v=3OagtbJ_Ymg ar tau panašus akcentas į šį patektą video ? https://www.youtube.com/watch?v=6en4tO84DOE

P.S kur yra sesija 1 ir sesija 2 ?

http://apiemistika.lt/diskusijos/ateiviai-nso/lietuviskame-forume-kontaktas-su-ateiviais/
pirmas pranesimas:

"tarybos nuspresta atsiusti atstova i si foruma, sveiki.
inkognito jums nesake melo. jus girdejote tik tai ka mes leidome jam pasakyti. implantu pagalba mes kontroliuojame visa informacija kuri jis nori atskleisti. mes igalioti atkreipti jusu demesi i tai ka sake inkognito apie ivykius vasaros pabaigoje. kantrybes."

antras pranesimas:

"siuo metu mes negavome igaliojimu atsakineti i klausimus.
mes pasidomesime ar galesime tai padaryti.
musu noras padeti suprast, bet isakymas svarbesnis uz nora. kantrybes.
mes zmogus kaip ir tu."

trecias pranesimas:

"mes atsakome į klausimus.
mes atejome.
mes naudosim pavadinima, kuris buvo pasakytas.
mes ne tas pats fizinis apvalkalas, kuris buvo zinomas tuo paciu pavadinimu praeityje.
inkognito zino tiesos esme, kuria bande perteikti. taciau jis nesupranta, kad tai veikia pries ji.
jis ne vienas. tokiu kaip jis yra daugiau.
oriono grupe kuria jus norite vadinti tornieciais negali uzpulti sitos planetos.
esate ir busite apsaugoti jus.
zemes zmonems daugiau niekada nereikes kovoti su oriono grupe.
praeities zemes zmones apgyne planeta nuo oriono grupes.
karantinas buvo paskelbtas ir oriono grupe pasitrauke.
karantinas taikomas iki dabar, konfederacija ta uztikrina.
niekas negali pazeisti karantino be stebetoju leidimo.
mums buvo pasakyta ateiti cia.
mums buvo pasakyta pasirinkti tris jus. viena is triju. vienas pakeis kita is septyniu tukstanciu.
mes igalioti atkreipti demesi i galimus ivykius vasaros pabaigoje.
mes negalime atsakyti ko laukti, mes negalime pazeisti laisves rinktis.
mes laikomes vieno kurejo istatymo.
mes ateisime dar.
mes esame zmogus kaip ir tu."



7. Klausiu Inkognito , kodėl niekada neesi parodęs implanto ir kodėk neketini jo parodyti ? tai juks būtų daiktinis įrodymas . Beje kaip atrodo tas ateivio namas mėnulyje kuriame atliko tau operaciją ?

Tai gal tau ateiviai ir implantą įsodino? - vitake

Inkognito - Kiek žinau tai jie yra net 4 įsodinti, vienas ant rankų piršto narelio

Man jie netrukdo,o kai kada net ir padeda. kai man pakaušyje įvedinėjo implantą mėnulyje tas ateivis manęs atsiprašė ir pasakė kad jam būtų maloniau su manim susitikti kitomis aplinkybėmis bet yra priverstas atlikti šią operaciją,nors aš jai ir priešinausi.
http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=1254.msg21085#msg21085


8. pasiūlymas Inkognito vykti į klinikas nuo Vilničio Gintaro
http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=1904.0
Inkognito pasiaiškinimas kodėl jis atsisakė vykti kartu su Gintaru ir atlikti rentgeno tyrimą įrodant ar jo ateivių implantai egzituoja , Inkognito girdi galvoje balsus . Apiemistika.lt trumpa diskusija .
http://apiemistika.lt/diskusijos/dvasios/po-mirtinis-gyvenimas-178/60/


Vytautas : Inkognito smalsu ar girdėjai balsą dar kada nuo praeitų metų rugpjūčio iki dabar?

Inkognito : Taip, nelabai senai,bet labai trumpai be paaiškinimo. Liepė atsisakyti bet kokio pasiūlymo iš diskusijų forumo. Bet nepaaiškino iiš kokio nes tu metu aš praktiškai buvau tik Anomalijoje bet ir taip labai retai ir NSO.LT. Po kurio laiko atėjo pasiūlymas-reikalavimas, iš Anomalijos nuo pono Gintaro, kad padaryčiau rentgeno nuotrauką inplanto kur yra galvoje ir įrodymui,- kad nemeluoju ir patalpinčiau jį forume. Aš atsisakiau, bet ne todėl, kad tai rekomendavo balsas ir man pačiam buvo nepriimtinas toks  ultimatyvus pasiūlymo tonas ,be to nenorėjau rizikuoti savo saugumu ir laisve,kad netektų nušauti kokio nors maniako besikėsinančio į mane dėl to inplanto.O paskui tektų teismui įrodinėti, kad neviršijau būtinosios ginties ribų.Žinant kokie teismai yra Lietuvoje tai turėtų būti suprantama bet kuriam sveikai protauti galinčiam individui.Bet anomalijoje matyt tokių nėra likę.[/b]

Benamis

#1
rugpjūčio 26, 2015, 21:06:10 Redagavimas: rugpjūčio 26, 2015, 21:09:29 by Benamis
Jokios naujos informacijos taip ir neperskaiciau. O anomalija.lt forume inkognito buvo "isnagrinetas", nuo A iki Z, todel jis cia ir nepasiliko. Kitur galbut dar randa viena kita zmogu kuris juo tiki.

Kaip ten bebutu, istorija idomi. Kaip ir pats jos autorius. Gaila tik, kad inkognito kartais per daug pasikarscioja - o tai jam trukdo diskutuoti diplomatiskai su kitais nariais :)

P.S. @Inkognito apgavikas tavo pranesime yra dezinformacijos.

Linas Esu

#2
rugpjūčio 26, 2015, 21:58:20 Redagavimas: rugpjūčio 26, 2015, 22:04:42 by Inkognito apgavikas
Pasakykite kur , pataisysiu

Benamis

Tarkime informacija apie video. Tai buvo ne inkognito darbas, todel klausimai skirti jam apie vaizdo irasus neturi jokios prasmes. Taip pat galiu uztikrinti, kad inkognito tau ir apie savo amziu nemelavo (skaiciau ka tik tavo(?) susirasinejima su juo apiemistika forume) :)

Galiu atsakyti i viena tavo klausima:

CitataP.S kur yra sesija 1 ir sesija 2?


Video sesiju nr. 1 ir nr. 2 niekada nebuvo.

P.S. Manau reikejo tau labiau zmoniska forumo slapyvardi pasirinkti :)

Linas Esu

Na bent vieną atsakymą gavau . Man keista kodėl 3-4 sesijos yra o 1-2 nerasta . Dėl amžiaus mane informavo vienas jį gerai žinantis asmuo , net ir apibūdino todėl pradedu daugiau jo gailėti . Atrodo bergždias reikalas ta tiesa kai pradedi dėlioti viską į vietas logikos nerasta nė vienoje detalėje ačiū dievui ši istorija neišpopuliarėjo iki M.Šalčiūtės lygio ir realiame gyvenime . Kaip bebūtų jis nesiteikia į derybas kiekvienas kritikas į šuns dienas išdedamas , nenorintys tikėti tampa priešais o tprijaučiantys geriausiais draugais .
Taip , galėjau kitokį pasirinkti , ar vis dar galiu pakeisti ? šis ir man pradeda atrodyti priešiškas .

Benamis

Citata iš: Inkognito apgavikas  rugpjūčio 26, 2015, 22:16:56
Taip , galėjau kitokį pasirinkti , ar vis dar galiu pakeisti ? šis ir man pradeda atrodyti priešiškas .


Parasyk @paragraf 78 - jis pakeis :)

Nemanau, kad inkognito reikia gaileti. Uzmirstant jo istorija ir jo pasakojimus apie tai kaip ji profilaktiskai grobia ateiviai, jis gana idomus, protingas zmogus ir isradejas :)

Linas Esu

Citata iš: Benamis  rugpjūčio 26, 2015, 22:22:12
Citata iš: Inkognito apgavikas  rugpjūčio 26, 2015, 22:16:56
Taip , galėjau kitokį pasirinkti , ar vis dar galiu pakeisti ? šis ir man pradeda atrodyti priešiškas .


Parasyk @paragraf 78 - jis pakeis :)

Nemanau, kad inkognito reikia gaileti. Uzmirstant jo istorija ir jo pasakojimus apie tai kaip ji profilaktiskai grobia ateiviai, jis gana idomus, protingas zmogus ir isradejas :)


Ką jis išrado, būsiu kažką praleidęs.. ?
man į pm parašė vienas asmuo , pas jį iš putplasčio paruoštą nedidelio lėktuvėlio korpusą yra matęs .
Nežinau kiek protingas  , bet žodyną didelį turi , knygų tikrai skaito nesvarbu romanai , mokslas , fantastika..knygos nemaišo . Tačiau . Jo kelionės skraidančia lėkšte į afriką , jo kelionė į menulį kuriame jam ateivis atliko operaciją ir atsiprašinėjo jog tokiomis sąlygomis jie susitiko . Teiginiai jog mes lietuviai esame Atlantidos palikuonys . Teiginiai apie Torniečius . Jokio įrodymo , menkiausio argumento visose šiose istorijose . Tai skamba kaip didelis romanas . Užmiršti viską negaliu nes tik todėl čia forume prisiregistravau , būtent dėl jo istorijų . Jo metodai ginant istoriją yra baisūs . Visus išdeda į šuns dienas . Diskutuoti neįmanoma , civilizuotai uždavus paaiškinti vieną ar kitą nukrypsta į lankas ir galiausiai turi atsakymą - savo galvoje girdi balsus . Kai tiek daug perskaičiau neigiamų jo komentarų kitų vartotojų atžvilgiu įvairiuose forumose ir jo paties daugelį istorijų bei pasiaiškinimų ( kai kurių net nebaigiau skaityti nes tiesiog praislenkia su sveiku protu ) . Galiu tvirtai atsakyti , aš šiuo žmogumi kaip internetine asmenybe visiškai nesižaviu nė per nago juodymą .

Benamis

Citata iš: Inkognito apgavikas  rugpjūčio 26, 2015, 22:44:30
Ką jis išrado, būsiu kažką praleidęs.. ?


http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=1204.msg20212#msg20212

Ten rasi ir nuorodas i laidu archyvus kai pas ji zurnalistai sveciavosi ir aplamai daug informacijos kuo gyvenime uzsiema, ka isradineja ir t.t. Todel ir sakau, ganetinai protingas ir idomus pasnekovas (jeigu nekreipsime demesio i jo pasakojimus apie ateivius).

Citata iš: Inkognito apgavikas  rugpjūčio 26, 2015, 22:44:30
Galiu tvirtai atsakyti , aš šiuo žmogumi kaip internetine asmenybe visiškai nesižaviu nė per nago juodymą .


Cia kiekvieno teise :)

Linas Esu

Pažiūrėsiu būtinai , dėkui :)
O dėl nuomonės visiškai sutinku . Kiekvienas savo privalo turėti , tik apginti reikia civilizuotai sugebėti .

Laikasatejo

Citata iš: Linas Esu  rugpjūčio 26, 2015, 22:16:56Man keista kodėl 3-4 sesijos yra o 1-2 nerasta .
Kaip ne is nuogirdu zinantis visa sesiju istorija galeciau suteikti besidominciam siek tiek aiskumo ir numalsint smalsumo troskuli. Nesu Inkognito fanas ar gynejas, bet turiu proga isteisinti ji sioje, jau 3 metuku sulaukusioje, «sesiju» istorijoje, ja ir pasinaudosiu.
Pirma reiktu paminet, kad Inkognito niekuo nesusijes su «sesijomis» apart to, kad jis, ar jo istorija ten figuruoja. Nezinau kodel jis pats to nepaminejo.Tiek to, nesigilinsim i jo motyvus.
Taigi griztant prie «sesiju». 3 ir 4 irasas yra o pirmu dvieju nera, kame reikalas? Atsakymas paprastas: Sesija tai laiko atkarpa tarp prisijungimo ir atsijungimo prie diskusiju lentos. Vienas prisijungimas lygus perduodamos informacijos dydziui, o kadangi pirmose «sesijose» buvo perduota mazai informacijos arba ji neturejo tokios svarbos kaip velesnes «sesijos», todel nera lydincio iraso.

Kas liecia igarsinusio balso akcenta, tai buvo paklausta ankstesniame klausime.
Pamineta, kad jis imituoja rusiska akcenta. Taip, tas tikra tiesa.
Aisku su masonais ar Ramanausku nieko bendro tai neturi.
Apie ta balsa galima butu atskira tema sukurt, tiek ten visko  :)

Paveluotas bet sioks toks atsakymas. Suprantama po jo kai kam kils dar daugiau klausimu. Galiu tik pasakyt, kad asmeniskai neturiu jokio noro reanimuot Inkognito istorijos, ne todel po tiek laiko cia atrasiau, tad jei bus norinciu pakomentuot ir pakreipt ta linkme, nemanau, kad apie tai kazka galesiu pasakyt.

Linas Esu

Citata iš: Laikasatejo  lapkričio 07, 2015, 20:24:32
Citata iš: Linas Esu  rugpjūčio 26, 2015, 22:16:56Man keista kodėl 3-4 sesijos yra o 1-2 nerasta .
Kaip ne is nuogirdu zinantis visa sesiju istorija galeciau suteikti besidominciam siek tiek aiskumo ir numalsint smalsumo troskuli. Nesu Inkognito fanas ar gynejas, bet turiu proga isteisinti ji sioje, jau 3 metuku sulaukusioje, «sesiju» istorijoje, ja ir pasinaudosiu.
Pirma reiktu paminet, kad Inkognito niekuo nesusijes su «sesijomis» apart to, kad jis, ar jo istorija ten figuruoja. Nezinau kodel jis pats to nepaminejo.Tiek to, nesigilinsim i jo motyvus.
Taigi griztant prie «sesiju». 3 ir 4 irasas yra o pirmu dvieju nera, kame reikalas? Atsakymas paprastas: Sesija tai laiko atkarpa tarp prisijungimo ir atsijungimo prie diskusiju lentos. Vienas prisijungimas lygus perduodamos informacijos dydziui, o kadangi pirmose «sesijose» buvo perduota mazai informacijos arba ji neturejo tokios svarbos kaip velesnes «sesijos», todel nera lydincio iraso.

Kas liecia igarsinusio balso akcenta, tai buvo paklausta ankstesniame klausime.
Pamineta, kad jis imituoja rusiska akcenta. Taip, tas tikra tiesa.
Aisku su masonais ar Ramanausku nieko bendro tai neturi.
Apie ta balsa galima butu atskira tema sukurt, tiek ten visko  :)

Paveluotas bet sioks toks atsakymas. Suprantama po jo kai kam kils dar daugiau klausimu. Galiu tik pasakyt, kad asmeniskai neturiu jokio noro reanimuot Inkognito istorijos, ne todel po tiek laiko cia atrasiau, tad jei bus norinciu pakomentuot ir pakreipt ta linkme, nemanau, kad apie tai kazka galesiu pasakyt.
Ačiū už info , o kur pats galėčiau perskaityti tai ką jūs pats žinote ?

Paveluotas bet atsakymas

Citata iš: Linas Esu  lapkričio 17, 2015, 13:17:00Ačiū už info , o kur pats galėčiau perskaityti tai ką jūs pats žinote ?
Geriau paveluotas atsakymas nei jokio. Gaila, negaliu prisiminti paskyros "Laikasatejo" slaptazodzio, todel bandau parasyt kaip forumo svecias.
Atsakau i klausima:
Tai ka as zinau jus galetumete perskaityt Pvz.: forumo temoje "Ateivio vardu RSA vizito i Anomalijos foruma istorijos detales" jeigu tokia tema egzistuotu. Ar atsakiau i jusu klausima?

paragraf 78

Slaptažodį galima susigeneruoti naują. Prie registracijos yra tokia funkcija, berods užvadinta kaip "Pamiršai slaptažodį". Paspaudi ir e-mailą atsiunčiamas naujas

Evaldas666

Labai norėčiau , kad viską suprastumėt iš eilės . Nes dabar atsakydamas San IL noriu parašyt savo išvadas .
Inkognito pagrobimo anatomiją reiktu padalint kol kas į tris dalis . Bet pradėsiu ne nuo to .
Gaila , kad ignoruojat mano pasakymą , kad forumuose , tiek meškos ausyje , buvusiame gyvajame sapne , anomalijoje ir ypač nso.lt buvo ir yra žaidimas . Tai daug kartų rašiau daugybe temų . Yra visi 100 % įrodymai , pats San IL gali prieiti prie visur ir dar kartą patikrinti . Tai turi labai didelę reikšmę visoje inkognito pagrobimo anatomijoje .
Kaip jau sakiau daliname inkognito pagrobimo anatomiją į trys dalis .

Pirma dalis: tai įvykiai kuriuos inkognito aprašo iki pačio pagrobimo ir įsodinimo į kosminį laivą .
Dabar grubiai atsakau San IL , tu nieko neįrodei. Tu įrodei tik tiek , kad tikrai buvo minėtas pilietis x ir galimai dirbo kgb . Bet ir taip buvo aišku , kad tu tai rasi jai ieškosi . Inkognito pagrobimo anatomijoje aiškiai parašyta , šaudymo treneris DOSAF,e . Net nekyla klausymu , kad žmogus dirbdamas tą darbą priklausė kgb . Tu įrodei tik tiek , kad pilietis x egzistuoja ir pasak pačio inkognito dirbo kartu su juo . Viskas . Neįsižeisk San IL , aš konstatuoju tik faktus .

Antra dalis: inkognito pagrobiamas ir su juo vyksta keistoki dalykai . Bet šito mes nepatikrinsim . Mes šitą dali galim tikrint tik pačio inkognito rašybą . Nes šita dalis pati fantastiškiausia .


 
Citatainkognito rašė:
    Laukiam tavo atsakymo, - parodė jis į byrančias paskutines smilteles.
    - Galite mane priversti, nes aš esu jūsų belaisvis, tačiau savo laisva valia atsisakau su jumis bendradarbiauti ir vykdyti užduotis.
    - Suprask, tai tėra formalumas, mes turime prisilaikyti visatos įstatymų, o tu mus verti imtis kraštutinių priemonių, kvailai užsispirdamas, nes užduotį tu privalėsi įvykdyti bet kokiu atveju,- jo tonas tapo atvirai grasinantis. - Na, gerai, mes daug metų simuliuojame veiklą, nes, atvirai pasakius, mūsų tyrinėtojų grupė jaučia simpatiją žmonių rasei, tačiau pasikeitus mūsų politinei situacijai, mes privalome padaryti kažką esminio, nes vietoje mūsų atsiųs kitus, kurių veikla jums bus pražūtinga, o ir mums iš to nebus nieko gero. Tau, kraujo paėmimo metu mes, jau suleidome preparato dozę, ir tavo kraujuje jau cirkuliuoja uždelsto veikimo mirtini nuodai, kurie per jūsų pusmetį tavo organizmą numarins, jeigu mes per tą laiką nesuleisime priešnuodžius.
    - Pusmetis ilgas laiko tarpas, per tą laiką gali daug kas pasikeisti, - atsakiau jam, nesirengdamas nusileisti jo reikalavimams.
    - Na ką gi renkis „ekskursijai"- jei jau toks esi nesukalbamas.
Raskit nors dar vieną inkognito postą , kur jis taip rašo . Vaizdas toks , čia rašė prisimindamas visas Lietuvių taisykles net dialogo . O veliau pamiršta . Net gyvajame sapne atsakydamas į klausymus tarp pasakojimų pamiršta tai . O dažniausia net nereaguoja į pastabas , o jausmas kad daro tik copy - paste .
Dar pastebėjau minimų ateivių vardus pvz : " Hardas " , mes visi žinome kas tas hardas , bet matyt 2005 m inkognito tai buvo labai paslaptinga , taip pat labai jau žemiškos ateivių pareigos ir labai jau žemiški išsireiškimai ir supratimai . Anomalijos adminas pasiūlė inkognito išleist knygą , pradžioje dokumentikos stiliuje, veliau fantastikos . Bet inkognito atsisakė. Dėl ko atsisakė? Gal dėl to , kad suprato , kad tai bus plagiatas ?
Kaip matot antrą dalį dar reikia panagrinėt , kad butu atsakyta be klaidų .

Trečia dalis : Tai susyją su internetiniu žaidimu . Kadangi iš gyvo sapno forumo inkognito pagrobimo anatomiją perkėlė pokštininkas su tik kaip kuriais komentarais . Ir ilgainiui , o ypač dingus originalui istorija pasidarė ne tokia , visos kitos svetainės ją kopijavo iš meškos ausies forumo , kaip kurie ją pagražino - pataisė ir …..................
Labai noriu , kad trečią dalį įsiskaitytu pats inkognito ir suprastu - įvertintu viską realiai .
Skaitant originalą labai krenta į akys inkognito pokalbis su Evaldžitu . Labai norėčiau tai paanalizuot dabar . Dedu pagrindinius jų susirašinėjimus , kurie dabar plinta internete , tik pačio Evaldžito komentarų nėra , aš dedu vieną dėl aiškumo . Ir dėl aiškumo kopinu kaip ką iš viršutinio posto :

   
Citatainkognito »
    Evaldzitai, tavo prašymą perduosiu bazės vadui, gal jis galės ką padėti, parašyk savo e- mailą, kurį jam jį perduosiu, jei jis sutiks padėti su tavim, susisieks pats, bet jie keistuoliai, tad nedėk per daug vilčių į tai.

    inkognito »
    Evaldzitai, perdaviau tavo e-mailą, tačiau jau visa savaitė jis man neatrašo anei žodžio (kai kada ir per mėnesį negaunu e-mailo), žinok, kad ten karinė tarnyba, be to, net nežinia, ar jis teiksis iš viso atsakyti. Su jais sunkus bendravimas, reikia psichologinių įgūdžių.

    evaldzitas»
    o tas bazes vadas kuriam perdavei mano emaila tas pats kur pasakojime,ar kitos bazes vadas.Tam ateiviui rašiau,kad paieškotu ateiviu ,kad mane išgyditu ,raše sutinka.

    inkognito »
    Evaldzitai,jis yra žemėje esančių 48000 bazių vadas,tavo duomenis jam daviau,nes tau tai gyvybiškai yra svarbu,niekam kitam neturi teisės perduoti jo duomenų,nes jie čia būdami stipriai rizikuoja ir karas tarp stovyklų jau vyksta,vedami didesni ar mažesni mūšiai ir susirėmimai.
    inkognito.

    Buvau pagrobtas,1974 m ,man įvyko mįslingi atsitikimai kurie turėjo įtakos ne tik man,bet turi skaudžias pasekmes ir jums visiems.
Klausymas . Inkognito meluoja Evaldžitui ?
Atsakymas , NE . Nemeluoja .
Pasižiūrim ne seniai parašyta inkognito pasisakymą nso.lt svetainėje :

   
Citatainkognito rašė:
    nkognito 2016 m. birželio 13 d., pirmadienis, 21:12:15
    Tai buvo info Iš RSA,bet viskas keičiasi.kas metai situacija nestovi vietoje.
Paaiškinu tiems kas nesuprato :
Aš tik dabar supratau kas tas RSA . Jis ir yra ateivis „žemėje esančių 48000 bazių vadas"
kuriam inkognito perdavė Evaldžito prašymą .
Bet tai buvo tikrai . Ne veltui paskutiniu metu dažnai rašau apie internetinį žaidimą .
Vargšą inkognito kvailino nuo pat pradžių . Jam rašant jo istoriją gyvajame sapne , kažkas apsimetęs ateivių rsa pradeda su inkognito susirašinėt e-meilais . Tai tam apsimetėliui inkognito perdavė Evaldžito prašymą . Tai tuo apsimetėliu ateiviu inkognito tiki iki dabar . Pasak mano šaltinių tas rsa kažką pasakė ką žinojo tik inkognito . Bet šitą „fenomeną" aš paaiškinau San IL , nenoriu viešinti asmeninių dalykų . Inkognito gali paklaust San IL .
Tai dėl tokių kvailinimų pagrobimo anatomija gavosi tokia kokia yra .
Mano išvados . Pirmą ir trečią dalį įrodžiau pilnai . Reikia padirbėt su antra .

Benamis

Citata iš: Evaldas666  birželio 22, 2016, 19:31:03Anomalijos adminas pasiūlė inkognito išleist knygą , pradžioje dokumentikos stiliuje, veliau fantastikos
Kaip supratau tai pats inkognito, o ne administratorius, pasiule knyga leisti fantastikos stiliumi, ir tai daug ka paaiskina :)

Aukštyn