Juodoji magija

Pradėjo Teroras, gruodžio 20, 2011, 17:01:56

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

not lucky

tada ar verta demesio yra si knyga

Juodoji magija. Istorija, teorija ir praktika
autorius -  Aleksėjus Šiškariovas
kadangi jei gera knyga reiks nusipirkti.

001

Citata iš: not lucky  liepos 03, 2014, 11:33:09
tada ar verta demesio yra si knyga

Juodoji magija. Istorija, teorija ir praktika
autorius -  Aleksėjus Šiškariovas
kadangi jei gera knyga reiks nusipirkti.

Mano dėmesio ji neverta, ar tavo dėmesio ji verta - nežinau. Atsisiųsk .pdf, pavartyk, jeigu yra kas tau pravers, ar domins - nusipirk knygos popierinį variantą.

.L.U.T.H.O.R.

Na, kai žmogelis tik dėl pinigo rašo knygą (bent jau taip atrodo), tai kiek ten tos naudos joje, neaišku. PDF kažin ar rasi, susirask jei yra kuriam knygyne(Pegasuose turėtų būt), nueik, pavartysi ir bus matyt :)

paragraf 78

Iš tiesų tai visiškas šlamštas ta knyga. Knygyne sėdėdamas paskaitaliojau (maždaug pusę perskaičiau, toliau nervai neatlaikė, o ir neverta ta brošiūrėlė tokių pinigų kokių užsiprašyta). Panašu, kad autorius nelabai raukia su kuo ta magija valgoma

not lucky

tai kur gauti informacijos kuri veiktu, nes man reikia, o apie tai dar tik nedaug zinau, o ir normaliu knygu nezinau? Internete irgi kazin kiek tiesos, nes visi tie tinklapiai atrodo nelabai patikimi, o man reik tik, kad tas zmogus atsiknistu nuo vienos panos kuria isiziurejau, o jis maiso man. Tai gal uztektu koki nesudetinga nesekmes prakeisma jam pasiust?

Vytautas

Beprasmis reikalas su visokiom magijom, ezoterikom ir panašiais dalykais. Jie tiesiog neveikia.  :) Eksperimentuok kiek nori rezultato tikrai negausi. Bet viskuo reikia įsitikinti pačiam ir neklausyti ką sako kiti  :)

001

Citata iš: Vytautas  liepos 03, 2014, 17:33:20
Beprasmis reikalas su visokiom magijom, ezoterikom ir panašiais dalykais. Jie tiesiog neveikia.  :) Eksperimentuok kiek nori rezultato tikrai negausi. Bet viskuo reikia įsitikinti pačiam ir neklausyti ką sako kiti  :)

Tavo nuomonė. :)

Citata iš: not lucky  liepos 03, 2014, 16:54:21
tai kur gauti informacijos kuri veiktu, nes man reikia, o apie tai dar tik nedaug zinau, o ir normaliu knygu nezinau? Internete irgi kazin kiek tiesos, nes visi tie tinklapiai atrodo nelabai patikimi, o man reik tik, kad tas zmogus atsiknistu nuo vienos panos kuria isiziurejau, o jis maiso man. Tai gal uztektu koki nesudetinga nesekmes prakeisma jam pasiust?

Angliškai informacijos ieškok, nusipirk iš interneto knygos anglišką versiją, tegul atsiunčia į namus. Skaityk. Jeigu labai reikia tos informacijos, ją susirasi.
Štai.

paragraf 78

Not lucy, tavo intencija blogiausia kokia tik gali būti bandant užsiimti magija. Su tokia intencija viskas pasidarys tik dar blogiau. Taip kad sėkmės gadinantis gyvenimą :)

not lucky

na, o as visada maniau, kad magija tam ir skirta, kad savo naudai butu galima pakeisti ivykius, o ne gyvenimo gadinimui. kadangi kur nelabai sekasi magija man atrodo turetu padeti, nes butent meileje man nesiseka, o dar tas kaimietis(kaimieciu vadinu todel, nes kaime jis gyvena) atsirado kuris maiso man. tai paskaicius literaturos ir nusprendziau, kad ji is kelio pasalinti magijos pagalba. nors gal geriau butu koki maga pasisamdyt ir pinigus jam uz darba uzmoketi, nes tada gal saugiau butu? kadangi skaiciau, kad yra tikimybe jog uzkeikimas gali paciam sugryzti.

Vytautas

Jokių savų problemų magijos keli neišspręsi nes tai neveikia :) Tiesiog atsimerk ir pamatysi kad potencialios meilės ar draugystės partnerių yra daug. Būna toks lengvas "apakimas" tarsi daugiau nieko nėra.  :)

puodukas

Jei tiki, kad magijos pagalba gali ką priversti pasielgti pagal tavo norus, kuo tai skirtusi nuo to, jei pasamdytum grėsmingai atrodančius dėdes, kad prigrasintų pasitraukti tau iš kelio?
Didesnė tikimybė išlikt nenubaustam?

paragraf 78

Pagrindinis magijos principas yra: Daryk ką nori tik nekenk kitam.
Jei kažkam pakenksi, tau tai grįš dešimteriopai, todėl ir sakau, kad susigadinsi gyvenimą.

.L.U.T.H.O.R.

not lucky, nepakeli konkurencijos? :) dėl tokių niekų, kažin ar tau bet koks magas padės, o pats, kaip sako paragraf, greičiau susigadinsi gyvenimą ir didelė tikimybė ne vien sau.

Supernatural

Raganos ir raganiai, naudodami ivarias technikas stebi ju saveikavima ir priezasties bei pasekmes efekta, ju aprasymas ir yra ritualas. Kita vertus tai labai senos zinios, drevniji znaneje, kurias dar reikia perprasti, nes tekstas ne visada atspindi pacia esme. Zinojimas yra ir dovana ir prakeikimas tuo pat metu. Pamenu keleta atveju net, kuriu negaliu priskirti jokiai magijai, nes kaip zinome ji spalvos neturi, tik intervencija i kita energetini lauka vadiname juodaja magija, o energetinio lauko apejima- baltaja, bet baltoji irgi veikia zmogaus lauka energijos, tad ta plona linija ir laikoma tikraja magija bespalve...bet kokiu atveju "blogoji/juodoji" magija pavaldi tik raganiams, paprastam zmogui gali nepavykti, neuztekti energijos, todel jie patys neranda sau tinkamu uzkalbejimu dazniausiai, raganiai parenka tinkamus ir kazkokius mistiniu budu geba sustiprinti ju poveiki, bet uztai jie nori kainos, kuri neturi buti pinigine verte. Todel patarimas, uz juoda magija visada atsiskaityk pinigais ir pasakyk, cia uz viska ka padarei, - susimokek iskart, kad tau paskui reverso nepersiustu.

Supernatural

Citata iš: paragraf 78  liepos 04, 2014, 11:34:52Pagrindinis magijos principas yra: Daryk ką nori tik nekenk kitam.
Jei kažkam pakenksi, tau tai grįš dešimteriopai, todėl ir sakau, kad susigadinsi gyvenimą.
O ka tu i tai, kad grazinti viska tam, kuris tau sukele skausma ir kitus isgyvenimus? Juk sugrazinti tai galima, nieko juk nepaimsi is jo ir naudos sau is to juk neieskoma?

Aukštyn