Skinny Bob

Pradėjo paragraf 78, rugsėjo 16, 2011, 12:03:47

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

alfabeta

Tai galbūt čia ir nėra lėlė kažkokia , o žmogus su kostiumu?

paragraf 78

Kai žmogus su kostiumu juda tas iškart matosi. Čia nebent sakyčiau kompiuterinė grafika galėtų būti, bet tikrai ne lėlė ar žmogus.

alfabeta

O kompiuterinė grafika manau atkrenta tada, nes jei šis filmukas yra tikrai pakankamai senas, tai tokių efektų kompiuterinių dar nelabai ir buvo ar ne?

paragraf 78

Na jis gali būti pristatomas kaip labai senas, o padarytas pvz. pernai (ar kada jis čia youtube pasirodė?)

Benamis

Citata iš: insomnia  rugsėjo 16, 2011, 21:18:51
Na jis gali būti pristatomas kaip labai senas, o padarytas pvz. pernai (ar kada jis čia youtube pasirodė?)


Pirmas video buvo ikeltas 2011.04.13

Stai sis (to paties autoriaus) irgi labai idomus:


alfabeta

Gali. Bet su šiuolaikine grafika manau tada būtų galima ir dar įspūdingesni filmuką sukurti, o ne vos kelis judesius.

paragraf 78

Jei jis būtų per daug tobulai nufilmuotas tada visi iškart pareikštų jog tai apgaulė. Geriausia tokiu atveju daryti neryškų filmuką, tada sunkiau susekti kad tai apgaulė

alfabeta

Teisybė. Todėl ir nesu linkusi pasitikėti ir tikėti tokiais filmukais, nes su šiuolaikinėm galimybėm galima sukurti beveik bet ką .

paragraf 78

Tai aš irgi nepasitikiu, net labai. Ir šiaip esu skeptikas.

alfabeta

Tiki, kad mes esame vienintelės protingos būtybės visoje visatoje?

paragraf 78

Ne, priešingai, tikiu kad nesam vienintelė gyvybė visatoje. Skeptikas juk nėra tas kuris viską neigia, skeptikas tas kuris atsargiai į viską žiūri.

Reja

Filma apie ateiviu skrodima esu macius pries 10-15 metu.Todel keista,kai rase internete,kad tai naujiena.

Skeptikas

Kaip kitoje planetoje išsivystęs organizmas gali būt toks panašus į žmogų ?

Benamis

Citata iš: Skeptikas  rugsėjo 17, 2011, 21:31:23
Kaip kitoje planetoje išsivystęs organizmas gali būt toks panašus į žmogų ?


O kodel tavo manymu jis negali buti panasus i zmogu? :o

OKULTISTE

Žinome, kad būna išsigimimų... Jei jau norite ko nors iš serijos "необъяснимо но факт", tai gal čia kokių slaptų karinių bandymų rezultatas... Tad hipotezių galima prigalvoti... Ir nemanau, kad ateivių versija kuo nors pranašesnė už išsigimimų...

Aukštyn