Tuščia

Pradėjo paragraf 78, liepos 07, 2012, 21:14:12

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

snofru

http://img28.imageshack.us/i/fakeufo.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/4708/fakeufo.th.jpg[/img][/URL] as jei buciau dares, uzmaskuociau konturus "uodegoje" po motion blur filtro, nes realybeje pas judanti objekta jie turetu but "isplauti"  :)

TinSoldier

Juk čia ateiviai. Jei sugebėjo pradingti nuotraukos originale, tai gal sugebėjo ir "neišplaukti" dėl judėsio.

Manevras

Citata iš: paragraf 78  liepos 17, 2012, 12:08:07
Va draugas pažaidė su photoshopu, pabandė paryškinti nuotrauką ir perleisti per visokius filtrus. Objektas atsirado. Ką manote?


(norėdami pamatyti didesnę nuotrauką spauskite ant paveiksliuko, tada spauskite "Pamatyti originalą" ir pasidinkite, labai jau įdomiai tas objektas atrodo)
Palyginimui:



Tai kas čia per filtrai tada? Čia jisai gal savo technologijas išbando, nes kiek mano smegenys išneša neįmanoma kažkokią sepiją uždėjus ir po to padarius black and white gauti tokį dalyką.Jeigu jo nėra, tai jo ir nesimatys per jokius filtrus...

TinSoldier

Citata iš: Manevras  liepos 17, 2012, 14:39:10
<...> nes kiek mano smegenys išneša neįmanoma kažkokią sepiją uždėjus ir po to padarius black and white gauti tokį dalyką.Jeigu jo nėra, tai jo ir nesimatys per jokius filtrus...


Tu gal tiesiog neišmanai naujų technologijų ???

Beelzebub

 :o Tai kad labai jau dirbtinai atrodo.


TinSoldier

OMG! Unco dar pasislėpusių ateivių iššifravo!!

Po galais, paragraf78, visą armiją jų stebėjai... Pasisekė..

unco

įsižiūrėk atidžiau... jie karvę grobia.

Manevras

Citata iš: TinSoldier  liepos 17, 2012, 14:45:56
Citata iš: Manevras  liepos 17, 2012, 14:39:10
<...> nes kiek mano smegenys išneša neįmanoma kažkokią sepiją uždėjus ir po to padarius black and white gauti tokį dalyką.Jeigu jo nėra, tai jo ir nesimatys per jokius filtrus...


Tu gal tiesiog neišmanai naujų technologijų ???


Aha, atsilikęs aš :)

Jei rimčiau tikrai kad fake čia

astropasaulis

#39
liepos 17, 2012, 21:05:21 Redagavimas: liepos 17, 2012, 21:10:10 by astropasaulis
Na as tai tikiu, kad taip gali buti. Man atrodo, kad ateiviai nepasirodo tiesiogiai del saugumo.

paragraf 78

Žodžiu, aš žinau ką mačiau ir žinau kad nuotraukoje to objekto nebuvo. Nenorit netikėkit. Nesiginčysiu.

Manevras

Citata iš: paragraf 78  liepos 18, 2012, 19:51:32
Žodžiu, aš žinau ką mačiau ir žinau kad nuotraukoje to objekto nebuvo. Nenorit netikėkit. Nesiginčysiu.


Aš istorija tai tikiu, bet fotografija kur pafotošopinta - tikrai padirbta.

paragraf 78

Jo apsilažalinau. Draugas tik ką pasakė, kad padirbo fotografiją.
Bet vistiek man neaišku kodėl fotikas neužfiksavo objekto.

shamanaz

turbūt tavo kameroj per mažai megapikselių. Logiškesnio paaiškinimo nerandu ;/

.L.U.T.H.O.R.

JEi bus daugiau megapikselių foto bus didesnė, bet kažin ar geresnė ;D O apskritai dėl fotiko, tai gera mintis. Žmogaus akis gali fiksuoti daug įmantresnius dalykus. Pavyzdžiui aura. paprastas fotikas jos nenufotkins. Tai čia ir visokių zbitkų gali būt. Aišku jei tai nebuvo kokia grupinė haliunkė :D

Aukštyn