Indigo.

Pradėjo vitake, birželio 02, 2012, 19:39:04

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

vitake

Indigo simbolizuoja gebėjimą iš pirmo žvilgsnio nesusijusius dalykus atrasti, pamatyti ir suvokti kaip nedalomą visumą. Tai ŽINOJIMAS, nežinant, iš kur jis. Tai gebėjimas pažvelgti visais šviesos aspektais ir atskleisti tai, kas anksčiau buvo tarsi už storos uždangos. Indigo - tai žinojimas, kodėl esi čia.                                                                                                               
Indigo - tai tokie vaikai, kurių auros yra krištolinės spalvos, t. y. tokios, kokių anksčiau Žemėje dar nėra buvę. Visiškai nesvarbu, kokiose šeimose - vienodai sėkmingai krištolinukai gimsta ir alkoholikų, ir inteligentų šeimose. Šiuos reiškinius analizuojantys žmonės daro išvadą, kad Žemėje ėmė rastis naujos, gerokai aukštesnės kokybės sielos, subtilesnės už dvidešimtojo amžiaus sielas. Gal Kūrėjas tuo būdu bando apsaugoti pasaulį nuo totalinio susinaikinimo, pamatęs, kad anksčiau sukurtasis sielos variantas nedavė tokių savaiminės dvasinės raidos rezultatų, kokių buvo tikėtasi. Ir dar šie aurų tyrinėtojai konstatuoja, kad gyventi tiems krištoliniams vaikams bus nelengva, nes juos įvairiais griežtais, pasenusiais metodais bandys mokyti ir perauklėti XX amžiaus auklėtojai. Ką jūs manote apie tai?

.L.U.T.H.O.R.

Manau, kad paistalai :)

indigo

na dar daug ko nepasakei bet ka pasakei tikrai neapsirikai

.L.U.T.H.O.R.

Vaikai suėję ir seka pasakas  ;D

Indigo spalva yra tamsiai mėlyna, į alyvinę nešanti spalva, ne jokia krištolinė.
Be to jei jau imam, auras, tai čia pasakos, kad tokios spalvos aurų dar nebuvo. Na aišku krištolinės gal nebuvo ir nemanau, kad yra   ;D
Išvis šitie žodžiai panašūs į didelę nesąmonę.

Aš ir pakopijuosiu : "Populiariojoje spaudoje pateikiamuose testuose nustatyti „ar jūsų vaikas yra indigo" paprastai būna tokie klausimai, kaip „ar jūsų vaikui sunku stovėti eilėje", „ar jūsų vaikas turi problemų su disciplina", „ar jūsų vaikas dvasingas" ir panašūs, arba tinkantys visiems vaikams, arba per daug nekonkretūs. Tai, kad daugelis žmonių atpažįsta save ar savo vaikus kaip atitinkančius šias savybes priskiriama Forerio efektui (Dar žinomas kaip Barnumo efektas) "

indigo

O kaip paaiskinci tai kad as tai jau zinojau nkoke mano spalva ir kas esu dar negirdejas apie indigo?

.L.U.T.H.O.R.

Taigi kokia tavo spalva ir kas tu esi? :)

indigo

O gal tu pamegink atcpet :)

.L.U.T.H.O.R.

Cha, cha. Labai išradinga. Neišsisukinėk. Taip daro tik melagiai ir apsimetėliai.

indigo

kai pavadinu save indigo matau melyna lasa ikrentanti i vandeni tas vanduo tamsiai melynas bet turi atcpalviu kurie atrodo lyg spinduliuotu is vidaus ir tai ji padaro vietomis truputi sviesesni

vitake

Taip aš daug ko nepasakiau. Indigo, tu matai tik savo aurą ar visų? Neatsimenu kaip apie tai sužinojau, bet tai man svarbu,pradėjau apie tai naršyti, perskaičiau knyga, ir šiek tiek išsigandau, daug kas sutapo (daugiau nei daug kas). Pradėjau ieškoti internete apie juos, radau indigo vaikų laiškus, su kaikuriais susisiekiau, ir net nustebau, kad jie rašo tai kas mano galvoje, ir dar tie jų žodžiai "mes tave jaučiam", (žinau skamba juokingai ar net keistai) bet keisčiausia tai, kad ir aš juos jaučiu. Bet aš vis dar klaidžioju, nesu isitikinusi, nors visą gyvenimą žinojau, kad aš ne tik žmogus. Kuo toliau bendrauju su Indigo žmonėm, tuo stipriau suprantu, kad aš ne viena ir tai geras jausmas. Sako ,kad akys svarbus indigo požymis, o dar faktas tas, kad aš vienintelė žaliaake savo šeimoje.
( Taip, taip, galite netikėti tuo ką aš sakau, bet visą tai yra tiesa.)

vitake

Indigo bruožai:
1.Karališkumo jausmas
2. Jausmas kad nusipelnė būti
3. Aukšta savivertė
4. Sunkumai su disciplina ar valdžia
5. Atsisakymas atlikti kaikuriuos nurodytus dalykus
6. Laukimas eilėje persunkus
7. Rituališkos sistemos, nepasižyminčios kūribiškumu sukelia frustracijos jausmą
8. Atranda geresnių būdų kaip ką nors atlikti namuose ar mokykloje
9. Nekonformistiškumas
10. Neregavimas į "kaltės" discipliną
11. Greitai pabosta paskirtos užduotys
12. Dėmesio sutrikimo simptomai
13. Ypatingas kūribingumas
14. Gera intuicija
15. Stipri empatija kitiem
16. Anksti išvystitas abstraktus mąstymas
17. Labai protingas
18. Talentingas
19. Svajotojas
20. Akys atrodo senos, išmintingos ir gilios
21. Dvasingas
22. Didžiulis jautrumas
23. Polinkis priešintis autoritetams
24. Polinkis jaustis sugniuždytam
25. Daugybe baimių
26. Polinkis nuleisti rankas ir įgyti ilgalaikį priešiškumą mokymuisi

(iš pirmo žvilgsnio tai atrodo pasipūteliška, bet taip jau yra.)

Kiek panašumų radote?

TinSoldier

Pala, aš gerai supratau? Indigo(forumo dalyvis) geba matyti auras, numatyti ateitį, skaityti kitų žmonių mintis, kažką dar ten su telekineze mačiau ir dar kažkaip ekstrasensoriškai aplinką suvokia. Blem... Mano kuklia nuomone, nusipelnei metų idioto ir lunatiko titulo  ::)

Beelzebub

Citata iš: vitake  birželio 03, 2012, 18:15:41
Indigo bruožai:
1.Karališkumo jausmas
2. Jausmas kad nusipelnė būti
3. Aukšta savivertė
4. Sunkumai su disciplina ar valdžia
5. Atsisakymas atlikti kaikuriuos nurodytus dalykus
6. Laukimas eilėje persunkus
7. Rituališkos sistemos, nepasižyminčios kūribiškumu sukelia frustracijos jausmą
8. Atranda geresnių būdų kaip ką nors atlikti namuose ar mokykloje
9. Nekonformistiškumas
10. Neregavimas į "kaltės" discipliną
11. Greitai pabosta paskirtos užduotys
12. Dėmesio sutrikimo simptomai
13. Ypatingas kūribingumas
14. Gera intuicija
15. Stipri empatija kitiem
16. Anksti išvystitas abstraktus mąstymas
17. Labai protingas
18. Talentingas
19. Svajotojas
20. Akys atrodo senos, išmintingos ir gilios
21. Dvasingas
22. Didžiulis jautrumas
23. Polinkis priešintis autoritetams
24. Polinkis jaustis sugniuždytam
25. Daugybe baimių
26. Polinkis nuleisti rankas ir įgyti ilgalaikį priešiškumą mokymuisi

(iš pirmo žvilgsnio tai atrodo pasipūteliška, bet taip jau yra.)

Kiek panašumų radote?


Wtf? -_- Seriously? Dauguma žmonių turi nemažai iš nurodytų buožų.

Beje, indigo vaikai galėtų bent jau rašyti taisyklingai, nes jie juk indigo. Čia tik pastebėjimas. ;)

.L.U.T.H.O.R.

Barnumo efekto veiksmingumas :D

indigo

Citata iš: TinSoldier  birželio 03, 2012, 18:20:34
Pala, aš gerai supratau? Indigo(forumo dalyvis) geba matyti auras, numatyti ateitį, skaityti kitų žmonių mintis, kažką dar ten su telekineze mačiau ir dar kažkaip ekstrasensoriškai aplinką suvokia. Blem... Mano kuklia nuomone, nusipelnei metų idioto ir lunatiko titulo  ::)

Dq man tavo neismanymas tegul skamba kaip paguoda nes tik tada galiu zinot kad vis dar yra laiko ismokyti neismanelius :)

Aukštyn