Mano pazintis su anapusiniu pasauliu

Pradėjo wellsas, rugsėjo 05, 2017, 13:55:02

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

wellsas

rugsėjo 05, 2017, 13:55:02 Redagavimas: rugsėjo 05, 2017, 14:31:52 by Benamis
Sveiki forumieciai, noreciau pasidalinti savo istorija noreciau papasakoti apie savo mistine patirty. Taigi pradesiu nuo to kad suzinojau jog yra tokia knyga parasyta Viktoro Uspakich mano ligos ir priesai geriausi mano mokytojai, labai susizavejau ta knyga kadangi ja parase vienas mano autoritetu, skaitydamas ja tikejausi suzinoti tiesu kurios padetu laimingiau ir turtingiau gyventi, toje knygoje yra pateikiamas ne vienas praktinis mokymas kada mintimis istisa diena reikia ieskoti rysio su kureju.

As perskaiciau kad reikia siusti visatai teigiama impulsa linketi visiems laimes ir panasiai. Na as ir pradejau vaziuodamas y anglija gal apie 10 valandu beveik be pertrauku visiems zmonems sutiktiems kelyje kurie sedejo masinose ir vairavo as linkejau jiems visko ko geriausio mintyse sakydavau linkiu jums buti arciau dievo, linkiu kad butumete geresni, linkiu kad butumete arciau dievo.

Na ir po tokios 10 valandu trukusios praktikos pastebejau kad pradejo darytis kazkas keisto mano galvoje po truputy po truputy mano mintys pradejo darytis nesvankios tiesiog uzvalde atrodo kazkas ir per prievarta neisivaizduojamais temptais,jega pradejo skverbtis kuo slyksciausios mintys visokie keiksmazodziai ir panasiai, as tada nieko nesupratau nieko nesakiau niekam man atrode jog zmones skaito mano mintis nors taip nebuvo, taip kankinausi 4 paras istisai kol nesugalvojau paprasyti dievo pagalbos, sakau dieve padek kad zmones liautusi skaite mano mintis kurejas suprato manau ka as turiu omeny ir is tos sekundes viskas baigesi, pradejau matyti diena lyg danguje krentancias zvaigzdes.

Kai pagalvodavau kad dievas blogas ir panasiai momentaliai pradedavau matyti y mane einancius is niekur atsirandancius tarsi juodus pelenus kai pagalvodavau kad dievas geras ir panasiai tu pelenu spalva pasikeisdavo y balta.

taigi kai dejosi tokie dalykai ir man y galva sove mintis kad jeigu dabar su manim kontaktuoju anapusinis pasaulis gal galeciau ko nors paprasyti ir mintyse pasakiau dieve noriu buti arciau taves ir lyg kazkokias jegos vedamas nors to nejauciau as nei is io nei is to sugalvojau uzsimerkti uzsimerkes pradejau matyti kristaus vaizda jis buvo tokiam pavidale kaip baznycioje dalinama komunija mazame apskritime o vidury jo kristaus veidas kuris prabego man pro akis. Ir tada pamaciau yspudingiausia vaizda visu dydziu ryskiai pries mane atsirado angelo sparnai vaizdas buvo nerealus. Tai tokia mano istorija.

elteide

nepanašu į tiesą 8)

.L.U.T.H.O.R.


elteide

intuicija... 8)

Aukštyn