Manifesto metodas kuris veikia. Pinigai per 24 valandas

Pradėjo Simon202, rugpjūčio 29, 2017, 22:41:57

« ankstesnis - sekantis »

Ar tikit tokiais dalykais

Taip
Ne
Žemyn

Simon202

rugpjūčio 29, 2017, 22:41:57 Redagavimas: rugsėjo 01, 2017, 15:46:20 by Benamis
Noreciau su Jumis pasidalinti metodu kuris tikrai veikia ;) Visi kuriems pavyko pasidalinkit kaip sekesi :) As vakar paziurejus siandien radau £15 svaru tesiog gatvei. Sekmes !


elteide

aš jau nežinau kuo tikėt o kuo nea... :)
žinau, kad nereiktų rinkt monetų , pinigų rastų ant gatvės...bet ką rasdavau , paimdavau , tik smulkių nea :D

.L.U.T.H.O.R.

Iš pradžių galvojau, kad kokia reklama bus :D Nu bet nieko gerai. 24val nesunku palaukt :D

Simon202

Pasidalinkit jeigu suveike, idomu :)

Andreliooo

Paziuresim kaip cia bus :D

elteide

kod4l vadinama tai manifesto? 8)

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: elteide  rugpjūčio 30, 2017, 12:28:54kod4l vadinama tai manifesto
Nuo angliško manifest. Bet taisyklingiau gal būtų sakyti, metodas manifestuoti pinigus per 24 valandas :D

@Simon202
Patirtis: Įmonė šiandien nusprendė, kad darbuotojams reikia skirti premijas už gerą darbą :D Spėkit kas gaus premiją? :D Pačiam netikėta. Šiaip turėjau gaut pinigų šiandien palei viską, tai galima sakyt, kad nesuveikė :D

Simon202

Citata iš: Legionas  rugpjūčio 30, 2017, 22:57:43Nuo angliško manifest. Bet taisyklingiau gal būtų sakyti, metodas manifestuoti pinigus per 24 valandas :D

@Simon202
Patirtis: Įmonė šiandien nusprendė, kad darbuotojams reikia skirti premijas už gerą darbą :D Spėkit kas gaus premiją? :D Pačiam netikėta. Šiaip turėjau gaut pinigų šiandien palei viską, tai galima sakyt, kad nesuveikė :D
O man siandien pasiseke loterijoj :D
Na gal vienien veikia kitiem ne 🙂

elteide

man nieko nenubyrėjo  :) gal dėl to, kad netikiu ?

illuminati

gavau darbo pasiūlymą :D nežinau ar galima užskaityt

Benamis

Laimejau 20 euru momentineje loterijoje ;D Nupirkau 3 bilietus (siaip nezaidziu), vienas buvo laimingas :D

Atsitiktinumas ar ne, bet dziugu :D

Simon202

Citata iš: elteide  rugpjūčio 31, 2017, 12:13:06man nieko nenubyrėjo  :) gal dėl to, kad netikiu ?
greiciausiai :)

Simon202

Citata iš: Benamis  rugpjūčio 31, 2017, 14:26:34Laimejau 20 euru momentineje loterijoje ;D Nupirkau 3 bilietus (siaip nezaidziu), vienas buvo laimingas :D

Atsitiktinumas ar ne, bet dziugu :D
Labai dziugu girdet :) Kam rekomendavau ir kas nuosirdziai patikejo pasiseke :) drauge netiketai gavo ceki su 3000£ is mokesciu. Labai dziugu girdet :)

elteide

#13
rugpjūčio 31, 2017, 16:20:19 Redagavimas: rugpjūčio 31, 2017, 16:24:06 by elteide
aš pripratus, kai nesiseka..nors su pinigais sekasi   :)

Creative

Šiandien buvo didžioji apsipirkimo diena. Tai visi pardavejai kaip susitarę prašė kuo smulkiau duoti. Vienai nedadaviau pinigu bet ji pastebejo ir pasakė, kitai per daug daviau jau beišeinant išgirdau kaip šaukia kad palikau 30 euru grazos, tai grįžau atsiimti. Tai nekokia šiandien diena buvo, visai išsiblaškius buvau. Tai vat šitas filmukas neveikė man. Galbut todėl kad ne viską supratau ką ten šnekėjo ji.

Aukštyn