Ar būtina priimti sutvirtinimo sakramentą?

Pradėjo Darius!, rugpjūčio 13, 2017, 22:56:21

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

elteide

Citata iš: Linas Esu  rugpjūčio 16, 2017, 19:56:01Apsauga, nuo ko ?
darling...nuo blogio,  :) dvasinė apsauga , įeini į agregorą , stiprų dvasinį junginį , panašiai kaip NATO, aišku abejoju, kad NATO apgins mus , bet ne apie tai dabar...hm..gal man dar kur 3 -ią kartą įsikrikštyt ?:D  ( juokauju, žinoma).

elteide

Citata iš: Vytautas  rugpjūčio 16, 2017, 21:02:01Maldos. :) "saugok mus nuo pikto" ir t.t. :) Neprisimenu tų nesąmonių tik kryptis tokia. :)

neblogai neblogai, bet reiktų biški dar pasimokyt , sėsk, trys ....:DDD

Vytautas

#62
rugpjūčio 17, 2017, 13:05:37 Redagavimas: rugpjūčio 17, 2017, 13:08:11 by Vytautas
Citata iš: elteide  rugpjūčio 17, 2017, 12:33:34neblogai neblogai, bet reiktų biški dar pasimokyt , sėsk, trys ....:DDD
Na kai apie kokius 1966m prieidinėjau pirmą komuniją tai priiminėjo neprigirdintis senas kunigas. Kažką pavapėjau ir praėjau. O kažkas sako kad sovietmečiu buvo kažkas draudžiama. :) Šiais laikais toje vietoje labai griežtai. Mano vaikai kalė išsijuosę ir griežtas lankymasis mišiose. Dienynas kaip mokykloje. :) Bet dabar vis tiek nieko neprisimena. :)

elteide

#63
rugpjūčio 17, 2017, 13:40:23 Redagavimas: rugpjūčio 17, 2017, 13:42:22 by elteide
vaikystės metas nuostabus, mano prisiminimai tik kuo puikiausi apie pirmą komuniją..buvo smagu vaikščiot į pamokas,nes pati jau bažnyčia didelė kažkokia idomi kur anksčiau nebuvau,  kažkoks mistinis Jėzus Marija ir tt gražiose spalvotose sukulptūrose paveiksluose, užduotys , galų gale miestuko vaikai, su kuriais idomu paišdykaut ...o per kumuniją graži pasiūta suknelė, pagal mano norą, kad kai suksiuosi kad suktusi kaip saulė ,tiesa ji gavosi ne iki žemės , bet sukosi  , o kur dar dovanos :)..o po komunijos galėjom vaikščiot į bažnyčią, tiesa, bobutė mus vengė imti, nes buvom jai našta ten,nes man kaip taisyklė į pabaigą pasidarydavo bloga , rimtai pykindavo gal nuo smilkalų, kitas pusbrolis per aukojimus imdavo grąžos daugiau nei įdėdavo į pintinę, o po mišių budavo bobutės nuosaikus bet atkaklus teroras , kad nupirktų mums saldainių , o man ant kaklo naują pakabuką..  :D

Vytautas

Kažkaip neprisimenu kad dėl komunijos kažkaip būčiau lepinamas.  :) Lyg ir tokios mados nebuvo. Formalumo sutvarkymas ir tiek.  :) Aišku buvau pakankamai mažas kad kažką suprasčiau. Ir atsiminti ką sunku. Bet seno kunigo vaizdas išlikęs gerai. :) Tiesa vietinė parapija po kokio 40m galų gale gavo kunigą panašų į kunigą. Teko kompiuterį jam taisyti. Labai malonus žmogus. Savo srities profesionalas. Nesvarbu kad į religiją žiūriu neigiamai, bet sąžiningas žmogus yra tikras žmogus nepriklausomai nuo jo tikėjimo.

elteide

nieko naujo ..vyrai pasižymi trumpa atmintim..:))

paragraf 78

Citata iš: Linas Esu  rugpjūčio 17, 2017, 11:04:12? ? nesakiau
Sorry, neužsirašiau, tai tiesiog noriu pasitikslinti, ar mano teorija teisinga

elteide

Citata iš: Vytautas  rugpjūčio 17, 2017, 09:41:39O kas bus jei įvyks tai ką paskutiniu metu sutarėm. Tokiu atveju pačio tikėjimui būtų kaip ir galas. :)  Bėja kaip ir mokslo fanatikams. :) Ramiai palaukiam mėnesį ir matysim. :) Niekada nesakyk niekada. :)

per mėnesį pomidorai neužauga , o čia tokie maštabai..

Linas Esu

#68
rugpjūčio 17, 2017, 18:16:23 Redagavimas: rugpjūčio 17, 2017, 19:03:43 by Linas Esu
Citata iš: paragraf 78  rugpjūčio 17, 2017, 16:57:10Sorry, neužsirašiau, tai tiesiog noriu pasitikslinti, ar mano teorija teisinga
Na :D , niekada neminėjau jums savo amžiaus . Sėkmės su teorija .

Citata iš: elteide  rugpjūčio 17, 2017, 12:29:20darling...nuo blogio,
O ką bažnyčia apie krikštą sako ?

Starkids

Citata iš: paragraf 78  rugpjūčio 17, 2017, 16:57:10Sorry, neužsirašiau, tai tiesiog noriu pasitikslinti, ar mano teorija teisinga
Įdomu būtų susižinoti kokia teorija jūsų :)

elteide

Citata iš: Linas Esu  rugpjūčio 17, 2017, 18:16:23Na :D , niekada neminėjau jums savo amžiaus . Sėkmės su teorija .
O ką bažnyčia apie krikštą sako ?
mirtis Jėzuje..

paragraf 78

#71
rugpjūčio 17, 2017, 20:56:05 Redagavimas: rugpjūčio 18, 2017, 06:37:41 by paragraf 78
Citata iš: elteide  rugpjūčio 17, 2017, 20:12:46mirtis Jėzuje..
seno žmogaus mirtis ir naujo žmogaus prisikėlimas (techniškai bet kurios religijos turinčios iniciacijos apeigas per vandenį simbolika, tik krikščionybėje tai vyksta per Kristų). Visa kita arba simbolika arba prietarai kurie nieko bendra su krikštu neturi (kaip kad minėtas apsaugos atvejis)

Aukštyn