Karminės sielos -liepsnos dvynės

Pradėjo elteide, rugpjūčio 09, 2017, 11:40:04

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

eternal.bliss

Reikia tavo mokymuisi kol suprasi.
Tau kaip asmenybėi gal ir nereikia, bet gyvenime mažai ką gali įtakoti su tuo mažuoju aš  :)

elteide

Citata iš: eternal.bliss  spalio 04, 2017, 20:50:18Reikia tavo mokymuisi kol suprasi.
Tau kaip asmenybėi gal ir nereikia, bet gyvenime mažai ką gali įtakoti su tuo mažuoju aš  :)

tipo viskas pagrinde nulempta? la fatalizmo

eternal.bliss

Ir taip ir ne. Viska gal keisti jeigu suvoki save. Jeigu tapatini save su šešėliu, tuomet eisi ten kur bus einama.

elteide

Citata iš: eternal.bliss  spalio 04, 2017, 23:40:41Ir taip ir ne. Viska gal keisti jeigu suvoki save. Jeigu tapatini save su šešėliu, tuomet eisi ten kur bus einama.
aiškiau norėčiau , man geriau su pvz. ...please

eternal.bliss

#19
spalio 06, 2017, 18:26:36 Redagavimas: spalio 06, 2017, 18:29:09 by eternal.bliss
Labai paprasta.

Asmenybė yra tavo esybės šešėlis, ji skirta patirčiai susirinkti, kad galėtum įsijausti(autopiloto funkciją atlieka:)). Jei tapatinsi save su ja, tai ir žaisi tai kas bus tau suplanuota.

Jeigu suvoki save, nesi susitapatinusi su niekuo, tuomet gali matyti kryptis kuriomis neša tave, gali koreguoti asmenybę, poelgius, nebelieka reakcijų kurios tėra dar viena srovė- reinkarnacija.
Koreguodama tas sroves gali susikurti tai ko nori.
 


Aukštyn