Emigracija

Pradėjo JZZ, liepos 12, 2017, 12:33:58

« ankstesnis - sekantis »

Koks jūsų požiūris apie emigravimo idėją? Ar turit minčių ar užmačių vykti iš LT?

Jau išvykau - visam laikui
2 (13.3%)
Jau išvykau - laikinai
1 (6.7%)
Ketinu išvykti - visam laikui
1 (6.7%)
Ketinu išvykti - laikinai
1 (6.7%)
Išvykimo idėją linkstu vertinti palankiai
2 (13.3%)
Neapsisprendžiau dar
0 (0%)
Išvykimo idėją linktu vertinti nepalankiai
1 (6.7%)
Bent jau dabar neturiu planų išvykti, o kas bus ateityje - neaišku
3 (20%)
Ryžtingai tvirtinu, kad iš LT NIEKADA nevyksiu
1 (6.7%)
Other (comment)
3 (20%)

Viso balsavusių narių: 15

Žemyn

JZZ


Sveiki,
Pasidarė smalsu kokį požiūrį turi Anomalijos publika. Paieškos funkcija naudojausi ir neradau analogiškos temos, tad klausimą keliu aš.

Prašome pakomentuoti savo asmeninę nuomonę išvykimo iš Lietuvos klausimais.
• Gal domina studijos, darbas, keliavimo ar gyvenimo kitur galimybės?
• Gal esate Lietuvos patriotai ir neketinate išvykti? O gal esate ne Lietuvos patriotai ir tikrai kur nors vyksit?
• Ar kas nors iš giminių ar pažįstamų asmenų žada vykti ar jau išvyko?
• Koks jūsų požiūris į išvykstančiuosius (neigiamas/neutralus/teigiamas/kitoks...) ?
• Koks jūsų požiūris į sąlygas (bendrąja prasme) užsienyje (kai kur jos geresnės, kai kur identiškos, o kai kur blogesnės) ?
• Koks jūsų požiūris į sąlygas Lietuvoj? Kas gerai, kas normaliai, kas blogai? Ką reiktų nekeisti, o ką reiktų tobulinti?
•Ar žmonėmis apsimetantiems ateiviams (jeigu tokie egzistuoja) būtų smagu gyventi Lietuvoje?
•Ar jums teko bendrauti su išvykusiais ar grįžusiais išvykėliais? Ar kas nors pasikeitė ar pasikeistų jūsų požiūryje po bendravimo?


Pagarbiai,
:)

kiskis

Citata iš: JZZ  liepos 12, 2017, 12:33:58Pagarbiai,
Siulau ir paciam prabalsuot, kad neiskraipyt anomalijos statistikos :D, seip ar taip priklausai populiacijai :D

kiskis

Citata iš: kiskis  liepos 12, 2017, 12:43:29Siulau ir paciam prabalsuot
Matai, blogas pvz uzkreciamas, pats nebalsuoji :D ir kolegos slepia savo planus :D, perziuros 8 balsas 1 :( .

kiskis

:D "Jau išvykau - visam laikui" zmones tik mirsta visam laikui, kaip ten Dz. Bondas sake :D , blin man siandien per gera nuotaika, pastatykit kas mane i vieta, o tai as pats nesustosiu,

elteide

kiski, tai tu išvykęs ar nea ...nikonkretny ty zajec  :)
gyvenimas dabar toks, ko pykti, kad žmgus išvyksta, kas mokytis, kas užsidirbti ...antrą LT biudžetą surenka iš emigrantų ...

kiskis

#5
liepos 12, 2017, 13:23:19 Redagavimas: liepos 12, 2017, 13:33:09 by kiskis
Kur as isvykes??? Niekur as neisvykes :D , isvyksta ti blogi :D , kaip sake Vytautas , o geri lieka :D .
Citata iš: elteide  liepos 12, 2017, 13:19:26gyvenimas dabar toks, ko pykti, kad žmgus išvyksta, kas mokytis, kas užsidirbti ...antrą LT biudžetą surenka iš emigrantų ...
Noriu pykstu noriu ne, nieks neuzdraus :D , nors ir trecia...
O tu elteide irgi pasisakyk, geras (:D tu zmogus ar blogas (:D .


Mekabciel

Citata iš: kiskis  liepos 12, 2017, 13:23:19Kur as isvykes??? Niekur as neisvykes :D , isvyksta ti blogi :D , kaip sake Vytautas , o geri lieka :D .
:D Pažadėtoje žemėje...

JZZ

Hey :)

Dėkoju už pastebėjimą. Prabalsavau.

Savaime suprantama, yra tik ilgalaikiai planai, vizijos ir svajonės. O ar tai yra tikroji ateitis - paprastai tai nebūna taip aišku. "Visam Laikui" reiškia neturėjimą planų grįžti ir/arba turėjimą didelio nenoro grįžti.

Taigi, ir atsakysiu į savo pateiktus klausimus savo atžvilgiu  ;D

Šiuo metu ir aš esu už LT ribų. Dirbu. Turiu siekiamų ateities scenarijų. Neatmetų galimybės ateityje studijuoti. Yra noro keliauti ir aplankyti asmeniškai svarbias vietas su viltimis siekti asmeninio tobulėjimo. Patriotizmo turiu pakankamai. Tiesa, ne Lietuvai (for the record, ir ne slaviškoms tautoms). Iš pažįstamų: vieni gali išvykti tik nenori, kiti labai nori, bet negali. Požiūris į išvykstančiuosius yra neutralus. Apie sąlygas apibendrintai: gyvenimo sąlygos dauguma aspektų Lietuvoj blogesnės, o darbo prasme - visais aspektais blogesnės. Sprendžiu iš asmeninės patirties. Plačiau pasvarstant nežmonėms Lietuvoje turėtų nebūti didelio noro užsibūti, nebent tai būtų kokia misija, darbas ar pašaukimas. Teko bendrauti su išvykusiaisiais lietuviams. Jiems po išvykimo atsiranda neužtikrintumo jausmas ir dėl to jie į lietuviškus dalykus žvelgia su nostalgija, o išryškinami tik teigiami bruožai. Tačiau su pakankamu kiekiu patirties, kontrastų ir įsipareigojimų tai yra "išsprendžiama".

kiskis

Na kaip jei jau Dievas sutvere ivairove (rases(durna mada visas laikyt vienodom, kitaip esi apsaukiamas rasistu), tautas), tai kam ja (ivairove) gadinti (maisytis), spalvas vaivorikstes sumaisai gaunasi pilka juoda (nieko grazaus ir niuru).

elteide

Citata iš: kiskis  liepos 12, 2017, 13:23:19Kur as isvykes??? Niekur as neisvykes :D , isvyksta ti blogi :D , kaip sake Vytautas , o geri lieka :D .Noriu pykstu noriu ne, nieks neuzdraus :D , nors ir trecia...
O tu elteide irgi pasisakyk, geras (:D tu zmogus ar blogas (:D .


tai tu man pasakyk , kokia aš :)
nesuprantu, kodėl reikia pykti ant emigrantų , sunkiai dirba pinigus siunčia , dovanas veža...:)

kiskis

Citata iš: JZZ  liepos 12, 2017, 13:40:20"Visam Laikui" reiškia neturėjimą planų grįžti ir/arba turėjimą didelio nenoro grįžti.
Tai supratau, ka turejai galvoj, tik sakau nuotaika per gera ir norejau biski patrolint toki tvarkinga zmogu , del issireiskimumu tikslumo :D

Benamis

Perkeliau tema i off-topa.

@kiskis nerasyk keliu zinuciu is eiles.

SPACE


būčiau senai išvykęs, bet dėl sveikatos negaliu. kad nenusižudyti, priėmiau tokią filosofiją:

For two and a half years were Beth Shammai and Beth Hillel in dispute, the
former asserting that it were better for man not to have been created than to have been created, and
the latter maintaining that it is better for man to have been created than not to have been created.
They finally took a vote and decided that it were better for man not to have been created than to have
been created, but now that he has been created, let him investigate his past deeds or, as others say,
let him examine his future actions. Eruvin 13b

blogai, kad žmonės, kurie yra susiję su Lietuva, atsakingi už LT, daro viską, kad tik pakenkti. Čia ir taip mirties kraštas, reikia kažkiek padėti šitiem žmogam.


kiskis

Citata iš: JZZ  liepos 12, 2017, 13:40:20Plačiau pasvarstant nežmonėms Lietuvoje turėtų nebūti didelio noro užsibūti, nebent tai būtų kokia misija, darbas ar pašaukimas.
Kokiems nezmonems, ka turi galvoj?

Citata iš: elteide  liepos 12, 2017, 13:47:32tai tu man pasakyk , kokia aš :)
nesuprantu, kodėl reikia pykti ant emigrantų , sunkiai dirba pinigus siunčia , dovanas veža...:)
tu gera :D, nepykstu (liudziu), as sposiju, jau rasiau, kad esu sposininkas :D

Citata iš: Benamis  liepos 12, 2017, 14:03:35@kiskis nerasyk keliu zinuciu is eiles.
Tai gi visi jau raso ir taip patogiau, jei parasai po kiek laiko, zmogus kuriam rasai gali nepamatyt jei redaguosi.

Citata iš: SPACE  liepos 12, 2017, 14:29:57Čia ir taip mirties kraštas
Kodel cia mirties krastas?

Mekabciel

Citata iš: SPACE  liepos 12, 2017, 14:29:57For two and a half years were Beth Shammai and Beth Hillel in dispute, the
former asserting that it were better for man not to have been created than to have been created, and
the latter maintaining that it is better for man to have been created than not to have been created.
They finally took a vote and decided that it were better for man not to have been created than to have
been created, but now that he has been created, let him investigate his past deeds or, as others say,
let him examine his future actions. Eruvin 13b
Kas geriau gimti ar negimti?

Negimti.

Bet jei jau gimei, tai turi per šį gyvenimą atskleisti dvasinį pasaulį.

Aukštyn