Žymiausias Romos egzorcistas papasakojo apie neįtikėtinas savo darbo detales

Pradėjo Linas Esu, birželio 28, 2017, 14:55:45

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

elteide

Citata iš: Linas Esu  spalio 08, 2017, 23:15:14Demonologija ne tas pats kas egzorcizmas . @Legionas demonolatras . Gal papasakos .

Vistiek nesuprantu kaip atpažinti kas yra tikrai apsėstas . Nieko konkretaus nepaaiškinate .

Minėjot kažkas išėjo iš jūsų , tai kas išėjo ?
nebuvo jokių  isterijų, draskymosi kaip video, tik kad nelabai gerai jaučiausi, tiesa sakant net nesupratau kaip tai įvyko ir kad vyko.. gal neapsėdimas, tiesiog gal koks vaiduoklis buvo ...

Linas Esu

Citata iš: elteide  spalio 09, 2017, 00:38:04nebuvo jokių  isterijų, draskymosi kaip video, tik kad nelabai gerai jaučiausi, tiesa sakant net nesupratau kaip tai įvyko ir kad vyko.. gal neapsėdimas, tiesiog gal koks vaiduoklis buvo ...
Tai kuo tai buvo panašu į egzorcizmo pasakojimus ?

elteide

Citata iš: Linas Esu  spalio 09, 2017, 00:42:28Tai kuo tai buvo panašu į egzorcizmo pasakojimus ?
egzorcizmas tai dvasių , demonų išvarymas..kaip filmuose rodo, nebūtinai taip realybėj atrodo

Linas Esu

#18
spalio 09, 2017, 00:54:48 Redagavimas: spalio 09, 2017, 00:59:40 by Linas Esu
Citata iš: elteide  spalio 09, 2017, 00:53:02egzorcizmas tai dvasių , demonų išvarymas..kaip filmuose rodo, nebūtinai taip realybėj atrodo
1. Tai kaip išvarėt vaiduoklį iš savęs ?
2. Ką jis blogo darė ?
3. Kaip supratot , jog turit  ?

( jeigu tai nebuvo apsėdimas )

elteide

imsiu čia viską ir pasakosiu..ania ..kad pasijuoktum  :D
 

Linas Esu

Citata iš: elteide  spalio 09, 2017, 11:26:40imsiu čia viską ir pasakosiu..ania ..kad pasijuoktum  :D
 
Nedarykit vėl nesąmoningų asmeniškumų vėl . Arba normaliai diskutuokit arba nieko nerašykit .

Neketinu juoktis ar t.t. Man įdomi tema , neveža manęs nevietoje ir ne laiku juokai iš kitų .

1. Tai kaip išvarėt vaiduoklį iš savęs ?
2. Ką jis blogo darė ?
3. Kaip supratot , jog turit  ?

( jeigu tai nebuvo apsėdimas )

elteide

ne aš variau , iš manęs..bent taip suprantu
sekino mane , šitą skirtumą tikrai pastebėjau, nes nenoriu miegot daug
įtariau, tau asmeniškai pasakojau , užsiminiau kadais

Linas Esu

Citata iš: elteide  spalio 09, 2017, 14:25:40ne aš variau , iš manęs..bent taip suprantu
sekino mane , šitą skirtumą tikrai pastebėjau, nes nenoriu miegot daug
įtariau, tau asmeniškai pasakojau , užsiminiau kadais
Tai kaip išvarė?

elteide

Citata iš: Linas Esu  spalio 09, 2017, 15:14:00Tai kaip išvarė?
žinok, man irgi mįslė ..:)

Linas Esu

#24
spalio 09, 2017, 15:20:01 Redagavimas: spalio 09, 2017, 15:24:33 by Linas Esu
Citata iš: elteide  spalio 09, 2017, 15:15:57žinok, man irgi mįslė ..:)
Žodžiu buvo taip :

Jus sekino , norėjot miegoti . Tada kažkodėl nutarėt kad esate apsėsta vaiduoklio arba demono arba piktosios dvasios . Ir kažkas iš jūsų jį išvarė ( neaišku kas ) .

Taip supratau ?

elteide

Citata iš: Linas Esu  spalio 09, 2017, 15:20:01Žodžiu buvo taip :

Jus sekino , nenorėjot miegoti . Tada kažkodėl nutarėt kad esate apsėsta vaiduoklio arba demono arba piktosios dvasios . Ir kažkas iš jūsų jį išvarė ( neaišku kas ) .

Taip supratau ?
beveik taip , Linai...
norėjau, o ne norėjau  miegot ;)

Linas Esu

Citata iš: elteide  spalio 09, 2017, 15:22:54beveik taip , Linai...
norėjau, o ne norėjau  miegot ;)
Tikrai panašu į egzorcizmo atvejį .....

elteide

jei tas žmogus nori, jis pats tegu papasakoja, jis čia lankosi ...

Linas Esu

Citata iš: elteide  spalio 09, 2017, 16:03:45jei tas žmogus nori, jis pats tegu papasakoja, jis čia lankosi ...
Kas čia toks ir ką turi papasakoti ?

elteide

Citata iš: Linas Esu  spalio 09, 2017, 16:05:39Kas čia toks ir ką turi papasakoti ?
tas, kuris padejo man ...

Aukštyn