Vienas pastorius žmones maitino žole, kitas - žiurknuodžiais

Pradėjo Linas Esu, birželio 27, 2017, 18:55:19

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

vytra

Citata iš: Linas Esu  birželio 30, 2017, 18:08:42Jeigu kalbame apie rases , tai tokie sakiniai skamba kaip rasistiniai pareiškimai.
- na ne! rasizmas yra tada, kai vieną rasę iškialiam, išaukštimam prieš kitas. Arba inversija: kada kažkokią rasę sutrypiam ir išžeminam (baltus?).

p.s.
.. rasių neigimas yra kažkokia nihilizmo forma, ar dar blogiau: tūpumo. Rasiniai bruožai (lygeverčiai?) yra užkoduoti genuose.


:(

Linas Esu

#16
liepos 11, 2017, 20:33:39 Redagavimas: liepos 11, 2017, 20:40:08 by Linas Esu
Kaip tai yra rasizmas ? :D :D

Citata iš: vytra  birželio 29, 2017, 13:12:352. Afrikiečiai vis tik turi net genetinių, jau nekalbant apie moralinius, skirtumų. Sakykim tiki, kad save išplakus iki sąmonės netekimo, galima išgydyti 90% susirgimų, ir tikrai tikėjimas padeda pasveikti. Su nuodėmėm ar religijom tai nesusiję.



1. Tai kokie afrikiečių genetiniai - moraliniai skirtumai ? :D argumentuokite savo teiginius .

2. Savęs plakimas dievo malonei , meldimasis dievui ne religijos apraiška ?

3. Tai kas tada yra religinės apeigos ? :D :D

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Linas Esu  liepos 11, 2017, 20:33:391. Tai kokie afrikiečių genetiniai - moraliniai skirtumai ? :D argumentuokite savo teiginius .
Genetiškai gali atskirt iš kur žmogus kilęs? Gali, va ir skirtumai :D

Linas Esu

Citata iš: Legionas  liepos 14, 2017, 12:11:12Genetiškai gali atskirt iš kur žmogus kilęs? Gali, va ir skirtumai :D
Aš klausiau kokie skirtumai , o ne ar egzistuoja skirtumai :D

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Linas Esu  liepos 14, 2017, 13:35:50Aš klausiau kokie skirtumai , o ne ar egzistuoja skirtumai :D
Ups :D Tau viską ant lėkštutės pateikt? Pats žinai, kad yra tai kokie dar čia klausimai tau kyla  >:( ;D https://www.dailystormer.com/dna-proof-of-racial-differences-more-facts-come-to-light/

Linas Esu

Citata iš: Legionas  liepos 14, 2017, 14:12:18Ups :D Tau viską ant lėkštutės pateikt? Pats žinai, kad yra tai kokie dar čia klausimai tau kyla  >:( ;D https://www.dailystormer.com/dna-proof-of-racial-differences-more-facts-come-to-light/
žinoma žinau kur ieškoti , įdomiau buvo išgirsti ką kiškis pasakys . Ypatingai kas liečia moralinius skirtumus :D

kiskis

Citata iš: Linas Esu  liepos 14, 2017, 14:32:03įdomiau buvo išgirsti ką kiškis pasakys
Nezinau kodel tau idomu, man visai pvz neidomu, bet kad idomumas nepranyktu, nieko nepasakysiu...

Linas Esu

#22
liepos 14, 2017, 15:57:44 Redagavimas: liepos 14, 2017, 16:30:59 by Linas Esu
Citata iš: kiskis  liepos 14, 2017, 15:56:39Nezinau kodel tau idomu, man visai pvz neidomu, bet kad idomumas nepranyktu, nieko nepasakysiu...

Na , o dabar kadangi jau visi susirinko , gal ir Vytra pasirodys :D

Aukštyn