Meilės magija, patarkite prašau!

Pradėjo Joli, birželio 21, 2017, 09:08:03

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Joli

Vakar buvau pas tarologe Gerdą Red, pasakė, jog yra kita mergina, kad viskas dar šviežia, tik apie mėn., kad ji jo siekia, nori sužavėti ir mato, kad gali ji magija pasinaudoti, patarė, kad norint vyrą grąžinti , kad nuo jos atitolinti , daryti kerus, magiją ir kuo greičiau, kol tik pradžia, tai kainuoja 500 , na pinigai tikrai nemaži, negaila, jei tik suveiks, bet ar tai gali suveikti?.... Gal kas bandė, ar susidūrė su tokia situacija???? Ji sakė man pasiknaisioti po jo tel. zinutes , el.pasta, tačiau aš nieko neradau.... Pasimetusi iki pamišimo esu, jei tai tiesa? Baisu.... Nežinau, ką daryti, jis sako, kad nieko neturi, bet jei tai tik pradžia, tai gal vyksta tik flirtas nekaltas ar susitikimai darbo metu,. Tarologe sakė , kad ta magija atliekama su kapų žemėmis, mano ir jo namų vardus reik žinot ir ji kiekvieną naktį, nuo 12 nakties darys tam tikrus veiksmus, kaip suprantu 49 dienas, aš nežinau, kaip elgtis, jei tik ta magija padėtų, ne nedvejociau..... Gal galite pasisakyti, kas turite patirties šioje situacijoje? Labai laukiu....

Mekabciel

50 dienų čia yra esminis skaičius, o ji darys tik 49, tai įtrauks į užburtą nefunkcionalų ratą...

Linas Esu

Negaliu pakęsti kai tokie " magai " nauduojasi žmonių emocijomis , sunkiais periodais gyvenime ... 500 eurų prašo , wtf . Pamiršk tu ją , pilnas forumas internetas tų meilės burtų jeigu nori gali kad ir 20 burtųų pati išbandyti . 

Benamis

Kiek dar temu temos autore sukurs? Manau vienai problemai uztenka vienos temos.

Patarimas: nemoketi pinigu uz magija. Jeigu jau taip norisi uzburti mylimaji, patariu tai daryti paciai.

Tema rakinu.

Aukštyn