Mekabciel Blog'as

Pradėjo Mekabciel, sausio 28, 2017, 11:57:14

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Mekabciel

#690
liepos 25, 2017, 23:09:01 Redagavimas: liepos 26, 2017, 10:37:54 by Mekabciel
Lin lin lin liniuotė.
Linas
Esu
8
Begalybė.


:)
RuLer - VaLdovas(32)

Šeštoji diena
28.
Tada palaimino juos Dievas, tardamas: "Būkite vaisingi ir dauginkitės - užpildykite žemę ir tapkite jos valdovais; turėkite pirmenybę prieš žuvį jūroje, paukštį ore ir kiekvieną gyvį, kurs juda žeme".


L - raidė.
Nuo 9.50min


Lamed
"I am... the first and the last, the beginning and the end." Revelation 22:13

We are aLL(37/19/1) astronauts.
19 - Karūna.
Dvylika - 37/1 - Eteris.




SPACE

@elteide nebūtinai santuoka, lytinio akto metu iššaukiama siela ir tada gimsta žmogus. santuoka yra tarsi mistikos kopijavimas (du tampa vienu ir taip lieka amžinai), bet tai nevisada veikia gyvenime.
sahasrara čakra, o ne svadhisthana, aš vis maišau šitas čakras.

Mekabciel

#692
liepos 26, 2017, 11:52:49 Redagavimas: liepos 26, 2017, 16:31:59 by Mekabciel
Give it to me.
You can talk that talk but can you play that sax?
Gali šnekėt šnekėt šnekėt, bet ar moki groti saksofonu?
You better play that sax
Okay
Play it, you better play that sax

Verčiau grok saksofonu,
Gerai.
Grok, verčiau grok saksofonu.
:D

elteide

Citata iš: SPACE  liepos 26, 2017, 10:24:03@elteide nebūtinai santuoka, lytinio akto metu iššaukiama siela ir tada gimsta žmogus. santuoka yra tarsi mistikos kopijavimas (du tampa vienu ir taip lieka amžinai), bet tai nevisada veikia gyvenime.
sahasrara čakra, o ne svadhisthana, aš vis maišau šitas čakras.

ok , iššaukia siela ir saugosi pora , kur ta siela pasideda?... ir kodėl, nevisada veikia tas nuostabus mistikos kopijavimas?:)

SPACE

jei saugotės, siela neišsišsukia, viskas turi būti atvirai jak z dzialo. tas mystic 2 in 1 veikia tik uždarose bendruomenėse, kaip εβραίος gal, ghetto. dabar vedybos visai išnyks.

@Mekabciel Juozuk pagrok man valcu, tavys labai prašau, kap šytu valcu groji, man darosi geriau...






Mekabciel

#695
liepos 26, 2017, 17:17:21 Redagavimas: liepos 26, 2017, 17:35:58 by Mekabciel
Citata iš: SPACE  liepos 26, 2017, 16:59:58@Mekabciel Juozuk pagrok man valcu, tavys labai prašau, kap šytu valcu groji, man darosi geriau...
Kalmarai man patinka.

  :D


elteide


elteide

#697
liepos 26, 2017, 18:20:00 Redagavimas: liepos 26, 2017, 23:46:56 by elteide
Citata iš: SPACE  liepos 26, 2017, 16:59:58. dabar vedybos visai išnyks.

drįsčiau nesutikti, dabar kaip tik juntamas vedybų atgimimas...jau keli metai kaip visi ženijasi ir  daug jų matau pask. metu aplink, ir pas kaimynus už sienos prieš kelet. dienų ,o galvojau kad vedę ..nors gal matau, nes vasara ir gražu :)

Mekabciel

#698
liepos 27, 2017, 12:03:00 Redagavimas: liepos 27, 2017, 20:47:00 by Mekabciel
Viskas surišta.


ŽEMĖS(28) PLANETA(32)
~23o
:)
Dedu Žemei - PATINKA(28)
Dedu Žemei - LIKE(28)
23+5Pirštai(33) = 28
Toks paprastas aritmetinis niuansas.
 Prie 23 pridėjus 9 gaunasi 32. O pridėjus 10 - 33.
Skaitinės reikšmės žodžių:
Devyni - 28
Dešimt - 33.


"Mokykis matyti. Atverk, kaip viskas yra surišta tarpusavyje."
Leonardas da Vinčis
https://www.lifecoachcode.com/2014/03/24/leonardo-davinci-everything-connects-everything-else/

Jei ir vyksta karas tai tik žmogaus viduje, o ne prieš kažką išorėje, nes nėra prieš ką kariauti.
Galima pasitarti ir susitarti, bet KARIAUTI...?

MĄSČIAU(28)
Masčiau, masčiau ir sumasčiau, kad Mąstyti rašosi su Ą... Taip pat sumąsčiau, kad 25 = 32.
2 tai Ą, A su šaknele, kaip kad Ąžuolas turintis šaknis. 5 tai Č; 25 tai Š, o 32 - Ž.
Sudėjus visas raides gaunasi 64 - 82
82=25 *2
Nuo Ą iki Č - 4 raidės. Nuo Š iki Ž - 8.
4 * 8=32


Aš Čia Žemėje!
Šičia Žmonės(26)!
Aš Čia Žmogus(26)!
Ąžuolas(35) Žaltys(35)!


Č,Š,Ž
Trys karaliai(33)
Trys Karūnos.
Trys Keteros.





33

Archajinis prielinksnis reiškiantis - UŽU(23/5)/UŽ(14/5).

Tarp A ir Ž telpa visa abėcėlė. Visi simboliai, reikšmės.

 Liniuotė - 48/12/3
A(Balsė(28)) - Ž(prieBalsė(48))
Jei Balsė - 28/1 tai Prie prideda dar 20/2 ir gaunasi Priebalsė - 48/12/3
Trys

Absoliutas, Acmuto - Žodis.

Aš, Anima, Animus - Žmogus, Žmona, Žmonės, Žmonija, Žemė.

Aš, Aušlavis - Žaibas, Žvakė, Žiburys, Žvaigždė, Žymė, Žygis, Žydintis, Žuvis, Žuvėdra, Žingsnis, Žiedas.

Aiškiaregys - Žynys.

Akys - Žvilgsnis, Žiūronas, Živuliukas.

Aukštas, Aukštaitis - Žemas, Žemaitis

Argumentas - Žinios, Žodynas.

Akrobatas - Žongliruoja.

Angis(Nuodija) - Žaltys(Gydo), Žvynas.

Alegorija - Žvitriagalvis.

Asilas, Arklys - Žirgas.

Avinas - Žioplys.

Agresija - Žvėris.

Amas - Žavesys.

Alavas - Žalvaris.

Auksas - Žėrintis.

Aštuonkojis - Žebenkštis.

Ataka - Žūtis.

Aistra - Žižėti(liepsnoti).

Aura, Aureolė, Amen - Ženklas, Žegnodies!   

A balsė per abėcėlę pereina visas būsenas: balsė įsisavina priebalsę ir įgyja tai kas yra virš - Karūną.
Dėl to esi Žmogus.

Mistikas(38) ar Kūrėjas(38)?


elteide

Mecabciel. labai gražus paskutinis filmukas...
ir analogiškas

SPACE

Dėl visa ko, pasakysiu jums, kaip bus pasaulio pabaiga. Žinot, kaip atrodo tornadas, tokie, kur Amerikoj būna. Bus toks tornadas, bet pet visą žemę. Prasidės nuo Japonijos ir Australijos ir eis per visą žemę. Tokios tamsiai rudos spalvos, kaip ir smėlio tornadas. Truks kelias dienas. Kai praeis, 80% žmonių bus dingę.

elteide

reikia dar pagyvent  ;) šv. Jono apreiškime parašyta, kad ugnimi šįkart Dievas pribaigs pasaulį

SPACE

Čia iš Zoharo, ugnimi - tai branduolinis karas, dalelių subyrėjimas. Tai jau įvyko, tik jūs to nematėte ir jums tai yra 'ateityje'.

elteide

kas yra Zoharo?

Mekabciel

#704
liepos 28, 2017, 20:04:01 Redagavimas: liepos 28, 2017, 21:54:28 by Mekabciel

Šiandien(33)
Tebūnie(33) Šviesa(28)!
28
  Gyvenimas tai PARADOKSAS jog viskas su viskuo yra tvarkoje ir nėra čia ką šiame pasaulyje keisti, bet man pačiam reik tą suvokti, o tam, kad tą suvokti AŠ pats sau turiu paaiškinti, o tas AŠ tai likę žmonės - realybė, pasaulis ir dėl to ištikro mes viską keičiame ir yra absoliuti valios laisvė...
      Uždara paradoksali grandinė, kurioje daryt ir nedaryt(materialus veiksmas) - balansuoja žmogaus Aš - vidurį... Ir manasis Aš integruojasi į likusią dalį savęs - "kitus". Į savąjį kūną, kuriam pakolkas jaučiu nejautrą(anestezija)(jaučiu, kad nejaučiu :D).
      Paradoksas, kad aš išvis kažką darau, nes jei Aš esu tobulas, kaip aš galiu kažką daryt?! Bet netobulumas ir "duotas"/pasiimtas, tam, kad iš netobulumo sukurti tobulumą. Kad du tiesės poliai - daryt ir nedaryt išsilenktų į apskritimą - susijungtų. Ir tada Aš ir visa likusi žmonija, sukurs bendrą fraktalinį lauką, šviesos "sferą", kurioje fantazija taps realybe.


Didžioji dalis realybės yra visiškoje tamsoje ir tada tokios šlykščios išraiškos apie vaikus ar karus atrodo baisiai. Ir ištikro ir realybė baisi ir pavyzdžiai baisūs... :D
Mes iš tamsos nematome sąsajų ir realybę stebime, ne kaip vienalytę sistemą, o kaip kūnų/žmonių civilizaciją ir tada žiūrėdami į kažkokį bjaurų procesą juo šlykštimės. Bendrai paėmus ši realybė yra sistema, o ne žemės civilizacija su 7 milijardais žmonių. Kuo daugiau šviesos - sąmonės, suvokimo - tuo mažiau nesąmonių - šlykščios neįdomios informacijos, temų, karo, prievartos, neapykantos, skurdo ir t.t.

Ateity galėsime dėsniais manipuliuot, mintimis bendraut, teleportuotis, daiktus materializuot ir pasaulius kurti. Viskas ką reik daryt tai lavinti ir skaidrinti savo mąstymą, abstrahuotis nuo taisyklės ir įsitikinimo, jog realybė yra nekeičiama, apibrėžta ir patikėt, kad dėsnius galima keisti vien tik minčių galia, nes dėsniai(32), dėsnis(33) yra tik psichologinė mūsų pačių sau sukurta problema - žaidimas(28).


VALERIAN
(32)
Home Sweet Home
:)
"A Universe Without Boundaries."
Visata(23) be ribų.
 "Need Heroes Without Limits."
Reik Herojų be apribojimų.

Žaidimas(28).
Amerikos ir bendrai pasaulio filmai, visa informacija yra Matricos kuriamas paveikslas(švytėjimas), kad Ji pati stebėdama filmą ar informaciją iš šono - kauptų visapusiškos informacijos patirtį ir integruotųsi į atsietą nuo savęs realybės dalį. Patys tokia forma sukūrėm sau žaidimą, kad iš dvipolės pozicijos save prikeltume iš...
Iš vienos pusės rodau paveikslą sau pačiam, o iš kitos bundu. Tarsi mano pačio nematoma ranka laikytų prieš save realybės vaizdą ir rodytų savajam miegančiam Aš. Tokia dvipusiška nesąmonė, nes tarsi  jei aš rodau tai turėčiau ir suprasti kad rodau, bet taip nėra, nes patys ir susikūrėm, kad nesuprastume jog rodome sau šį pasaulį.

17 sekundė. :D Pirštu(1) į Stebėtoją.
"Banga-rang"(19)
Banguoja(28)
Mums reik banguoti(32) Nuo A iki Ž).

Dar aritmetikos.
Herojus - (40). Keturiasdešimt - (81). Teleportuotis - (81)
Herojus = Teleportuotis.
:D



Apreiškimo Jonui 22:13 (LBD)
"Aš esu Alfa ir Omega, Pirmasis ir Paskutinysis, Pradžia ir Pabaiga".
Dangus riaumoja.
Pirmi 32 PI skaičiai.

(72)
Kvėpuok Šviesa.
Statyk miestus, papuošk juos mintim ir viskas ką sukursi švies tavim...

Aukštyn