Karma

Pradėjo Nightcrawler, gruodžio 01, 2015, 22:07:36

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Cerber

Citata iš: Vitus  birželio 06, 2017, 22:48:39@Cerber , jei ne paslaptis, kokius įžadus esi davęs, kad tokie apribojimai? Paskutinį gyvenimą gyveni šioje žemėje?
uz tiesiog gera elgesi i pragaro neisleidzia.
jei nuo manes priklausytu, butu paskutinis, o dabar nuo manes priklauso tik 50%

elteide

#106
birželio 07, 2017, 11:59:12 Redagavimas: birželio 07, 2017, 12:15:13 by elteide
Citata iš: Cerber  birželio 07, 2017, 00:14:34uz tiesiog gera elgesi i pragaro neisleidzia.

o kam tau , brangusis Cerber, tas pragaras, gali ir skaistyklą saugot  ? :)
Citatatau galima saskaita apmoket veliau, isimoketinai. o man ne.
man tai lyg visos sąskaitos jau apmokėtos  :)

a.t.sielis

Taip, karma yra veikla. Platesne prasme - veikla kartu su atoveiksmiais. O veikla kartu su atoveiksmiais ir sudaro likimą, t.y. tai kas lieka patirti kaip veiklos tendencijų ir veiklos atoveiksmių rezultatą. Liko - likimas.

Žmogaus likimas - žmogus veikia tą ir tą, ir pakeliui jam dar nutinka tas ir tas, klostosi taip ir taip, kas nulemta jo ankstesnės veiklos atoveiksmių.

Vitus

Citata iš: Cerber  birželio 07, 2017, 00:14:34uz tiesiog gera elgesi i pragaro neisleidzia.
Citata iš: elteide  birželio 07, 2017, 11:59:12man tai lyg visos sąskaitos jau apmokėtos  :)
Aš nebūčiau toks užtikrintas :D

elteide

Citata iš: a.t.sielis  birželio 07, 2017, 17:27:59Žmogaus likimas - žmogus veikia tą ir tą, ir pakeliui jam dar nutinka tas ir tas, klostosi taip ir taip, kas nulemta jo ankstesnės veiklos atoveiksmių.
na o gimsta kaip, kur , pas  ka , kada  tt  irgi juk karma ,nors nieko zmogus neveikia

Cerber

Citata iš: elteide  birželio 07, 2017, 11:59:12o kam tau , brangusis Cerber, tas pragaras, gali ir skaistyklą saugot  ? :) man tai lyg visos sąskaitos jau apmokėtos  :)
tau dar jos neisrasytos

a.t.sielis

Citata iš: elteide  birželio 07, 2017, 23:54:19na o gimsta kaip, kur , pas  ka , kada  tt  irgi juk karma ,nors nieko zmogus neveikia
Veikė prieš tai. Žmogus gyvena, veikia, tada tam tikru momentu miršta, o veiklą nori tęsti. Štai ir tęsia sekančiame gyvenime. Kūnas, gimimo aplinkybės nulemtos praeities veiklos.

elteide

Citata iš: Vitus  birželio 06, 2017, 22:48:39Dar gerai, jei gimsi elteide, o jei varle ar kokiu žiogu? Varle nebijai atgimti? :)
[
nu šiais tai nea, nelabai ... jie neilgai gyvena, pasislėpt žolėj gali nuo plėšrūnų ir savarankiški, ne taip kai šunys, katės...
ir gal būčiau varle karaliene :)

Aukštyn