Serialai

Pradėjo BloodyMary, kovo 03, 2012, 18:54:17

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Skeletonas

Citata iš: elteide  liepos 04, 2017, 13:40:10gali būt ...pirma patirtis nekokia tai ir vsio :)
Na taip ;)

Linas Esu

netyčia šitą užtikau , patraukė dėmesį . Žinau , kad abu mėgstat anime  @Skeletonas  , @Legionas
My Hero Academia , teko matyti ? kokie atsiliepimai ?

Skeletonas

Tikrai patiko! Na šiu kureju anime tikrai labai itraukentys ir idomus :) labai patiko harakteriai kažkaip gražiai padaryta ;)

Linas Esu

Citata iš: Skeletonas  liepos 15, 2017, 01:40:29Tikrai patiko! Na šiu kureju anime tikrai labai itraukentys ir idomus :) labai patiko harakteriai kažkaip gražiai padaryta ;)
Per kur žiūrėjot ? nerandu nei linkomanijoj , neo torentuose siųstis , netflix nerodo , o ir nemokamų psl nerandu

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Linas Esu  liepos 15, 2017, 01:06:10netyčia šitą užtikau , patraukė dėmesį . Žinau , kad abu mėgstat anime  @Skeletonas  , @Legionas
My Hero Academia , teko matyti ? kokie atsiliepimai ?
Pirmą sezoną peržiūrėjęs, antro vis dar neprisiruošiu :D Bet pirmas patiko. Gal dubliuotus žiūrai? Subtitruotų tai pilni visi tinklalapiai :)

Linas Esu

Citata iš: Legionas  liepos 15, 2017, 14:18:37Pirmą sezoną peržiūrėjęs, antro vis dar neprisiruošiu :D Gal dubliuotus žiūrai? Subtitruotų tai pilni visi tinklalapiai :)
dubliuotų ieškojau

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Linas Esu  liepos 15, 2017, 14:20:00dubliuotų ieškojau
Na šiuo klausimu nelabai galiu padėti. Žiūriu visą laiką titruotus, nes labai mažai gerai įgarsintų yra :D

Skeletonas

#82
liepos 15, 2017, 15:17:58 Redagavimas: liepos 15, 2017, 15:21:00 by Skeletonas
Titruotus žiurėjau, bet usenietiškuose puslapuose ira dubliu. Tik neprisimenu per kur žiurejau ;)


Čia toks klausimas: koks yra jūsu Geriausias žiurėtas Anime. Kodel?

Linas Esu

Citata iš: Skeletonas  liepos 15, 2017, 15:17:58Titruotus žiurėjau, bet usenietiškuose puslapuose ira dubliu. Tik neprisimenu per kur žiurejau ;)


Čia toks klausimas: koks yra jūsu Geriausias žiurėtas Anime. Kodel?
Princesė Mononokė .

O iš serialų one punch man ir dragonball , tikrai nuotaiką pakelia :)
Jums?

Skeletonas

Citata iš: Linas Esu  liepos 15, 2017, 15:35:36Princesė Mononokė .

O iš serialų one punch man ir dragonball , tikrai nuotaiką pakelia :)
Jums?
One punch man vienas vienas iš labiausai patinkančiu. Buvo toks anime filmas kurio pavadinimo net neprisimenu jai prisimičiau pažiurečiau dar karta :) žinau kad buvo Angel...(kažkoks vardas) buvo labai geras ten. Tikrai net ir susimastyt privertė, ten apie žmogu kurio veidas buvo labai baisus ir visi jo bijojo,bet jis buvo labai geros širdies. Tam anime gal 25 metai kokie.

.L.U.T.H.O.R.

Sunku išsirinkti, bet tikriausiai kažkuris iš Miyazaki filmų  gal Spirited Away arba Princess Mononoke .

Iš anime serialų Fullmetal Alchemist:Brotherhood :)

Linas Esu

reiks užmesti akį

elteide

Visitors

a.t.sielis

#88
rugsėjo 07, 2017, 10:36:03 Redagavimas: rugsėjo 07, 2017, 15:28:08 by a.t.sielis
Pažiūrėjau Resurrection, 2 sezonai, toliau nutrauktas. Pusė velnio, siužetas a la mistinis, į Amerikos miestelį grįžta jau mirę žmonės, prisikėlę. Įvykių centre viena šeima, daug nagrinėja santykių psichologiją. 2 sezone į galą viskas pasisuka išradingai, intensyviai, į apokaliptinių religijos sampratų pusę.



Žiūriu Westworld, apie dirbtinį intelektą, pramoginį androidų pasaulį Amerikos Laukinių Vakarų stiliuje. Klajūnas jau minėjo forumuose, jam tokios temos limpa. Įdomus, labai išradingas, kokybiškas. Iš esmės, serialas nagrinėja dirbtinio intelekto klausimus iš materialistinės perspektyvos - skirtumas tarp androido ir žmogaus parodomas kaip neesminis, androidai evoliucionuoja ir ima lenkti žmogų. Serialo dialoguose daug svarbių gudrių detalių, siužeto mintis daug nuo jų priklauso, todėl be vertimo ar subtitrų sunku viską pilnai pagauti.


tadas13

man vienas istriges serialas tai breaking bad, vienas kuris uzkabino labai :)

Aukštyn