Meetas 3?

Pradėjo paragraf 78, lapkričio 08, 2014, 18:33:26

« ankstesnis - sekantis »

Dalyvausiu Anomalijos meete Vilniuje lapkričio 22 d.

Taip
14 (41.2%)
Ne
20 (58.8%)

Viso balsavusių narių: 34

Žemyn

paragraf 78

Pamąsčiau kad jau senokai bebuvo forumiečių meetas.
Gal pats laikas būtų pasiorganizuoti?

Ką manote apie Lapkričio 22 d. Vilniuje? (bus šeštadienis, o du prieš tai buvę meetai buvo Kaune tai gal dabar Vilniuje padarome?)

.L.U.T.H.O.R.

Tokiu atveju balsavimas geriausia :) Aišku geriausia, kad pasisakytų visi, kurie tikrai galvoja dalyvaut, o ne balsuoja, o po to ateina penki žmonės :D Jeigu nedirbsiu, tai ir Vilniun atvaryčiau :)

paragraf 78

Na va, pridėjau balsavimą.
Man tai jei ir du žmonės norės susimeetinti bus gerai :)

paragraf 78

Taigi, matau yra keli žmonės kurie dalyvautų.
Tai siūlau susitikti lapkričio 22 d. 13 val. prie Vilniaus katedros.
Po to galėtume į kokį kabokėlį nueiti pasisėdėti.

Master

Aš gal... Bet man reiktų priminimo (aplamai jį padaryti forume), nes labai įtariu, kad užmirščiau ar atsirastų kitų reikalų.

paragraf 78

Forume tai tikrai priinsiu :)
O tu užsidėk dieną prieš priminimą telefone :)

Melekh


paragraf 78


eternal.bliss

gal ir man užlėkti.

paragraf 78

Citata iš: eternal.bliss  lapkričio 14, 2014, 23:23:05
gal ir man užlėkti.


Užlėk :)

Gal yra kokių pasiūlymų dėl kabokėlio kuriame galėtume nusėsti?

paragraf 78

Taigi primenu:  lapkričio 22 d. (šeštadienį) 13 val. tinkamės prie Vilniaus katedros pagrindinio įėjimo.
Jei jums tinka siūlau eiti pasisėdėti į "Senatorių kolonas"

Master

#11
lapkričio 20, 2014, 00:18:32 Redagavimas: lapkričio 20, 2014, 00:21:20 by Master
Būtų Osum, kad visi susižymėtų, kas bus.
(Na, aiškiau organizuojantiems ir šiaip įdomu. Nors man gal netgi svarbiau dėl Paragrafo imtos iniciatyvos. Būtų lievai, jei ateitų keli žmonės. Dėl to darbo indelis neatsipirktų)
Bet aš akivaizdu, kad neatvyksiu (labai gaila (arba ne) ). Visgi keitėsi prioritetai :)

varpainis

Atvykciau jei viskas vyktu vakare ir butu bobu ir degtines. Reikalui esant, maloniai kvieciu organizatorius kreiptis pas mane del pagalbos, paieskojes raciau neblogu pilnamaciu panu, kad vakaras neprailgtu ir nebutu nuobodu, degtine pasirupinti isvis nesudetinga  ;)

Master

Mmmm... Pojučiai per paviršutinius dalykus.
Lyg prisigerti ir pasi:>sti būtų kažkokia įvairenybė :)
...
(nesusilaikiau, tokiu beprasmiu komentaru, nes vis dar sunku ignoruoti tuštybę ir aroganciją (ir svarbiau pats kirtis, ne jo kokybė ar prasmė). Visgi išlikęs pirnykštis instinktas. Laikyti save karma, kad ir kaip tai būtų žema...)

varpainis

As tik daviau pasiulyma. Manau ne tik man daug maloniau/paprasciau bendrauti su naujais zmonemis kokiame bare prie butelio degtines ar alaus bokalo, nei kazkokioje super formalioje aplinkoje. Tiesiog taip jaukiau, maloniau ir galu gale paprasciau. Galu gale 100 gramu daugumai atrisa liezuvi, o ir patys zmones lengviau ir laisviau bendrauja. Aisku cia reikia atsivelgti i dalyviu amziu ir panasiai.
P.S. bobu paragrafai galiu suorganizuot uz aciu, taip, kad pamastyk  ;D

Aukštyn