Richardas Dawkinsas: nemoralu gimdyti vaiką su Dauno sindromu

Pradėjo TinSoldier, rugpjūčio 24, 2014, 17:00:04

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Steiblys

Citata iš: TinSoldier  spalio 05, 2014, 10:18:18

Bet, net, jeigu ir laikytume embrioną žmogumi - vis tiek yra akivaizdus skirtas nuo gimusio žmogaus ir negimusio žmogaus. Koks skirtumas? Vėl turėčiau rašyti žinutes, apie vaisiaus formavimąsį, skausmus, sąmoningumą ir t.t. ir pan. Ir nereikia meluoti, vaidinant, kad nėra jokio skirtumo tarp negimusio, ir bet kokio kito, bet kokios būklės gimusio žmogaus.



Žinoma skirtumas yra. Taip pat yra skirtumas 10-ies metų vaiko ir suaugusio žmogaus. 10 -metis dar pilnai nėra brandus (lytiškai ir t.t.).

001

Citata iš: Steiblys  spalio 05, 2014, 06:53:09
Nuo kada žmogus susidarė, o kada ne? Ar žmogus tik gimęs yra jau susidaręs? O 7 mėn. nėštumo moterys nešioja pilve tik embrioną?
Tu esi ateistas? Kuris mano, kad išsivystė iš beždžionės ir kad masturbacija yra didžiulis gėris? Nesakyk, kad tavo tikėjimas nėra kvailystė.
Geriau pasidomėk:



Neesu ateistas.
Nemanau, kad žmogus išsivystė iš beždžionės.
Masturbacija tai šiaip - gėris! Man tai patinka, ir tu pabandyk. ;D

Truputi vėlokai įsijungiau į diskusiją, bet jau kaip ir supratau, kad kiti forumiečiai išdiskutavo šitą temą, tai gal ir nepridursiu pats nieko daugiau. :)

Steiblys

Ką čia daugiau, R.Dawkinsas suklydo. Tai ką tu ten dar pridursi?

Linas Esu

Citata iš: TinSoldier  rugpjūčio 24, 2014, 17:00:04Kaip jūs manot? Ar iš tiesų labai amoralus toks požiūris į Dauno sindromą turinčio vaisiaus abortą? Ar  problema atsiranda tik tuomet, kai požiūris garsiai išsakomas? (Kadangi dauguma mamų tokiais atvejais abortus darosi).

Kaip jūs pasielgtumėt?
Nėščios moterys daro abortus ir sveikiems vaisiams .

Tikrai nematau nieko žavaus , matant vaikus su dauno sindromu . Žinant kaip jiems sunku gyvenime , reti atvejai kada jie gyvena savarankiškai , nepriklausomai .

Niekas nenori turėti apsigimusių vaikų , vien dėl to nesuprantu tų tėvų , kurie ankstyvame nėštume nusprendžia jo susilaukti .

Kas liečia patį Dawkins'ą . Žinant , jog jis yra viešas asmuo , o kiekvienas jo pranešimas/žinutė internete žiūrima per padidinimo stiklą ... realiai pats kaltas . Liečiant ganėtinai jautrią temą , " Tweetinti " tokias žinutes....kvailai pasielgė , o žinant internetinę kultūrą nereikėjo daug tikėtis  , kas norėjo , tas jį suvalgė . ( nors dar vėliau ir pasitaisė - daugelis vistik darosi abortus , deja jau buvo per vėlu )

elteide

vaikų neturi, nelaukęs , tai ir nesupranti

Linas Esu

#125
spalio 03, 2017, 17:56:46 Redagavimas: spalio 03, 2017, 18:48:30 by Linas Esu
Citata iš: elteide  spalio 03, 2017, 17:40:13vaikų neturi, nelaukęs , tai ir nesupranti
1. Ko nesuprantu ?
2. Ir kur žinot , kad neturiu vaiko/ų ? ar jog nieko dabar nelaukiu ?

P.S kaip tau susiję su tema ?

elteide

Citata iš: Linas Esu  spalio 03, 2017, 17:56:461. Ko nesuprantu ?
2. Ir kur žinot , kad neturiu vaiko/ų ? ar jog nieko dabar nelaukiu ?

P.S kaip tau susiję su tema ?
tu sakai su dauno sindromu geriausia išeitis abortuot vaisių ..tai tuomet suprantamiausia yra visus  neįgaliuosius nuvest ant kalno ir sušaudyt ..
su dauno sindromu žmonės gyvena gana trumpai ir jie turi ir kojas , ir rankas , ir gana sveiki ..

nenorėčiau asmeniškai atsidurt tokios mamytės vietoj..tiesą sakant, nžn kaip apsispręsčiau.

Linas Esu

#127
spalio 03, 2017, 23:04:09 Redagavimas: spalio 03, 2017, 23:41:48 by Linas Esu
Citata iš: elteide  spalio 03, 2017, 22:39:53tu sakai su dauno sindromu geriausia išeitis abortuot vaisių ..
TAIP , aš sakau , kad išeitis abortuoti vaisių egzistuoja ir aš už tai . Kiek tai humaniška ar ne tegul sprendžia humanistai . Tačiau ši praktika nėra naujovė .

O ar ji geriausia , tai šeimos ir pačios gimdytojos apsisprendimas . Ne mano , ne jūsų ir ne Richard'o Dawkins'o .

Citatatai tuomet suprantamiausia yra visus  neįgaliuosius nuvest ant kalno ir sušaudyt ..
Tada esate bukagalvė jeigu taip manote . Viena yra žinoti , jog vaisius gims neįgalus ir turėti galimybę nutraukti jo gyvybę dar ankstyvoje vystymosi stadijoje . Visai kas kita , kai neįgalusis jau yra šiame pasaulyje , o ne embrionas motinos pilve .

Citatanenorėčiau asmeniškai atsidurt tokios mamytės vietoj..tiesą sakant, nžn kaip apsispręsčiau.su dauno sindromu žmonės gyvena gana trumpai ir jie turi ir kojas , ir rankas , ir gana sveiki ..
Sveiki.... turi kojas rankas ... Rimtai ?
O kaip protinis atslikimas ? ir kiti fiziologiniai sutrikimai ?
Kaip tėvų gyvenimas ?



elteide

kitą sykį neatsakysiu už tokius epitetus..ir moderatoriai, įkalkit jam į sąskaitą procentų už prasivardžiavimą, įžeidinėjimą..
nėra toks baisus protinis atsilikimas tų žmonių ,
žinau atvejį iš arčiau , pas mane į salę ateina vaikinukas savarankiškai su tokiu sindromu, viską puikiai pasidaro ir gražiai bendrauja ir spa pats susitvarko puikiai ...
o tėvai myli besąlygiškai ir šitas invalidumas nėra toks didelis , baisus ..jei turi daugiau vaikų , tiesiog su vienu vaiku kiek daugiau reikia dėmesio

Linas Esu

Citata iš: elteide  spalio 03, 2017, 23:23:40nėra toks baisus protinis atsilikimas tų žmonių ,
žinau atvejį iš arčiau , pas mane į salę ateina vaikinukas savarankiškai su tokiu sindromu, viską puikiai pasidaro ir gražiai bendrauja ir spa pats susitvarko puikiai ...
o tėvai myli besąlygiškai ir šitas invalidumas nėra toks didelis , baisus ..jei turi daugiau vaikų , tiesiog su vienu vaiku kiek daugiau reikia dėmesio
Invalidumas nėra baisus dalykas  ? :D ir jų protinis atslikimas nėra didelis ?
Vel pezate kad pezėti...

Citatakitą sykį neatsakysiu už tokius epitetus..ir moderatoriai, įkalkit jam į sąskaitą procentų už prasivardžiavimą, įžeidinėjimą..
Citatatai tuomet suprantamiausia yra visus  neįgaliuosius nuvest ant kalno ir sušaudyt .
Aš nieko prieš . Vis dar manau , jog esate bukagalvė , po šio komentaro .Jokie procentai sąskaitoje nuomonės nepakeis .

Citatavaikų neturi, nelaukęs , tai ir nesupranti
Lygiai tą patį galvojau ir čia , tik nekomentavau , maniau atsakysite , bet eilinį kartą tai buvo tik jūsų eiliniai pezalai norint atkreipti mano dėmesį

elteide

Citata iš: Linas Esu  spalio 03, 2017, 23:35:32Invalidumas nėra baisus dalykas  ? :D ir jų protinis atslikimas nėra didelis ?
žymiai, baisesnis dvasinis invalidumas
palyginus nedidelis
Citata iš: Linas Esu  spalio 03, 2017, 23:35:32Lygiai tą patį galvojau ir čia , tik nekomentavau , maniau atsakysite , bet eilinį kartą tai buvo tik jūsų eiliniai pezalai norint atkreipti mano dėmesį
o ką aš galiu atsakyt ? jei laukčiausi nuo tavęs tai taip ..o dabar?:D

Linas Esu

Citata iš: elteide  spalio 03, 2017, 23:42:37žymiai, baisesnis dvasinis invalidumas
palyginus nedidelis
Nežinau kas baisiau ar dvasinė masturbacija , ar invalidumas . Man jie abu savotiški ir tikrai negalima jų prilyginti .

Citatao ką aš galiu atsakyt ? jei laukčiausi nuo tavęs tai taip ..o dabar?:D
Nesuprantu ką norit tuo pasakyti ? ?

elteide

Citata iš: Linas Esu  spalio 03, 2017, 23:53:13Nežinau kas baisiau ar dvasinė masturbacija , ar invalidumas . Man jie abu savotiški ir tikrai negalima jų prilyginti .
Nesuprantu ką norit tuo pasakyti ? ?
tu klausei iš kur žinau...iš kur aš galiu tikrai žinoti nebūdama to dalyve ar artimu žmogumi ? prieš tai aš tik spėjau..

Linas Esu

Citata iš: elteide  spalio 04, 2017, 00:01:16tu klausei iš kur žinau...iš kur aš galiu tikrai žinoti nebūdama to dalyve ar artimu žmogumi ? prieš tai aš tik spėjau..
Tai kam tada išvis rašyti tokius pezalus ?

Aukštyn