Mityba

Pradėjo Asasinas, vasario 09, 2012, 01:20:14

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

elteide

#30
birželio 24, 2017, 18:27:45 Redagavimas: birželio 24, 2017, 18:29:24 by elteide
baisiai neatrodo dietą ..kodėl buvo silpna ? o žalio maisto daržovių , kokteilių buvo daug?
Citata iš: Skeletonas  birželio 24, 2017, 18:26:56Marinuoti agurkėliai irgi kenkia pagal mitybos žinovus, bet reikiamais momentais tikrai geras ir labai kuom padedantis maistas :D
jo ..va rauginti gėris..nors man mažiau skanūs už marinuotus

Mekabciel

Aš apie maista išvis daugiau nebegalvoju.
Nė lašo.
Ir nemanau, kad maistas yra mūsų problema...
Susitvarkys elementarūs santykiai, harmonizuosis ir visa kita, sveikata, laimė, gyvenimo kokybė...
Ir "eriukas kartu su vilku sugyvens". :)

Skeletonas

#32
birželio 24, 2017, 18:34:11 Redagavimas: birželio 24, 2017, 18:36:11 by Skeletonas
Citata iš: elteide  birželio 24, 2017, 18:27:45baisiai neatrodo dietą ..kodėl buvo silpna ? o žalio maisto daržovių , kokteilių buvo daug?jo ..va rauginti gėris..nors man mažiau skanūs už marinuotus
Na nesakiau kad laikiausi dietos nes aš svorio numesti neketinau. Buvo,bet ne per daugiausai.
Buvo gal del to silna nes buvau iprates prie kitokio maisto, o su "naujuoju" buvo negaudavau gal tiek energijos.

Vytautas

Na kaip švytuoklė pataria apart žuvies kitokios mėsos valgyti nereiktų. Suprantama jokių žalingų įpročių turėti taip pat nereiktų. T.y. alkoholis visiškai ne maistas. Kažkodėl ir kava nepageidautina. Kiaušinių jei jie kur įsimaišę baidytis nereiktų bet atskirai valgyti nepatartina. Cukrų taip pat geriau keisti į medų. Taip gyvenu jau kokie 6 metai. Aišku taip pradėjau maitintis dar nesinaudodamas švytuokle. Kažkaip savaime. Svoris prie 170 cm 95 kg nors tu ką. Nei daugiau nei mažiau. Nors maisto kiekio prasme valgau lyg ir visai mažai. :) Fizinė savijauta ideali.  Tai ir neimu į galvą dėl svorio. Nors kai užpuolė pankratitas liko 80 kg. Tuomet iš viso skraidymo savijauta. :)

Skeletonas

[quote author=Vytautas link=msg= Svoris prie 170 cm 95 kg nors tu ką. Nei daugiau nei mažiau. Nors maisto kiekio prasme valgau lyg ir visai mažai. :) Fizinė savijauta ideali.  Tai ir neimu į galvą dėl svorio. Nors kai užpuolė pankratitas liko 80 kg. Tuomet iš viso skraidymo savijauta. :)
[/quote]
Man kažkaip valgyk ka nori ir kiek nori svoris nekinta. 75 visada buna, aišku kartais ~5 kilogramais sumažeja arba padidėja.

Vytautas

Citata iš: Skeletonas  birželio 24, 2017, 18:46:25Man kažkaip valgyk ka nori ir kiek nori svoris nekinta. 75 visada buna, aišku kartais ~5 kilogramais sumažeja arba padidėja.
Iki 40 metų mano svoris buvo taip pat apie 75 ir stabilus. Bet amžius kažkaip viską pakeičia. :)

Skeletonas

Citata iš: Vytautas  birželio 24, 2017, 18:48:55Iki 40 metų mano svoris buvo taip pat apie 75 ir stabilus. Bet amžius kažkaip viską pakeičia. :)

Na kiti atvirkčiai palieka lieknesni, na bet ce taip pat labai priklauso nuo ankstesnės mitybos. ( bet aišku ne visiems) ;)

Mekabciel

#37
birželio 24, 2017, 18:55:39 Redagavimas: birželio 24, 2017, 22:45:18 by Mekabciel
Pas mane labai daug kas natūraliai atkrito... :) Dėl to, aš už natūralumą ir natūralų grožį... :D

elteide

man svoris antraeilis,nors nenorėčiau perkūsti ...man idomu kaip įeiti į kitą rėžimą skaniai be didelio streso

Mekabciel

Citata iš: elteide  birželio 24, 2017, 21:52:24man svoris antraeilis,nors nenorėčiau perkūsti ...man idomu kaip įeiti į kitą rėžimą skaniai be didelio streso
Nemąstant apie maistą... :D

elteide

#40
birželio 24, 2017, 22:02:46 Redagavimas: birželio 24, 2017, 22:04:45 by elteide
aš kiekv kartą beveik mąstau pirkdama mėsa ir laukuose matydama avis, karves, teliūkus ...
o čia net Uspaschikas ryžosi , sugebėjo  :)
, beto nenoriu sirgt peršalimo ligom, man jos baigiasi sinusitu, bronchitais plus atima laiką , o jis sako kad nebeserga gripais peršalimu tuos visus metus be mėsos

Mekabciel

#41
birželio 24, 2017, 22:09:40 Redagavimas: birželio 24, 2017, 22:25:32 by Mekabciel
Citata iš: elteide  birželio 24, 2017, 22:02:46aš kiekv kartą beveik mąstau pirkdama mėsa ir laukuose matydama avis, karves, teliūkus ...
o čia net Uspaschikas ryžosi , sugebėjo  :)
, beto nenoriu sirgt peršalimo ligom, man jos baigiasi sinusitu, bronchitais plus atima laiką , o jis sako kad nebeserga gripais peršalimu tuos visus metus be mėsos
kas vienam tiko nereiškia kad kitam tiks... Aišku gerai bandyt... :)

Čia kaip su tom Goji uogom, neva valgysi ir 100 metų gyvensi...  :)

Skeletonas

Citata iš: elteide  birželio 24, 2017, 22:02:46aš kiekv kartą beveik mąstau pirkdama mėsa ir laukuose matydama avis, karves, teliūkus ...
o čia net Uspaschikas ryžosi , sugebėjo  :)
, beto nenoriu sirgt peršalimo ligom, man jos baigiasi sinusitu, bronchitais plus atima laiką , o jis sako kad nebeserga gripais peršalimu tuos visus metus be mėsos
Ira gi viso velnio internete, kaip maitintis ka valgyti"valgyk ir lieknėk" patarimu ir dar viso š. :D

O nuo peršalimo ir pati turetum žinoti kas stiprina imuniteta Ir nebutinai nevalgyti mėsos ,kad butum sveika ;)

elteide

taip, žinau, renku info , ypač receptus.. štai ką radau , nusipirksiu :)
https://www.15min.lt/naujiena/laisvalaikis/ivairenybes/viktoras-uspaskichas-isleido-savo-pirmaja-knyga-61-561329
 norėjau iš čia esančiu išgirst jų patirties, patarmų , receptų

Skeletonas

Citata iš: elteide  birželio 24, 2017, 22:57:29taip, žinau, renku info , ypač receptus.. štai ką radau , nusipirksiu :)
https://www.15min.lt/naujiena/laisvalaikis/ivairenybes/viktoras-uspaskichas-isleido-savo-pirmaja-knyga-61-561329
 norėjau iš čia esančiu išgirst jų patirties, patarmų , receptų
Kokiu butent receptu tau reikia? Tikuosi ši knyga ir mano lentyna papildys.

Aukštyn