Keistas nutikimas medituojant?

Pradėjo not lucky, liepos 02, 2014, 12:46:06

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

rutulys

#15
spalio 12, 2014, 13:58:35 Redagavimas: spalio 12, 2014, 14:10:42 by rutulys
Grįžtant prie temos
Citata iš: not lucky  liepos 02, 2014, 12:46:06
Noreciau paklausti ar tai buvo mano smegenu zaidimas ar tikras vaizdas, nes medituojant trecia vakara is eiles pamaciau nama ir atrode lyg stebiu viska is lauko puses per langa. Nes maciau ka zmones name veikia. Pirmus du vakarus nieko nebuvo, o tada kazkaip buvau labai atsipalaidaves ir savaime ta vaizda pradejau matyti medituodamas.  Dar apie viena brangu zmogu pagalvojau tai dabar nezinau kas cia buvo? ??? Ar kam yra buves toks panasus nutikimas medituojant? Taip pat ka reiskia, kad kai medituoju tarp delnu jauciu lyg silta enegrijos srove eitu?

Kaip sakoma kiekviename juoke yra dalelė tiesos, tad aš noriu pajuokauti:
‒Tau pavyko trumpam žvilgterėti, kur tuo metu buvo tavo siela ir ką jį matė.

Realybėje kaip suprantu viskas labai painu: smegenys, širdis, siela, saulės rezginyje įsitaisęs rutulys, miego kūnas, iš kurio gali iškristi ir būti vienas iš trijų, ir tai tik iš tavo pusės. Gerai neišsiaiškinęs savo jausmuose ir kas yra kas, žinoma gali dairytis aplinkui, bet gali pakliūti į situaciją kai akimis bandysi nustatinėti muzikos grožį.  Toks dalykas ypač gręsia, jei imsiesi vidinių savęs pjaustymų buku peiliu, ego atsisakymų, o iš tikrųjų pats savęs atsisakysi nurašysi kaip nieko verta sutvėrimą gal tai ir verta daryti, bet tik labai trumpam, versi save ypač tvarkingai kategoriškai pagal kažkokią griežtą tau primesta sistemą mąstyti ar atvirkščiai tenkinsi visus savo mažiausius įgeidžius ir norus negalvodamas apie pasekmes, prarasi gebėjimą į tą patį reiškinį pažvelgti iš skirtingų pusių ir kontekstų. Visur įžvelgsi tik priešus ar savo laiko nevertus padarus. Bet kokias abejones užgniaužinėsi užuomazgose, čia kalba eina ne tik apie tave patį. Tu jausiesi esąs teisus ir turėsi tokių galių tai daryti. Bet aš jau įsivažiavau ir laikas nurimti. Nėra ko kelti per didelių bangų.


Aukštyn