Ką daryti jei jus įžeidė?

Pradėjo paragraf 78, balandžio 29, 2014, 07:27:50

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Asasinas

Citataneimkite į galvą,neužsikraukite smegenų kažkieno nevertais pezėjimais ir nereikės administracijai perdirbti forumo


Štai kaip protingai ši moteris parašė. I agree.

saule666

Sveiki, pamačiau šitą temą ir susidomėjau.Paskaičiau komentarus yra tikrai gerų idėjų :) Mano nuomonė tokia: reikėtu būti šiek tiek atlaidesniems vieni kitam. Žinoma yra žmonių kurie tik ir ieško prie ko prikibti, su kuo susipykt. Dažniausiai tai būna vaikai, dar nesubrendę ir nesuvokiantys, jog keiktis ir žeminti nėra ''kieta''. Žinoma nesakau, kad jai jau  vaikas tai nedaryt nieko. Turiu omenyje reikia nesigilinti į ginčą geriausia ignoruoti. Gera patarlė yra ''Jeigu visi gyventu principu akis už akį, tai visas pasaulis apaktu''.

zoza_lola_lucifer

"O ne kaip baisu mane įžeidė, kadangi kažką blogai apie mane pasakė" "Man užpakalis suskaudo, kur kreiptis" - žvengiu nuo 1995m :D:D:D


Tad ne šiaip sau žmonės pajuokas sako.
Per amžių amžius juokavo žmonės ir juokdavosi vieni iš kitų. Ir nereikia verkti dėl to per daug, skųstis adminams.

Nors čia ir keiksmažodis blet, nuodėmė šiame forume, kai realiai tai tėra elementarus neišmanymas, pasigilinus į žodžio etimologinę prasmę ir iš kur jis kilęs. Kaip ir [cenzūruota] ir t.t.


ŠIAIP AR TAIP SĖKMĖS SKEPTIKAMS IR ATEISTAMS PALAIKYTI STERILŲ FORUMĄ xD
Atliekat didžius darbus

Aukštyn