Bermudų trikampis

Pradėjo Asasinas, vasario 04, 2012, 18:46:53

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

idenmeyou

Yra likes saltinis 6 a. pr.m.e. Himilkono iš Kartaginos pastebėjimas: "Daugybė dumblių plaukioja paviršiuje ir limpa prie laivo. Jūrų pabaisos nardo tarp tingiai plaukiančių laivų". Taip , kad zmonems ta vieta jau gana senai buvo keista.


Istillrighthere

Labai ieškojau šitos temos, kad parodyti  ::)


paragraf 78

Kažkaip jau senokai nieko nesigirdi apie Bermudų trikampį
Jame jau nebedingsta laivai? Mada baigėsi? Kaip manote kokios tos tylos priežastys? O gal čia tik aš vienas neužtaikau ant tokių pranešimų?

.L.U.T.H.O.R.

Baigėsi mada. Ten jei ir dingsta laivai tai nedažniau, nei kur kitur pasaulyje.

Darius!

Kartais nieko nevyksta ne dėl to jog uždrausti skrydžiai, plaukiojimai toje zonoje? Jeigu klystu atleiskite.  ;)

Iridescent

Citata iš: Darius!  sausio 02, 2017, 22:39:25Kartais nieko nevyksta ne dėl to jog uždrausti skrydžiai, plaukiojimai toje zonoje? Jeigu klystu atleiskite.  ;)
Aha, neskraido lektuvai ten ir laivai neplaukioja, tai niekas ir nebedingsta.

Linas Esu

#21
balandžio 26, 2017, 18:07:36 Redagavimas: balandžio 26, 2017, 18:16:50 by Linas Esu
Skraido lėktuvai , ir plaukioja laivai .
Vienas iš skrydžio grafikų . Kitą kartą prieš rašydami tokias nesąmones bent pasitikrinkite šaltinius .
http://flightaware.com/live/flight/AAL2240/history/20150914/2055Z/KMIA/KLGA

Linas Esu

Gali būti, kad mokslininkai atskleidė paslaptį, kuri ramybės daugeliui neduoda jau nuo 1851 metų.

Mokslininkai tiki, kad Bermudų trikampio, kuriame jau dingo 8127 žmonės, paslaptis gali būti paaiškinta metano dujų sprogimais.

Mitiniame trikampyje, esančiame tarp Bermudų salos, Majamio (Florida, JAV) bei San Chuano (Puerto Rikas), dar vadinamame ir Velnio trikampiu, per pastaruosus 165 metus paslaptingomis aplinkybėmis pranyko labai daug laivų ir lėktuvų.

Remiantis naujais Norvegijos Arkties universiteto mokslininkų duomenimis, gali būti, jog Bermudų paslapties paaiškinimą pateikė Barenco jūros dugne esantys krateriai. Ši jūra tyvuliuoja Norvegijos pakrantėje ir panašu, kad mokslininkai aptiko, jog iš povandeninių kraterių veržiasi ir sprogsta metano dujos.

Per pastaruosius kelerius metus, mokslininkai užfiksavo šių dujų burbuliavimą ne tik Vašingtono valstijos pakrantėje, bet ir Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rytinėje pakrantėje. Šis reiškinys praėjusiais metais aptiktas ir Sibire: mokslininkai aptiko keturias naujas duobes, susiformavusias sprogstant metano dujoms.

Savo atradimus mokslininkai turėtų paskelbti jau kitą mėnesį Vienoje (Austrija). Viena temų, kuria vyks diskusija, yra aktuali ir Bermudų trikampio paslapties išaiškinimui: mokslininkai kels klausimą, ar metano dujų sprogimai gali grėsti laivams.

Tai - jau ne pirmas atvejis, kai bandant paaiškinti Bermudų trikampio paslaptį minimi metano dujų sprogimai. Praėjusiais metais šią idėją pristatė Igorio Yelstovo vadovaujama mokslininkų grupė iš Rusijoje esančio Trofimuko instituto.

Naujoka2

Kokios dar metano dujos? :D jeigu ten tikrai butu tik dujus jau senai viskas butu isaiskinta ir paaiskinta kas kur ir kodel. Aisku dar gali buti ir paprasciausias samokslas, kaip kazkas jau minejo kokia slapta baze ar dar kas kur ikelia zmogus koja ir paprasciausiai juos paiima kokiems bandymams arba nuzudo kad neprasitartu. Aisku visko galima prisigalvoti bet kaip realiai niekas nezinom.

Guarana91

#24
gegužės 31, 2018, 10:50:23 Redagavimas: gegužės 31, 2018, 19:58:53 by .L.U.T.H.O.R.
Įdomu būtų sužinoti, kurioje vietoje dingo tas malaizijos lėktuvas, kuris dingo dar 2014 metais. Gal yra kokių faktų :)

Linas Esu

#25
gegužės 31, 2018, 14:29:31 Redagavimas: gegužės 31, 2018, 20:05:58 by .L.U.T.H.O.R.
Citata iš: Guarana91  gegužės 31, 2018, 10:50:23Įdomu būtų sužinoti, kurioje vietoje dingo tas malaizijos lėktuvas, kuris dingo dar 2014 metais. Gal yra kokių faktų :)

Ieškojai ?

.L.U.T.H.O.R.

@Guarana91 be reklamų, prašyčiau ;)

Aukštyn