Horoskopai

Pradėjo unco, sausio 25, 2012, 00:06:15

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

unco


Ar tikite horoskopais žurnalų, laikraščių puslapiuose viešinamais,idividualiai sudaromais,apibendrinančiais ar dar kokiais kitais?   :)

Asasinas

Jo tikiu, nes dažnai daug kas atitinka. Beje, pats Šaulys esu. Nežinau kiek geras ženklas tai yra.  :)

unco

O šiaip skaitai tuos savaitinius horoskopus? Aš jų pakęst negaliu  :o O šiaip bendrasis horoskopas mano ženklui, dvyniui, beveik visiškai tinka, ne taip kaip kokio liūto ar avino .

Asasinas

Na pastaruoju metu stengiuosi paskaityt visus: dienos, savaitės, mėnesio, metų, meilės. :D

paragraf 78

Pasikartosiu. savo požiūrį  horoskopus išdėstau savo straipsnyje http://anomalija.lt/2011/07/astrologijos-psichologija-arba-kodel-pranasystes-issipildo/

RoxiO

Na į horoskopus žiūriu labiau skeptiškai, aišku pasitaiko, kad atitinka, bet ne taip jau dažnai.

unco

#6
sausio 25, 2012, 00:29:26 Redagavimas: sausio 25, 2012, 00:31:34 by unco
Citata iš: insomnia  sausio 25, 2012, 00:13:46
Pasikartosiu. savo požiūrį  horoskopus išdėstau savo straipsnyje http://anomalija.lt/2011/07/astrologijos-psichologija-arba-kodel-pranasystes-issipildo/


:) įdomus straipsnis

Universitete dėstytojas (filosofas) savo studentam buvo davęs skirtingas anketas su klausimais, charakteriui nustatyti. Kai studentai jas užpildė, surinko kažkokį tai skaičių ataskymų (na, pvz. daugiausiai A variantų). Tuomet dėstytojas labai rimtu veidu, iš skirtingų krūvelių kiekvienam išdalino po atsakymų lapelį pagal kiekvieno gautus atsakymus. Ir didžiąjai daliai studentų gauta info. atitiko 70%-80%. Dabar to lapuko niekur neatkasiu, bet jame buvo parašyta maždaug taip : "Nors domitės dauguma dalykų, susikoncentruojate tik ties jums labiausiai patinkančiais. Mėgstate laiką leisti su jums patinkančiais žmonėms. Nors nesate labai agresyvus, tačiau atsidūręs nemalonioje situacijoje galite "užsidegti" ir t.t....: ir ats. lapeliai visų buvo vienodi  ;D taigi, ar čia tas efektas ar aš kažką maišau?


paragraf 78

Aha, tas pats

Beelzebub

Jei ne paslaptis, būtų įdomu sužinoti jūsų zodiako ženklus :-*

OKULTISTE

   Pagal kokią sistemą?
   Aš pati asmeniškai pažinojau išmintingą, labai apsiskaičiusį, seną, aklą gruziną, kuris visai kitokius zodiako ženklus priskirdavo, negu kokia teta Palmira... Gailiuosi, kad nesuskubau mokytis jo sistemos... Kodėl? - Jo nustatymai turėjo moksliškesnio pagrįstumo (kaip supratau, jis rėmėsi fizika, astronomija, sociologija ir kt. ne pseudomokslais), atliekami sudėtingi matematiniai skaičiavimai. Kai pasakydavo savo gimimo datą, jis kuriam tai laikui susimąstydavo, burbtelėdamas skaičius ir tada išpildavo apie tą žmogų be jokių abstrakčių frazių...
   Gaila, kad tada, kai pasakojo apie mane, man atrodė kaip pažaidimas, o dabar kiek teko dairytis, niekur tokio žmogaus nebe užtinku...

Beelzebub

#10
vasario 02, 2012, 10:44:44 Redagavimas: vasario 02, 2012, 10:46:42 by Beelzebub
Turiu omeny pagal šitą sistemą:


Šiaip per daug nesidomiu horoskopais, bet nežinau kodėl visada visų paklausiu jų zodiako ženklo, man tiesiog įdomu  :) Tai vat. Mano ženklas Jautis.

OKULTISTE

Tai čia tie patys...
Na, bet supratau, kad pagal tą populistinį... Tai sako, kad mergelė... Bet net nežinau ar šiuolaikiniai astrologai atsižvelgia į astronomiją, kuri byloja, kad iš tikro, kai gimiau, žvaigždės rodė tą ženklą, kuris anuomet, kai buvo sugalvoti zodiako ženklai, rodė liūtą... (Zodiakai po truputį per laiką slenkasi ir kinta, va kodėl man liko klausimu to senuko sistema)...

paragraf 78

Buvau tokio astronomo profesoriaus Kamuntavičiaus paskaitoje kur jis kalbėjo apie astrologijos nemoksliškumą ir nepagrįstumą.
Vienas iš jo pastebėjimų buvo zodiako žvaigždynų neatitikimas realiame danguje. Tie dvylika žvaigždynų kuriuos naudoja astrologija, jau keli šimtai metų yra pakeitę savo padėtis, matosi visai ne tuo metu kuriam priskiriami, o be to prisidėjo dar vienas. Tačiau astrologai vis dar naudojasi pasenusiomis žvaigždynų padėtimis. Kiek profesorius tyrinėjo astrologų programas pagal kurias jie nustatineja žvaigždžių padėtis, nei viena neatitiko realios.
Taigi:

Ožiaragis Sausio 20 - vasario 16
Vandenis vasario 16 - kovo 11
Zuvys kovo 11 - balandzio 18
Avinas Balandzio 18 - geguzes 13
Jautis geguzes 13 - birzelio 21
Dvyniai birzelio 21 - liepos 20
Vezys liepos 20 - rugpjucio 10
Liutas rugpjucio 10 - rugsejo 16
Mergele Rugsejo 16 - spalio 30
Svarstykles spalio 30 - lapkricio 23
Skorpionas lapkricio 23 - lapkricio 29
Orfejas Lapkricio 29 - gruodzio 17
Saulys gruodzio 17 - sausio 20

Taigi ką jūs manote apie tokį klaikų neatitikimą tarp realaus dangaus žvaigždynų padėtis ir to ką pateikia astrologai?

Julija

Man būdavo astronomija pas Kamuntavičių, bet šitos paskaitos tikrai neatsimenu...

O šiaip pagal zodiaką esu tipiškas skorpionas. :)

Hekate

Vau tai reiškiasi, kad aš ne Ožiaragis, o Šaulys....nu jo galėjo tie astrologai ir nemeluoti :-[ O šiaip horoskopus skaitau retai, bet kai pasitaiko koks žurnalas su jais pasiskaitinėju  :)

Aukštyn