Gyvenimo tikslas

Pradėjo a.t.sielis, liepos 07, 2013, 21:09:09

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

elteide

Citata iš: eternal.bliss  rugsėjo 24, 2017, 22:49:08elteide ...

Atrodo, jog rašai tik tam, kad rašytum.
Hitleris? siekė laimės? jis suprato ko siekia?

Jei esi neapykantoj, tai ten ir eisi.
Pragaras ir rojus nėra vieta, o sąmonės būsena, ir pats savanoriškai ten keliauji, renkiesi.
na man atrodo, jis tame ką darė matė savo realizaciją, svajonių pildymą , o tai reiškia savo laimę..ar klystu?
na taip jis gal viso to siekė vedinas nuoskaudų, neapykantos..ne meilės.

eternal.bliss

Žinoma, kad ne.
Aišku savęs nesuvokimas yra bendra visuomenės problema. Žmonės susikuria savęs paveikslus ir mano, jog jie yra tokie. Siekia ne savo laimės o personažo kurį susikūrė. Tas iliuzinis personažas prisidaro visokių nesamoningu norų, kurie ji atseit pripildys pilnatvės bei givybės, kurios jis neturi nes tėra vaizduotįs vaisius.

Išorė nesuteikia pilnatvės, laimės, ar meilės. Visa tai tėra atributai tikrojo aš.
Dėl to iliuzinė asmenybė visada jų ieško, nes ji žino, kad ji yra netikra, ir kad negali jausti būties džiaugsmo.




vytra

Citata iš: eternal.bliss  rugsėjo 24, 2017, 23:38:28.. yra bendra visuomenės problema. Žmonės susikuria savęs paveikslus ir mano, jog jie yra tokie. Siekia ne savo laimės, o personažo kurį susikūrė..
- Čia taikliai! Dar papildyčiau, kad visų aplinkinių "paveikslus" irgi sukuria ir apie juos supančius sprendžia iš savo sukurtų "paveikslų"..

p.s.
.. įdomu tai, kad tuos "paveikslus" kuria žmonės nesąmoningai, tarytum koks autonominis virusas smegeninėje.


:(


elteide

Citata iš: eternal.bliss  rugsėjo 24, 2017, 23:38:28Žinoma, kad ne.
Aišku savęs nesuvokimas yra bendra visuomenės problema. Žmonės susikuria savęs paveikslus ir mano, jog jie yra tokie. Siekia ne savo laimės o personažo kurį susikūrė. Tas iliuzinis personažas prisidaro visokių nesamoningu norų, kurie ji atseit pripildys pilnatvės bei givybės, kurios jis neturi nes tėra vaizduotįs vaisius.

Išorė nesuteikia pilnatvės, laimės, ar meilės. Visa tai tėra atributai tikrojo aš.
Dėl to iliuzinė asmenybė visada jų ieško, nes ji žino, kad ji yra netikra, ir kad negali jausti būties džiaugsmo.




kaip atskirti tikrojo aš laimę nuo iliuzinio personažo laimės?

vytra

#34
rugsėjo 25, 2017, 12:09:43 Redagavimas: rugsėjo 25, 2017, 12:13:14 by vytra
Citata iš: elteide  rugsėjo 25, 2017, 11:53:30kaip atskirti tikrojo aš laimę nuo iliuzinio personažo laimės?
- gal pagelbės "laimės" apibrėžimas: laimė nėra kažkokia amžina būsena, "laimė" yra judėjimas link tobulumo, nelaimė gi yra judėjimas degresijos kryptimi. Laimės jausmas baigiasi, kai judėjimas sustoja, sakykim daugeliui "laimė" baigiasi po vestuvių, po gimdymo, po karjeros pasiekimo.

p.s.
.. akivaizdu, kad būti vėl "laimingu", būtina sukurti naujus siekius, vyresniems dažnai gelbsti Dievo paieškos.


:)


elteide

Citata iš: vytra  rugsėjo 25, 2017, 12:09:43- gal pagelbės "laimės" apibrėžimas: laimė nėra kažkokia amžina būsena, "laimė" yra judėjimas link tobulumo, nelaimė gi yra judėjimas degresijos kryptimi. Laimės jausmas baigiasi, kai judėjimas sustoja, sakykim daugeliui "laimė" baigiasi po vestuvių, po gimdymo, po karjeros pasiekimo.

p.s.
.. akivaizdu, kad būti vėl "laimingu", būtina sukurti naujus siekius, vyresniems dažnai gelbsti Dievo paieškos.


:)


kodėl baigiasi po vestuvių ..kaip tik bendri tikslai, judėjimas link jų atsiranda :)
na dėl vyresnių irgi pritariu ...:)

vytra

Citata iš: elteide  rugsėjo 25, 2017, 12:23:37kaip tai baigiasi po vestuvių? kaip tik bendri tikslai, judėjimas link jų atsiranda! :)
- rašiau "daugeliui", o kurie sukuria (ne atsiranda) bendrus naujus tikslus, tiems judėjimas tęsiasi, tas pats ir po "gimdyvinės krizės": kai kurios moterys labai krenta į depresiją, kai kurios lengvai sukuria naujus kūdikio ugdymo tikslus.

:)

eternal.bliss

Citata iš: elteide  rugsėjo 25, 2017, 11:53:30kaip atskirti tikrojo aš laimę nuo iliuzinio personažo laimės?
Citata iš: vytra  rugsėjo 25, 2017, 12:09:43- gal pagelbės "laimės" apibrėžimas: laimė nėra kažkokia amžina būsena, "laimė" yra judėjimas link tobulumo, nelaimė gi yra judėjimas degresijos kryptimi. Laimės jausmas baigiasi, kai judėjimas sustoja, sakykim daugeliui "laimė" baigiasi po vestuvių, po gimdymo, po karjeros pasiekimo.

p.s.
.. akivaizdu, kad būti vėl "laimingu", būtina sukurti naujus siekius, vyresniems dažnai gelbsti Dievo paieškos.


:)


Netiesa. Visa ką aprašei yra netikrojo aš laimės paieškos. Netikras aš negali būti laimingas, jis gali jausti tik laikiną euforiją kažką gaves pripildes save daigtais, potyriais ar statusu. Kas galiausiai veda iki asmenybės krizės, depresijos, ar beviltiškumo. Jis varomas geismais, norais, butinybe būti kažkur tik ne akimirkoje. Kaip sakant skuba kažkur o galiausiai nebelieka kur skubėti.

Susivokęs žmogus visada yra harmonijoje su savimi, dėl to jis nejaučia stokos, gyvenimo iššūkiai jam tampa antraeiliai. Toks žmogus gali strategiškai priimti sprendimus, neiveliant bereikšmių geismų ar troškimų. Tam tikrų planų įgivendinimas ar pasiekimas jam neatneša euforijos, taip pat neturi ir neigiamų jausmų kažkam nutikus netaip kaip planuota. Iš esmės emocijos stabilizuojasi ir esi pastovioje ramybėje, pilnatvėje.



vytra

#38
rugsėjo 26, 2017, 10:42:24 Redagavimas: rugsėjo 26, 2017, 10:45:55 by vytra
Citata iš: eternal.bliss  rugsėjo 25, 2017, 20:19:38..jis nejaučia stokos, gyvenimo iššūkiai jam tampa antraeiliai.
- taip, kažką panašaus sakė Kristus: "nesirūpinkite per daug savimi, pažiūrėkite kokie laisvi paukščiai".

p.s.
.. tačiau realiai ir absoliučiai tai įgyvendinti įmanoma tik vienuoliams, kuriems valgyti atneša tie, "netikrieji". Na dar, iki kol visi numirsim, galim ir visi pabūti tokiais.

p.s.2
.. dar, Kristus sakė apie skirtingus žmonių kelius: "iš tiesų Jums sakau, dalis Jūsų regės Dievą, dalis Jūsų kris, dalis Jūsų paveldės Žemę".


:)

eternal.bliss

#39
rugsėjo 26, 2017, 20:39:55 Redagavimas: rugsėjo 26, 2017, 20:47:00 by eternal.bliss
Citata iš: vytra  rugsėjo 26, 2017, 10:42:24- taip, kažką panašaus sakė Kristus: "nesirūpinkite per daug savimi, pažiūrėkite kokie laisvi paukščiai".

p.s.
.. tačiau realiai ir absoliučiai tai įgyvendinti įmanoma tik vienuoliams, kuriems valgyti atneša tie, "netikrieji". Na dar, iki kol visi numirsim, galim ir visi pabūti tokiais.

p.s.2
.. dar, Kristus sakė apie skirtingus žmonių kelius: "iš tiesų Jums sakau, dalis Jūsų regės Dievą, dalis Jūsų kris, dalis Jūsų paveldės Žemę".


:)

Įgivendinti gali kas tik nori, gali dirbti, turėti šeimyninį gyvenimą. Netgi pagerėja pasaulietiškas gyvenimas. Protinis pajėgumas, langva susikaupti.

Neprisirišimas nereiškia vienuolio gyvenimo. Vienuoliai kaip tik bando pasiekti neprisirišimo, todėl atsisako visko, kad negalėtų prisirišti. Bet kai yra pasiekiamas toks suvokimas, nėra svarbu ar tu būsi toliau vienuoliu ar gyvensi visuomenėje. Tiesiog vienuolio kelias yra tiems kurie nesugeba, arba neturi galimybės suvokti, tai grubus kelias kuris verčia neprisirišti, bet tai nereiškia kad tai pasiteisina. Dažnai neitin veiksminga.



Taip visų keliai yra skirtingi, tiesiog dabar kalbam apie laimės kelią, kuris yra ganėtinai siauras. Kiekvienas renkasi kur nori eiti, bet nereikia sekti iliuzijomis, kad būsi laimingas ateityje kai įvyks viena ar kita, taip nebus  :)

cs

Link kokio svarbaus ppasirinkimo kreipiamas kaskart gyvenimas, jei pastata yra laikina arba amžina, kaip pasauliai ir sferos mintyse modeliuojami ir kaip paleidžiami atsitikti, vykti. Gyvenimas, kažkaip užkoduoja mintis, vėliau jos kreipiamos ir atsiranda iki šiol nematomi ryšiai - tampa tikrais ryšiais. Kai atrodo, kad kreipimas tai yra nurodantis prasmę - t.y. jungiantis tiltus, prasmė iškyla su vertybėmis, bet jeigu tiltai paprasti - jokių vertybių neįžvelgiama ir pasimėgauti nėra leista tokiose sferose. Todėl ryšiai, kažką kartu neša, bet iš vienos pusės - tai nepaprasta ir ypatingai nuoseklu ir logiška, tik pats suvokimas yra nešamas ir kurios pusės sutinka su sferos mintimis, yra apraiškos, kur paleidžiami atsitikti įvykiai. Kiti įvykiai yra labai seni ir simbolizuoja reinkarnacinius požymius, pagal tai atitinka nemažai ryšių ir gyvenimo procesas reinkarnacinis. Reinkarnacinis tai žiūrėdami, ne iš religinės pusės, bet kaip funkcija, labai realiai atsivaizduoja ir būna.

eternal.bliss


sara

#42
spalio 14, 2017, 20:06:37 Redagavimas: spalio 14, 2017, 20:09:55 by sara
a.t. sieli, man  meiles nereikia, man svarbiausia kad manęs NESPAUSTU...
As pasiruošusi bet kokiems santykiams jei tik nejausiu spaudimo.:D

a.t.sielis

Dievas nei vienos gyvos esybės nespaudžia. Ir kiekviena gyva esybė savo prigimtyje turi tobulą santykį su Dievu. Kurį reikia atskleisti.

Bet pradžiai reikia prieiti prie sveiko proto. Tai nėra labai sunku. Reikia pasistengti, ir nenorėti klejoti.

elteide

Citata iš: sara  spalio 14, 2017, 20:06:37a.t. sieli, man  meiles nereikia, man svarbiausia kad manęs NESPAUSTU...
As pasiruošusi bet kokiems santykiams jei tik nejausiu spaudimo.:D
be spaudimo irgi nieko nebūna ...sūrį reikia spaust, kad sūrį išspaust, kopūstus raugiant irgi reikia spaust, aliejų vyną irgi , gimdant reikia spaust, ant toleto irgi reikia kartais spaust :)..
toks dėsnis, tik reikia neperspaust ...

Aukštyn