Kanapes

Pradėjo 2Pacas, gegužės 28, 2013, 18:26:01

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

preacher

Galbūt tos kanapės yra geras būdas uždūminti vaikystės, praeities nuoskaudas? Nes realiai rukyt kažkokį š... tam, kad pabėgti nuo realybės??? Manau visi tie, kurie už kanapes, yra buki, silpni, savigarbos neturintis sužaloti kvailiai, kurie per visoki š.. bando pajusti trumpalaikį malonumą ar pabėgti nuo realybės. Apgailėtina.....

TinSoldier

Citata iš: preacher  birželio 13, 2013, 10:43:21
Galbūt tos kanapės yra geras būdas uždūminti vaikystės, praeities nuoskaudas? Nes realiai rukyt kažkokį š... tam, kad pabėgti nuo realybės??? Manau visi tie, kurie už kanapes, yra buki, silpni, savigarbos neturintis sužaloti kvailiai, kurie per visoki š.. bando pajusti trumpalaikį malonumą ar pabėgti nuo realybės. Apgailėtina.....


Tai gal dar ir savo gyvenimo traumą įvardinsi, kodėl tapai toks agresyvus siauraprotis? :)

Ir, nors šiaip labai nemėgstu tokio tipo argumentų, tačiau keletas iš bukų, silpnų, savigarbos neturinčių, sužalotų kvailių, bandančių pabėgti nuo realybės: Obama, Klintonas, Tomas Džefersonas, Briusas Lee, Karalienė Viktorija, Steve'as Jobs, Bill'as Gates, Carl'as Sagan, Šekspyras, Nyčė, Richard'as Branson'as, Gandis, Martinas Liuteris Kingas, nekalbant apie praktiškai visus muzikantus, nuo Bobo Dylano, Bitlų, iki Louis Armstrong ar Pink Floyd narių, ir šimtai kitų.

In your face.

preacher

#17
birželio 13, 2013, 11:19:25 Redagavimas: birželio 13, 2013, 11:21:39 by preacher
Nesiauraproti narkotikus propaguojantis padugne, kokius čia pvz bruki? Ką tu pažynojai tos žmones? Žinojai jų psichologines būkles? Ar, kad jie žymus ir viešai vaidina šaunuolius, darai išvadas? Tarp tų žmonių praeičių pasikapščius galima atrast depresijos, psich.problemų ir t.t ir t.t Čia tipo tavo argumentas su įžymybėm? Nejuokink, kas iš to, kas jie žymus, tai jie tipo neturėjo įvairiausių psich.problemų? Dažniausiai visokios priklausomybės ir t.t. ir prasideda nuo silpnesnių, o vėliau einama link stipresniu narkotikų, svaigalų ir t.t. Alkoholikai irgi pradeda nuo vynelio, alučio, likeriuko, o baige, kad net laižo nuo žemės išpilta spiritą. Jeigu yra malonu būti apspangusiam, žuviaakiui kiauniai, tada valio. Įdomu, ką jau tokio esate patire, kad bandot paguodos ieškoti visokiose kanapėse, jus silpni ir valios neturintis, suhipėja 
kvailiai?

TinSoldier

#18
birželio 13, 2013, 11:33:29 Redagavimas: birželio 13, 2013, 11:36:46 by TinSoldier
Dar ką nors parašyk.

Reikia daugiau tokių žmonių kaip tu, kurie diskredituoja marihuanos priešininkus :)


Labai šaunu, kai pasimato, kuri pusė yra neurotikų, siaurapročių, agresyvių sociopatų, o kuri kalba argumentais, įrodymais ir rišliais sakiniais (nekalbu čia apie save dabar, bet apie kitus, kurie šitame forume pasisakė už marihuaną. Ezekiel būnant pagrindiniu)

preacher

Tokie kaip aš, esam labai nepatogus, tokiem kaip jus. Čia savotiškai lyg amortizacija, lyg sveiko proto šauksmas, pamačius kai vaikas kiša apseilėtus pirštus į elektrą. Dabar madoje liberalumas, pseudointelektualumas, o tas, kas nepritaria tam yra išvadinamas siaurapročių, ne mąstančių, senamadiškų, stereotipiškų, bet tik kažkodėl civilizacija ir rėmėsi ant taip mąstančių kaip aš. Yra tiek dau puikiu laisvalaikio praleidimo formų, tiek daug ką yra nuveikti, bet būtinai reikia pačių durniausių, šlykščiausių laisvalaikio praleidimo formų? Aišku dabar aš jūsų vietoje bandičiau suradęs smulkmeną mano postę, bandyti mane tildyti, banint, ispėti, nes visada toks kuris gali valingai pasipriešinti daugumos svaigimui yra nepatogus....

TinSoldier

Esmė tokia, kad tu per daug stereotipizuoji, visiškai nekreipdamas dėmesio į realų pasaulį.

Aišku, kad priklausomybė nuo narkotikų yra blogai. Nuo bet kokių narkotikų: alkoholio, marihuanos, cukraus, kavos ir t.t. Ir, aišku, nieko pagirtino, jei žmogus vartoja narkotikus vietoje "normalaus" laisvalaikio praleidimo. Nieko pagirtino, jei tai tampa pagrindiniu kaifo šaltiniu.

Tačiau aš tave vadinu siaurapročiu, nes tu tiesiog nesupranti, kad egzistuoja saikingas ir atsakingas sąmonę keičiančių medžiagų vartojimas, kuris padeda atsipalaiduoti, susivokti, kuris padidina receptorių jautrumą, ko pasekoje gauni daugiau informacijos iš tave supančios aplinkos ir pan., drauge su kitais hobiais, laisvalaikiais, atsipalaidavimais ir t.t.

Aš galėčiau lygiai taip pat apšaukti adrenalino fanatikus, kad jų laisvalaikis yra idiotiškas, debiliškas, kvailas, žalingas, kad jie negali ramiai atsisėsti, skaityti knygų ir dirbtinai neiššaukinėti organizmą įaudrinančių chemikalų. Kad jie yra traumuotos padugnės, kurios nesugeba rasti kaifo ramiame pasedėjime.

Tačiau juk aš suprantu, kad tas pats adrenalino fanatikas vakare gali atsisėsti į patogų fotelį ir kaifuoti skaitydamas kokį "Ulisą". Žmogus tiesiog patiria daugiau, ieško naujų patirčių, jis tyrinėja gyvenimą, tyrinėja savo asmenybę, savo įspūdžius, savo suvokimus.

Taip pat ir su sąmone keičiančiomis medžiagomis - tai yra viena iš gamtos suteiktų (aš nepasisakau už sintetinius narkotikus, kurie tiesiogiai ir ypač kenkia organizmui) būdų patirti kažką. Tai tik vienas iš daugybės būdų atsipalaiduoti, pasilinksminti. Dar +, kai moksliškai įrodyta, kad marihuana nedaro daug žalos žmogui, o ypač nedaro aplinkiniams. Dar +, kai tokių medžiagų uždraudimas mokslo bendruomenės lyginamas su laikais, kai bažnyčia draudė Galilėjo darbus: http://healthmedicinet.com/news/outlawing-drugs-like-marijuana-censors-science-researchers-say/

Ir, jei tai tau yra šlykščiausias laisvalaikio praleidimo būdas - neleisk jo taip. Ir atsiknisk nuo kitų, neįžeidinėdamas jų. Nekritikuok to, ko pats nesupranti, nesi niekada bandęs, nežinai kaip veikia, nežinai kodėl žmonės vartoja = nebūk siauraprotis.


A.C.A.B

Gal žinot kažką kas galėtų padėti numalšinti migreną (galvos skausmas)? Toks jausmas, kad vaistų efektas nulinis.

preacher

Nors dediesi skeptiko ir panašaus pseudointelektualo kaukę, tačiau matau esi paveiktas paprastos globalistinės propagandos. Sakai nekenkia kasiakų apsivartojęs aplinkiams? Tu tai paporink mano kelissyk lūžusiems krumpliams. Pats esu mates iš šono nekart tas žuvų akis, ta debilišką elgėsį, nesąmoningus nusikalbėjimus. Leisk paklaust esi medikas, chemikas, biologas? Esi atlikinėjas nuodugnius tyrimus susijusius su žole? Esi stebėjas žmonės kurie labai ilgą laiką tai vartojo, ju pasikeitimus ir t.t? Gal nepasikliaukim visokiais moksliniais įrodymais, nes yra korporacijos kurioms labai patogų iš žmogaus daryti nemąstantį zombį hipį liberalą. Taigi ir ką medijos skelbia ar visokie portalai ar papirkti mokslininkai, tai nieko nesako. Yra pilna straipsnių prieš, yra daug už kiekvienas rašo kaip jam atrodo ir kaip jam patogu. Jikia prikalusomybė ar tai adrenalino ar tai narkotikų ar tai alkoholio nėra sveika. Kalbat apie patirtis, pojučius, trancedentines būsenas, visa tai tėra jūsų vaizduotės kūrinys, kuri priklausomai nuo įvairių dirgilkių reaguoja į padėtį.

TinSoldier

#23
birželio 13, 2013, 12:21:02 Redagavimas: birželio 13, 2013, 12:27:22 by TinSoldier
Citata iš: preacher  birželio 13, 2013, 12:11:17
<...>Sakai nekenkia kasiakų apsivartojęs aplinkiams? Tu tai paporink mano kelissyk lūžusiems krumpliams. Pats esu mates iš šono nekart tas žuvų akis, ta debilišką elgėsį, nesąmoningus nusikalbėjimus.


Da f...?? Dabar tai jau tikrai nominuoju tave labiausiai nusišnekančiu forumo nariu. Tai tu kenki aplinkiniams, tai čia tu esi agresyvus ir žiaurus. Tai tu turėtum būti uždarytas už grotų, o ne žolę rūkantys.

Žodžiu, tikiuosi, į tavo idiotiškiausius "argumentus" atsakys Ezekiel, ar kas kitas. Šiandien neturiu kantrybės tokius kvailus nusipezėjimus skaityti :)

Citata iš: preacher  birželio 13, 2013, 12:11:17
<...>Kalbat apie patirtis, pojučius, trancedentines būsenas, visa tai tėra jūsų vaizduotės kūrinys, kuri priklausomai nuo įvairių dirgilkių reaguoja į padėtį.


Žmogau, tai ir yra patirtys ir pojūčiai :D Tai, kaip tavo sąmonė reaguoja į įvairius dirgiklius :D Gal tu geriau eik dar kokį žmogų sumušk, gal tuomet atsipalaiduosi.

preacher

Citata iš: TinSoldier  birželio 13, 2013, 12:21:02
Citata iš: preacher  birželio 13, 2013, 12:11:17
<...>Sakai nekenkia kasiakų apsivartojęs aplinkiams? Tu tai paporink mano kelissyk lūžusiems krumpliams. Pats esu mates iš šono nekart tas žuvų akis, ta debilišką elgėsį, nesąmoningus nusikalbėjimus.


Da f...?? Dabar tai jau tikrai nominuoju tave labiausiai nusišnekančiu forumo nariu. Tai tu kenki aplinkiniams, tai čia tu esi agresyvus ir žiaurus. Tai tu turėtum būti uždarytas už grotų, o ne žolę rūkantys.

Žodžiu, tikiuosi, į tavo idiotiškiausius "argumentus" atsakys Ezekiel, ar kas kitas. Šiandien neturiu kantrybės tokius kvailus nusipezėjimus skaityti :)

Ką tu pats čia spangsti, nori pasakyti gyvenime nebuvai papuoles į situaciją, kada reikėjo gyntis? Tipo aš esu agresyvus ir žiaurus, vien tik todėl, kad buvau priverstas gyntis ir, kad galėčiau saugiai namo pareiti? Nežinau, kur tu augai, nežinau iš kokios tų planetos, gal narvelyje augai nežinau, bet matau, kad esi kiauras kaip rėtis. Žodžiu sekmės gyvenk Narnijoj, Neverlende ar kažkur kitur.

TinSoldier

Tai kad tavo sakinys toks buvo: "marihuana kenkia aplinkiniams, nes man buvo lūžę krumpliai"

Ir tu esi įsitikinęs, kad tavo užpuolikai buvo vartoję būtent marihuanos, ir tu esi įsitikinęs, kad būtent todėl tave užpuolė?

Žmogau, tu niekada nesi bandęs kanapių, visiškai nesuvoki koks jų poveikis ir kalbi čia visiškas nesąmones ;)

Viena iš priežasčių, kodėl JAV per pirmą pasaulinį marihuana buvo uždrausta - nes žmonės tapdavo per daug taikūs pacifistai, kai buvo karo metas.

preacher

Prašau atsakyk, tik neišsisuk, iš kokio miesto ir rajono esi?  :)

TinSoldier

Citata iš: preacher  birželio 13, 2013, 12:33:52
Prašau atsakyk, tik neišsisuk, iš kokio miesto ir rajono esi?  :)


:D

preacher

#28
birželio 13, 2013, 12:39:29 Redagavimas: birželio 13, 2013, 12:45:15 by preacher
Man šiaip įdomu, tu taip rašai lyg gyventum Utopijoje, neįsivaizduoju miesto, rajono, kur nebūtu nemalonumų, beje esu iš Kauno  ;)
Tik to mano klausimo neįnterpretuok kreivai, aš tikrai ne apie tai, apie ką kogero pagalvojai  :)
Net neįsivaizduoji kokių degradų savo laikų ten buvo privise, dauguma jų būtent ir svaiginosi alkoholių, žolėmis ir t.t Dar vėliau sakai, kad aš kreivai ar tai tipo piktai, agresyviai žvelgių ar pasisakau, tam tikrais klausimais.

TinSoldier

#29
birželio 13, 2013, 12:45:07 Redagavimas: birželio 13, 2013, 12:47:37 by TinSoldier
Citata iš: preacher  birželio 13, 2013, 12:39:29
Man šiaip įdomu, tu taip rašai lyg gyventum Utopijoje, neįsivaizduoju miesto, rajono, kur nebūtu nemalonumų, beje esu iš Kauno  ;)


Dėl to, kad tave "žiauriu" pavadinau, ok - čia mano nusikalbėjimas, neįsigilinau, ką tu parašei. Tiesiog velniškai juokingai persiskaitė tavo sakinys. Tipo: "marihuana kenkia aplinkiniams, nes aš juos mušu". Neminėjai nei savigynos, nei nieko, tiesiog tai, kad esi apsinarkašinusius iš šono matęs, o tavo krumpliai lūžo, nes marihuana kenkia. Logiška.

O naktimis dažnai besitrainiodamas Lietuvos Čikagos gatvėmis, patikėk, esu nemažai nemalonumų išgyvenęs ir matęs. Bet neverčiu visos kaltės ant marihuanos, kai tai visiškai absoliučiai nesisiejantys dalykai.

Ne žolę rūkantys banditais tampa. O tiesiog banditai kartais ir žolę rūko.

Aukštyn