Darom konferenciją?

Pradėjo paragraf 78, sausio 17, 2013, 22:17:37

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

A.C.A.B

Reikia pripažinti, jog esame šūdmaliai.

exdead

Citata iš: A.C.A.B  rugpjūčio 28, 2013, 17:45:06
Reikia pripažinti, jog esame šūdmaliai.

.
.
.
Pritaikyciau seniau girdeta fraze (ciucikai kur tavo kultura)

paragraf 78

Jei kas norite prisidėti prie konferencijos rengimo, kviečiu prisijungti prie mūsų. Susitinkame šiandien 19 val. prie Vilniaus katedros.
Praneškite man jei dalyvausite telefonu: 867147848

Strategas

#48
lapkričio 07, 2013, 11:26:51 Redagavimas: lapkričio 07, 2013, 15:55:20 by Strategas
  O cia jau konkretu! I like it. Sakyk, kas tokie dalyvauja pasitarime, kiek žmogeliukų bus?

Negi visi būsim tokie pasyvūs? m?  :o

Strategas

 Dar spėtų entuziastingi asmenys šiandien pasijungt į organizuojamą susitikimą būsimai konferencijai susiplanuoti. Numeris nurodytas aukščiau. Lauksim. 19 val. prie įėjimo į Katedrą.

paragraf 78

Kaip sakydavo Ostapas Benderis: Liod tronulsia, gospoda...
Laukite naujienų :)

Evaldas666

Kaip butu malonu.Bet kol kas galiu tik internetinėje erdvėje . Žinojau apie tai ką galvojat,man per fb kartais parašo kokią info iš šito forumo.Dabar atgaivinau meškos ausį , tai gal kažkas , kažkaip sugalvos daugiau pabendraut online internete.Vėl surinkau į krūvą meškos ausies komandą , gal kaip kas iš mūsų ir galėtu dalyvaut susitikimuose ir perduotu info mums tie kas per daug toli.Nenoriu be leidimo rašyt meškos ausies naujo adreso, bet forumo moderatorius ir adminas žino .Jai turėsit kokių idėjų ,naujienų , rengsit konferencijas dabar lengviau bus susisiekt ,perduot žinias , nes laiko neturiu dažniau pasiskaitinėt.
Aš irgi turiu kaip kokių sumanymų,bandysiu turėdamas laiko įgyvendinti .

Linas Esu

Citata iš: paragraf 78  sausio 17, 2013, 22:17:37Tai gi. Jau seniai gvildenu idėją surengti konferenciją  skirtą paranormaliems reiškiniams. Norėtūsi, kad ji būtų kuo labiau moksliška.
Pakviestume rimtus lektorius ir panašiai.
Reikia tik žmonių resursų. Aš viliuosi jog atsirastų entuziastų iš mūsų forumo. Galima būtų prijungti NSO registrų centrą, Ateiviai.lt, Meškos ausyje, nso.lt dar kokius nors forumus kurie norėtų panašiame projekte dalyvauti.
Tai gi pradžiai reiktų surinkti padorią entuziastų komandą.

Jei renginys pasisektų galima būtų jį rengti kasmet (galima juk pasvajoti) :)

Tai gi ką manote?
Kažką per visą laiką susiorganizvote ? konferenciją ar pan ?

.L.U.T.H.O.R.

Tikriausiai buvo šita http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=2445.0 , o kitais metais ir antra. Užmesk akį į renginių skiltį.

paragraf 78

Aha, buvome surengę dvi konferencijas. Po to laiko nebebuvo (ir finansų) :)

Linas Esu

Citata iš: paragraf 78  gegužės 20, 2017, 21:37:56Aha, buvome surengę dvi konferencijas. Po to laiko nebebuvo (ir finansų) :)
Kaip su lankytojais ? ar atsipirko kaštai ? lietuvių rašytojų pritraukėte ?

paragraf 78

Niekas neatsipirko :)

vytra

Citata iš: paragraf 78  gegužės 21, 2017, 14:17:41Niekas neatsipirko..
- situacija Lietuvoje neįtikėtina EU kontekste! Ubagė garsioji Graikija turi realų 600eu/mėn atlygį, gi "sėkminga" EU narė savo 200000 darbuotojų moka 200eu/mėn.

Išvada: lietuviai domisi UFO-nautika, bet geriausias kelias būtų sumontuoti 45min video ir parduoti Lietuvos komercinėms TV, aišku su jais pasitarti pradžioje..

Sėkmės

:)

Aukštyn