Ar mus kas nors saugo?

Pradėjo Teroras, gruodžio 04, 2011, 18:28:07

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

xsistemax

TinSoldier,provokacijos manęs neveikia,jau turėtum tai žinoti.  :)

TinSoldier

Neprovokuoju, tik pastebėjimą parašiau.
Jau senokai išmokau, kad iš nei vieno iš jūsų neįmanoma nieko konkretaus ištraukti :)
(žinau, kad tai vėl kaip provokacija atrodo. bet taip nėra :D )

Marius

Jau senokai išmokau, kad iš nei vieno iš jūsų neįmanoma nieko konkretaus ištraukti ''

Nes nieko ,nei konkretaus,nei aplomai ko nėra,tik tuščios šnekos,taspats per tapatį,kaip kokiu sektantų,kurie gatvėj pasisako ''už tyra meilę'' bet paklausti kas tai yra negali atsakyti ir kaip robotai kartoja jiem yvesta programą.

xsistemax

Mariuk,tos tuščios šnekos turi savo prasmę,nes kažkas iš to,ką išgirdai užsilieka,verčia persvarstyti žinomus faktus ir į viską pažvelgti naujai.

rutulys

#79
sausio 10, 2013, 19:22:09 Redagavimas: sausio 10, 2013, 19:26:38 by rutulys
Citata iš: Vytautas  sausio 10, 2013, 13:59:28
Ar mus kas saugo? Taip mus saugo mūsų siela formuodama yvikių seką arba labai kritišku atveju perimdama kūno kontrolę. Tai esu patyręs pats ir žinau iš artimų žmonių patirties. Žmonių neturinčių sielos niekas nesaugo. Anksčiau didesni sugebėjimai galėjo būti susieti su ateivių inplantais. Bet šiuo metu tie dalykai iškraustymo proceso metu buvo pašalinti.


Vytautai, tu niekaip nenori įsiklausyti į tai ką aš sakau, bet jei reikės kartosiu tol kol tu tai suprasi.
Tave saugo, tavo siela, kuri yra ne kas kita kaip mažoji amžinosios meilės nuotaka, toks pat žmogus kaip ir tu. Tavo galima nuotaka negali kontroliuoti įvykių sekos, bet kaip tu sakai gali kritišku momentų truktelėti už jus siejančios nenutraukiamos virvutės, kuria patys laisvanoriškai susisaistėte,  baigę Amžinosios Meilės darželį. Dabar judu susirišę kaip alpinistai stengiatės užbaigti Amžinosios meilės mokyklą.
Ji tau, o tu jai padedi išvengti jūsų kelyje paspęstų spąstų. Judu tai darote ne tik kai nemiegate, bet ir kai sapnuose kartu  keliaujate po kitus pasaulius.


xsistemax

#80
sausio 12, 2013, 15:54:55 Redagavimas: sausio 12, 2013, 15:58:50 by xsistemax
Mano šiame forume pateikta informacija nėra esminė,nors jos tikslumas siekia 8.23 balo.Esmė yra šitos informacijos pateikimo algoritmas,t.y informacijos radikalumas,sakinio ritmika,nutylėjimai ir tt.Tai yra programa.
Kaip ji veikia:
Griauna stereotipus,ardo asociatyvinius ryšius,sinchronizuoja donoro ir recipiento mentalines ritmikas,perkrauna intelektinę struktūrą,stiprina ryšį tarp biologinės ir intelektinės struktūrų.Tokiu būdu optimizuojamas recipiento prioritetų eiliškumas.Recipientas tiesiogiai dalyvauja procese,instinktyviai bandydamas perprasti pašnekovo logiką pats prie jos prisiderina.
Kokia projekto prasmė:
Poveikio priemonių tyrimas virtualioje erdvėje,netaikant neverbalinių metodikų.
Kur anksčiau buvo naudojama:
Integravusis į nusikalstamą susivienijimą destruktyvi orientacija pakeista į konstruktyvesnę,tokiu būdu nutraukiant nusikalstamus veiksmus.
Juridinis aspektas:
Oficialiai tokio poveikio priemonės neegzistuoja.
Įrodymai:
Sulyginkite savo ankstesnį IQ su dabartiniu.
Astropasauli,čia yra atsakymas,kaip pakeisti pasaulį,TinSoldier,taip indigo pakels žmoniją į kitą mentalinį lygį.
Programa buvo optimizuota pakeliant jos efektyvumą,šitas postas ir yra tas patobulinimas.
Kodėl būtent šiame forume:
Čia lankosi imlūs žmonės,kuriems rūpi klausimai,didžiąjai žmonijos daliai net neiškylantys.

BlueRossemary

Aš tikiu, kad kažkas mane saugo. Man atrodo, kad tai antroji aš iš ateities, kuri žino, kas ir kada bus, todėl mano mintis ir pasirinkimus ''nukreipia'' taip ir ten, kad man nieko nenutiktų. Jau kurį laiką manau, kad jeigu tiki - tai taip ir yra.  :)

elteide

daug angelų tuomet čia , jei  kiekv. žmogų saugo atskiras angelas...
šia tema idomus filmukas
https://www.youtube.com/watch?v=s1MzikTGDzg

Aukštyn