Ar mus kas nors saugo?

Pradėjo Teroras, gruodžio 04, 2011, 18:28:07

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Teroras

Kaip manote ar mus kas nors saugo? Angelai, geros dusios... kitos nematomos jegos? Ar tikite, kad kartais Jus nuo skaudziu pasekmiu apsaugo angelas sargas?

coliuke

nezinau kas ar angelas sargas ar kokios proteviu dvasios...bet per gyvenima buvo tiek atveju kad niekaip kitaip tik angelo sargo apsauga galiu pavadinti  :) tad tikrai tikiu  :)

Benamis

Tikiu, kad kazkas mus saugo. Zinoma nemanau, kad tai yra baltapukis angelas melynomis akimis su baltais spranais - bet, kad kazkokia jega (energija?) egzistuoja - pilnai tikiu.

Citata iš: coliuke  gruodžio 04, 2011, 21:14:47
nezinau kas ar angelas sargas ar kokios proteviu dvasios...bet per gyvenima buvo tiek atveju kad niekaip kitaip tik angelo sargo apsauga galiu pavadinti  :) tad tikrai tikiu  :)


Coliuke, butu labai idomu isgirsti apie tavo atvejus :-*

2012

#3
gruodžio 04, 2011, 21:28:24 Redagavimas: gruodžio 04, 2011, 21:31:15 by 2012
Citata iš: Teroras  gruodžio 04, 2011, 18:28:07
Kaip manote ar mus kas nors saugo? Angelai, geros dusios... kitos nematomos jegos? Ar tikite, kad kartais Jus nuo skaudziu pasekmiu apsaugo angelas sargas?


Mazdaug 6-7metu gal mazesnis, nepamenu gerai. Nemokejau plaukti, ikritau i neries upe prie kauno, sraunioje vietoje. Kazkaip, dar ir pats nesuvokiu kaip sugebejau isplaukti, ir pareiti pas tevus kurie deginosi. Pamate gavo soka, ir susirinke skudurus ejom namo, daugiau tokiu iskilu prie upes nebebuvo  :) Dar ir dabar sunku patiketi kad issikapsciau  :)

idomumo delei, ta skendimo momenta atgaminu net ir praejus daug metu, taip tarsi tai butu buve vakar  :)

unco

Citata iš: Teroras  gruodžio 04, 2011, 18:28:07
Kaip manote ar mus kas nors saugo? Angelai, geros dusios... kitos nematomos jegos? Ar tikite, kad kartais Jus nuo skaudziu pasekmiu apsaugo angelas sargas?


Likimas, angelai sargai, dvasios, dievas(-ai) ar kokios dievybės, talismanai - viskas, kuo tikime, yra labai svarbu. Jeigu sutelksim pozityvias mintis į savo "angelą sargą", tuomet to paties pozityvumo dėka ir išvengsim visokių nelaimių  :-*

paragraf 78

Aš tikiu kad kiekvieną žmogų globoja angelas sargas

coliuke


[/quote]

Coliuke, butu labai idomu isgirsti apie tavo atvejus :-*
[/quote]
ai keli atsitikimai, tai einant per gatve stebuklingu budu masina nepartrenke ( prie draugiu akiu), tai siaip issisuku nuo visokiu painiu gyvenimisku situaciju pati neidedama pastangu  ;) jau netgi draugai yra pusiau rimtai pusiau juokais sake kad gera angela sarga turiu  :D

paragraf 78

Kartą buvo taip kad pavasarėjant ėjau Vilniaus gatvėmis ir staiga išgirdau mane šaukiant. Stabtelėjau, apsidairiau, o gi niekas nešaukė. Staiga prieš nosį nukrenta didžiulis varveklis, taip pusantro metro ant pusantro metro. Jei nebūčiau stabtelėjes tai būtų tiesiai ant galvos nukritęs. Tikiu kad tai mano angelas sargas mane pašaukė.

Teroras

Citata iš: insomnia  gruodžio 05, 2011, 14:27:03
Kartą buvo taip kad pavasarėjant ėjau Vilniaus gatvėmis ir staiga išgirdau mane šaukiant. Stabtelėjau, apsidairiau, o gi niekas nešaukė. Staiga prieš nosį nukrenta didžiulis varveklis, taip pusantro metro ant pusantro metro. Jei nebūčiau stabtelėjes tai būtų tiesiai ant galvos nukritęs. Tikiu kad tai mano angelas sargas mane pašaukė.


Nes siurpas nukrete :o :-\

paragraf 78

Tiesa, pamiršau pasakyti, kad tuo metu Vilniuje neturėjau jokių pažįstamų.

OKULTISTE

Aš turiu labai gerą angelą sargą (kartais galvoju, kad gal net ne vieną)...  :)

Dark

Manau, kad kiekvieną gyvą padarą visoje egzistencinėje plotmėje kažkas saugo, tačiau, kad ir kaip būtų keista man visada buvo svetimas to keisto pojūčio įasmeninimas :) Visada tao jaučiu, bet tai neįgauna jokio man pažįstamo pavidalo.

Smygolas

Tikiu, kad kažkas mus saugo. Linkstu prie angelų, mirusių artimųjų, Dievo.. Kurie mus mylėjo. Amžiną Jiems Atilsį.

OKULTISTE

Dar mane saugo gyvi, pavyzdžiui, mano tėtis...

Smygolas

Mane mano mama, kad ir kaip ten bebūtų.. Bet Ačiū Jai.

Aukštyn