Ieskau ko nors kas praktikuoja juodaja magija

Pradėjo Coldworld, gruodžio 28, 2012, 00:31:48

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Coldworld

gruodžio 28, 2012, 00:31:48 Redagavimas: spalio 27, 2017, 12:41:29 by Anomalija
Jieskau raganos ar burejos ar ko nors kas praktikuoja juodaja magija.

Mano el-pastas : ******@gmail.com

astropasaulis

Turėjai omeny - juodąją magiją - psichotropinį ginklą?

Coldworld


ponaitis

tavo žiniai magija neturi spalvos :)

.L.U.T.H.O.R.

Jei ir surastum raganą ar būrėją tai nemanau, kad kuri padėtų, o jei šarlatanė tai dar nuplėštų pinigo  ;D

Andrius

Keleta metu atgal kazkokiam zurnale skaiciau apie jauna megina,turincia seima ir uzsiimancia Juodaja magija.Buvo parasyta,kad ji gyvena kazkur Utenos rajone.Buvo ir jos el.pastas,taciau neuzsirasiau.Niekad nemaniau,kad galetu kada gyvenime prireikti mago.O dabar jo tikrai reikia.

paragraf 78

Citata iš: Andrius  lapkričio 14, 2013, 20:02:57
Keleta metu atgal kazkokiam zurnale skaiciau apie jauna megina,turincia seima ir uzsiimancia Juodaja magija.Buvo parasyta,kad ji gyvena kazkur Utenos rajone.Buvo ir jos el.pastas,taciau neuzsirasiau.Niekad nemaniau,kad galetu kada gyvenime prireikti mago.O dabar jo tikrai reikia.


Patikėk, tau jo tikrai nereikia. Nebent nori turėti neigimas pasekmes visiems kas bus į tai įtraukti, įskaitant ir tave

Andrius

Tai gal tada turi kazkoki patarima kaip atsikratyti seimos,gimines prakeikima?

Sleeping_angel

O kas tai per prakeiksmas? Ir iš kur žinai, kad tai tikrai prakeiksmas?

Andrius

tai prakeiksmas gimines moteriskajai lyciai-vyrai su jomis neuzsibuna.

Andrius

Is kur zinau?Senai ytarinejau,tad ilgai neiskentes nuejau pas tris ekstrasensus-viena Lietuvoj ir du uzsienyje.Visi trys pasake,kad tai prakeiksmas man net neuzsiminus jiems apie tai.

Sleeping_angel

Negalima rašyti dviejų pranešimų iš eilės (reikia spausti "keisti").

Tai kodėl tie ekstrasensai, jei jau tokie gudrūs, nepasakė, kaip panaikinti tą užkeikimą?

Asasinas

Galima rašyti nors ir 10 žinučių iš eilės, nereikia spausti "keisti". :)

Kaip man nepatinka kai sakoma apie pasekmes, nedaryk to ir pan. Koks skirtumas daryk ar nedaryk, čia jau kiekvienas sprendžia daryti ar nedaryti, geriau jau duotumėt kontaktus, nes ir man pačiam įdomu. :)


Andrius

#13
lapkričio 14, 2013, 21:21:05 Redagavimas: lapkričio 14, 2013, 21:24:21 by Andrius
Labai konkreciai ir aiskiai ASASINAS.Man patinka tokios nuomones.

Benamis

Citata iš: Asasinas  lapkričio 14, 2013, 21:06:33
Kaip man nepatinka kai sakoma apie pasekmes, nedaryk to ir pan. Koks skirtumas daryk ar nedaryk, čia jau kiekvienas sprendžia daryti ar nedaryti, geriau jau duotumėt kontaktus, nes ir man pačiam įdomu. :)


Man irgi tai nesuprantama... Tarsi koks doroves forumas butu...

Aukštyn