Nežemiškos gyvybės atradimas negrįžtamai pakeistų religiją

Pradėjo Linas Esu, liepos 04, 2017, 17:07:18

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

a.t.sielis

#15
liepos 17, 2017, 14:48:54 Redagavimas: liepos 17, 2017, 14:50:52 by a.t.sielis
Citata iš: Linas Esu  liepos 17, 2017, 14:45:511. Kaip manote ar kas pasikeistų religijose , jei nusileistų nežemiška protinga būtybė erdvėlaiviu iš kito planetos ?
Niekas nepasikeistų.

Krikščionybės situacija, žiūrint iš šalies, paprasta: Jėzus atėjo dėl savo mokinių žemiečių. Ir juos moko.
O ką ateiviai? Jeigu pas juos jų planetoje kažkas atėjo, tai jiems pasisekė, jeigu niekas neatėjo - nepasisekė.

Citata iš: Linas Esu  liepos 17, 2017, 14:45:512. Kas nutiktų , paaiškėjus kad ateiviai neturi religijų kaip žmonija ?
Vadinasi, jie užkietėję ateistai :D


Linas Esu

Citata iš: Linas Esu  liepos 17, 2017, 14:45:51Temos klausimai :

1. Kaip manote ar kas pasikeistų religijose , jei nusileistų nežemiška protinga būtybė erdvėlaiviu iš kito planetos ?

2. Kas nutiktų , paaiškėjus kad ateiviai neturi religijų kaip žmonija ?

1. Daugybė žmonių suabejotų savo tikėjimu . Religijos išgyventų sunkmetį .
2. Pasikeistų žmonijos pasaulėžiūra .

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Linas Esu  liepos 25, 2017, 15:07:031. Daugybė žmonių suabejotų savo tikėjimu . Religijos išgyventų sunkmetį .
1. kodėl suabejotų? kuo religija su ateiviais nusileidimu susijusi? Aišku priklauso kas tokie ateiviai būtų. Gal paaikšėtų, kad Jėzus buvo ateivis ir kai paėmė jį į dangų tai iš tikro į ateivių laivą įtraukė spindulys, kaip rodo per filmus :D

Linas Esu

Citata iš: Legionas  liepos 25, 2017, 23:02:181. kodėl suabejotų? kuo religija su ateiviais nusileidimu susijusi? Aišku priklauso kas tokie ateiviai būtų. Gal paaikšėtų, kad Jėzus buvo ateivis ir kai paėmė jį į dangų tai iš tikro į ateivių laivą įtraukė spindulys, kaip rodo per filmus :D
Religijos yra konservatyvios . Manau būtų iššūkis paaiškinti tai kas niekada nebuvo paminėta jų vadovėliuose .

.L.U.T.H.O.R.

Jei dievas viską sukūrė, tai ir ateivius. Nemanau, kad labai sunku bus išsisukti.

illuminati

Įdomiau būtų jei :
1) tie ateiviai turėtų kažkokių žinių ir įrodymų apie tai kas nutinka po fizinės mirties, na hipotetiškai - jūsų žmonių religijos absoliučiai neteisingos yra visiškai kitaip, ir va prašom įrodymai. ir pateiktų viską iš visiškai kitokios gal net nežinomos perspektyvos.
 būtų įdomu
a) kaip žmonės priimtų kitokią tiesą. kiek mūsų liktų įsikibę neteisingos tiesios?
b) kaip sureaguotų didžiųjų religinių organizacijų dvasininkijos?
c) tarkim būtų žinomą, jog kažkokia pomirtinio gyvenimo forma yra, na ir ten tarkim nėra labai blogai. kiek žmonių pasiskubintų užbaigt savo žemiškąją kelionę vardan smalsumo? ar dar daugiau iškeliautų norėdami užbaigti kančias?
d) iš esmės tiktų prie c - ar mirties baimės nebuvimas nesustabdytų progreso, na čia toks dviprasmis klausimas - juk šiuo apmąstomu atveju ateiviams nesustabdė, jei sugebėjo atkeliauti pas žmones, na bet vistiek žmonės yra žmonės, taigi?

2) jei ateiviai turėtų įrodymų jog po fizinės mirties nieko daugiau nėra:

a) ar, o gal greičiau kaip religinės organizacijos priimtų/kovotų su faktais?
b) kaip reaguotų visuomenė? nekalbu apie visiškus ateistus kurie manau plotų katutėm džiaugdamiesi jog jie ŽINOJO - visgi ar tai nebūtų toks pesimisto džiaugsmas buvus tesiu - "jė buvau teisus... bl visgi buvau teisus"?
c) ar tai labai paspartintų progresą? žinant jog turim tik šį gyvenimą ir vien tik šį?

3) jei fizinė mirties jiems (ateiviams) išvis neegzistuotų, o to pasekoje jie net neturėtų tokios sąvokos kaip dvasingumas (nekalbu apie moralę ar sąžinę, bet apie sielos turėjimą, religingumą, tikėjimą į kažką daugiau)?


elteide

a)kam,laiktis už plausto, kuris negelbėja neplukdo kur reikia , o  plaukia šiaip kažkur , man esmė tiesa, o ne tradicija ir pan., jei paaiškėja kur klydau, aš taisau .

Aukštyn