Paskutiniai įrašai

Puslapiai1 2 3 ... 10
1
Įdomiau būtų jei :
1) tie ateiviai turėtų kažkokių žinių ir įrodymų apie tai kas nutinka po fizinės mirties, na hipotetiškai - jūsų žmonių religijos absoliučiai neteisingos yra visiškai kitaip, ir va prašom įrodymai. ir pateiktų viską iš visiškai kitokios gal net nežinomos perspektyvos.
 būtų įdomu
a) kaip žmonės priimtų kitokią tiesą. kiek mūsų liktų įsikibę neteisingos tiesios?
b) kaip sureaguotų didžiųjų religinių organizacijų dvasininkijos?
c) tarkim būtų žinomą, jog kažkokia pomirtinio gyvenimo forma yra, na ir ten tarkim nėra labai blogai. kiek žmonių pasiskubintų užbaigt savo žemiškąją kelionę vardan smalsumo? ar dar daugiau iškeliautų norėdami užbaigti kančias?
d) iš esmės tiktų prie c - ar mirties baimės nebuvimas nesustabdytų progreso, na čia toks dviprasmis klausimas - juk šiuo apmąstomu atveju ateiviams nesustabdė, jei sugebėjo atkeliauti pas žmones, na bet vistiek žmonės yra žmonės, taigi?

2) jei ateiviai turėtų įrodymų jog po fizinės mirties nieko daugiau nėra:

a) ar, o gal greičiau kaip religinės organizacijos priimtų/kovotų su faktais?
b) kaip reaguotų visuomenė? nekalbu apie visiškus ateistus kurie manau plotų katutėm džiaugdamiesi jog jie ŽINOJO - visgi ar tai nebūtų toks pesimisto džiaugsmas buvus tesiu - "jė buvau teisus... bl visgi buvau teisus"?
c) ar tai labai paspartintų progresą? žinant jog turim tik šį gyvenimą ir vien tik šį?

3) jei fizinė mirties jiems (ateiviams) išvis neegzistuotų, o to pasekoje jie net neturėtų tokios sąvokos kaip dvasingumas (nekalbu apie moralę ar sąžinę, bet apie sielos turėjimą, religingumą, tikėjimą į kažką daugiau)?

2
Apie viską / Demonai, monstrai viduje
Last post by Creative - Vakar 23:37:08
Citata iš: illuminati  Vakar 20:22:43Ne, taip nėra, tai vieša ir bent jau aš klausime, ypač pažystamam, ką šis kūno piešinys tau reiškia nematau nieko netinkamo.
Kiek jį pažįstų tai atsakytu arba nežinau arba taip jaučiuosi(netas suvokimo lygis, jis tik pradeda išminti savo gauti iš savęs stebesenos,nors net nežino kad taip daro,, na neskaito tokios literaturos, pats saarankiškai budavo ateina ir kažką jo nuomone "išmintingo" pasako ir priduria dar "koks aš išminčius" ). Nors neklausiau o proga jau praleista nes išvažiavo toli be kontaktu.
3
Jei dievas viską sukūrė, tai ir ateivius. Nemanau, kad labai sunku bus išsisukti.
4
Citata iš: Legionas  Vakar 23:02:181. kodėl suabejotų? kuo religija su ateiviais nusileidimu susijusi? Aišku priklauso kas tokie ateiviai būtų. Gal paaikšėtų, kad Jėzus buvo ateivis ir kai paėmė jį į dangų tai iš tikro į ateivių laivą įtraukė spindulys, kaip rodo per filmus :D
Religijos yra konservatyvios . Manau būtų iššūkis paaiškinti tai kas niekada nebuvo paminėta jų vadovėliuose .
5
Bendros diskusijos / Ateivių implantai
Last post by Legionas - Vakar 23:25:45
Aukštą technologinio išsivystymo lygį pasiekią ateiviai diegia žmonėms primityvius implantus :D nano robotų suleistų ar ko. O toj nuotraukoj pirmoj tai RFID čipų pusė nuotraukų sudėta, tipo implantai ateivių :D Aišku, gal mes jiems neverti tų nano robotų, tai deda primityviausius  :) Kodėl mes čipuojam laukinius gyvūnus? Kad galėtume juos sekti, stebėti gyvenimo ypatumus ir panašiai. Įsivaizduok leki kosmosu ir erdvėlaivio sistema pastebi planeta kuri skleidžia daugybę įvairaus dažnio EM bangų. Priskrendi, pasižiūrai, kad kažkokie nematyti gyviai gyvena. Nusiunti tyrėjų komandą, jie išsirenka keletą individų juos "sučipuoja" ir stebi. Gal kokį pasiėmi ir į laivą ištirti. :D

Jei atrasčiau kokį svetimkūnį, tai aišku varyčiau išsitirti, nes kas ten žino :)
6
Apie viską / Mekabciel Blog'as
Last post by Mekabciel - Vakar 23:09:01
Lin lin lin liniuotė.
Linas
Esu
8
Begalybė.


:)
RuLer - VaLdovas(32)
28. Tada palaimino juos Dievas, tardamas: "Būkite vaisingi ir dauginkitės - užpildykite žemę ir tapkite jos valdovais; turėkite pirmenybę prieš žuvį jūroje, paukštį ore ir kiekvieną gyvį, kurs juda žeme".


L - raidė.
Nuo 9.50min


Lamed
"I am... the first and the last, the beginning and the end." Revelation 22:13

We are aLL(37/19/1) astronauts.
19 - Karūna.
Dvylika - 37/1 - Eteris.7
Citata iš: Linas Esu  Vakar 15:07:031. Daugybė žmonių suabejotų savo tikėjimu . Religijos išgyventų sunkmetį .
1. kodėl suabejotų? kuo religija su ateiviais nusileidimu susijusi? Aišku priklauso kas tokie ateiviai būtų. Gal paaikšėtų, kad Jėzus buvo ateivis ir kai paėmė jį į dangų tai iš tikro į ateivių laivą įtraukė spindulys, kaip rodo per filmus :D
8
Apie viską / Ką dabar klausote???
Last post by elteide - Vakar 21:23:17
jo, šita gerulė..
9
Apie viską / Mekabciel Blog'as
Last post by Mekabciel - Vakar 21:15:41
Citata iš: SPACE  Vakar 14:09:59avataras, paklausk ko nors lengvesnio...
per vyrą kontroliuoja, pas vyrą turi būti atidarytas kanalas, svadgihana (crown) chakra (viršugalvis).

O karūninė čakra ne sahasrara?
10
Bendros diskusijos / Ateivių implantai
Last post by Dvidešimt Trys - Vakar 21:02:19
Įdomus straipsnis vien tuo, kad randami fiziniai implantai.
Puslapiai1 2 3 ... 10