Paskutiniai įrašai

Puslapiai1 2 3 ... 10
1
Ar kvietėt greitąją pagalbą?

Kokį kraujospūdį rado pamatavę?

Galimi įvairūs variantai. Jūs lipdama laiptais nualpote - trumpam praradote sąmonę dėl to ir nukritote. Arba galėjo įvykti toninis traukulių tipas - kada trumpam sustingsta visi raumenys, tai viena iš epilepsijos išraiškų, būtent dėl to galėjote nukristi.

 Koks jūsų amžius? Ar esate alpusi ankščiau? Ar neturite diagnozuotos epilepsijos? Širdies ritmo sutrikimų?
 Ar vartojate kokius nors raminančius, psichotropinius ar kraujo spaudimą mažinančius vaistus ar diuaretikus? Nesergate cukriniu diabetu ar kitomis lėtinėmis ligomis?

 Vaiduokliai vaiduokliams, bet labai svarbu suprasti, kad visada reikia stengtis rasti medicininę priežąstį dėl ko galėjo trumpam dingti sąmonė, kad tai nepasikartotų sekantį kartą ir nepasibaigtų tragedija.

 Jums nebūtinai reikia atsakyti į mano klausimus viešai forume, reikėtų tiesiog pasikonsultuoti su savo šeimos gydytoju, papasakoti jam apie šį atvejį ir jis turėtų paskirti tam tikrus diagnostinius tyrimus.
2
Ką reiškia sutapimas? Sutapimas su kuo? Ar spalio mėnesį prakeikė čigonė gatvėje? Susipykote su anyta ar kaimyne? Dar kas nors?

Žinoma galėjo, kas nors "padėti", tikimybė visada yra. Bet taip pat gali būti ir koks nors fizinis sutrikimas. Staigus kraujospūdžio nukritimas, šiaip alptelėjimas, gal kas rimtesnio galvoje. Gal buvo tamsu ir apsiskaičiavote, kur turi būti laiptas. gal dėl momentinio šoko neatsimenate, kas tą akimirką nutiko. Žinoma galima išmesti kokias taro kortas ar panašiai ir pažiūrėti kame šaknys :)
3
Sveiki. Noriu papasakoti kas ir kaip man nutiko ir noreciau isgirsti Jusu nuomone. Nesenai nakti taip nutiko kad kritau nuo laiptu ir susilauziau koja dvejuose vietose, teko operuoti koja. Ir atrodo nieko cia tokio, bet ta nakti, tai buvo lapkricio 2 tik uzsibaigus visu sventuju dienai, lygiai 2h lipdama laiptais zemyn net nepajauciau kaip atsiduriau apacioje ir jau nebegalejau atsistoti ant kojos. Buvau visiskai blaiva, neapsvaigus, neapsimiegojus ir pan. (Nes visi iskarto uzduoda tokius klausimus). Tai tiesiog  norejau pasidometi ar galejo man del to kazkas "padeti" ar tai tiesiog sutapimas? Prasau tik nesmerkit, atsakykite tik tuo atveju jeigu taip pat kaip ir as tikite, kad tai negali buti tiesiog sutapimas. Aisku atsiprasau uz rasyba ir aciu uz demesi  ;)
4
Apie viską / Kalbos pasauliai ir mintis
Last post by .L.U.T.H.O.R. - Vakar 22:37:24
Kad nebūtume hipokritiški pacituosiu @Benamis
Citata iš: Anomalija  rugpjūčio 27, 2011, 18:47:467. Rašomose žinutėse draudžiama:

<...>

- *rašyti keletą pranešimų toje pačioje temoje iš eilės;

<...>

* - nebent praėjo daugiau nei 12 val. po pranešimo paskelbimo.
;)
5
Apie viską / Kalbos pasauliai ir mintis
Last post by cs - Vakar 22:31:38
Vizualizuojama katatų pradžia yra iš konteraktyvių, nekonteraktyvių priedėlių. Esminiai pagrindai tai ploto apdorojimas, kuris yra skaitinių verčių prasidedančių nuo 2 iki 32. Vertės nuo 0 iki 9 yra vienetai, o 10 iki 100 kelintiniai.

Vienetai yra koleriuojantys ypatingus detalizmus ir jų narių plotų dydis iki 9 yra pirmojo "tinklo" detalizmas. Antrasis "tinklas" nuo 10 yra eigos ir pabaigos.

Pirma, paėmus narius: 2, 4, 8 (AB) sudarome pirmasias plotų sankirtas. Visi plotai nusidriekiantys į pozicijas ir artimas palaikymo dydžių detales. Pirmosios detalės yra paminėtuose nariuose. Koleriacijos pagrindas taip pat prasidedantis ir sužadinamas nuo 2-8.

Antru pagrindu veikiančios kelintinės plotų aibės yra pokoleriacinės (PK). PK sferos plotai driekiasi su apiimamu dydžių skale, kuri prasideda 16 ir baigiasi 32 (BA). Skalės atvaizdo sistema, paprasta ir šie palaikomi dydžiai nusako tolimesnės koleriacijos dėmenų keliones.

Pradžioje su pirmaisiais AB IR tolimensiais BA sudaromos skalės, kurių plotų matmenų sistema būtų atvaizduojanti tinklo detalizmus ir gijų detalizmus. Koleriacija veikia kai tinklo ypatingasis narys nėra peršokantis iki 16 narių skalės numerio. Paprasta koleriacija tai atvaizdo modeliavimas, kuriam suteikiamos visokeįvairinės ypatybės. PK tai atvaizdo demodeliavimas ir narių skirstymas.

Todėl pakankama sistema sudaryta iš pradinių reikšmių yra minties sąsajoje su gijomis. Šios atvaizduoja koleriaciją arba pokoleriaciją. Pagal AB turima aiški vietovė, o vėliau veikiantis pokoleriacinis BA ryšys sukonstruoja tinklą. Analogija ryšio skalėse nustatoma pagal vienetines ir kelintines ryšio sąvybes.


Bendra koleriacijos ir pokoleriacijos ir ploto narių shema.

6
Tiesos yra, bet as daug metu domiuosi situo, patikek tai ne tik tas jog atpalaiduoja. As pats netikejau bet su daug daktaru olandijoje, australijoje buvau susitikes vien tam jog labaratorijoje butu padaryti tyrimai pats stebejau tai,  ir jie patys seniai bande daug su situo padaryti bet farmacija yra tokia galinga, kad sunku net patiket, jie niekada nieko naturalaus neleis pasiekt dienos sviesa, nes ten milijardai vaikscioja. O aliejus cia kiekvieno nuomone apie ji kaip ir kas.  Tik nepaslaptis jog kanape isvis kaip augalas yra vienas geriausiu, vien tik del to jog is jo net stiebo yra padarytos tvirciausios virves! ;) is vieno augalo gali padaryti daug skirtingu dalyku, tik Lietuvoj cia niekas i tokius dalykus neziuri
7
Aš nesidomėjau apie kanapių gydomasias savybes, bet tikrai girdėjau teigiamus atsiliepimus iš žmonių ir esu iš principo už medicininių kanapių legalizavimą.

Bet nemanau, kad kanapės gydo. Jos šiek tiek svaigina, atpalaiduoja ir tokiu būdu mažina stresą. O jo mes patiriam labai daug šiame 21 amžiuje. Būtent streso mažinimas gydo minėtas ligas, net gi minėtą hipertenziją, cukraus kiekį ar skydliaukės darbą - tai ne naujiena medikams, tik kad niekas neklauso patarimų apie tai, todėl žmones ir farširuoja vaistais. Ne visose šalyse taip yra, bet Lietuvoj jeigu neduosi tabletės - tai tu prastas gydytojas ir dažnai patys pacientai suformuoja tokį spaudimą gydytojui. Streso metu yra pas žmogų padidėjęs kortizolio, adrenalino kiekis, o šie hormonai savo ruožtu trikdo ir cukraus įsisavinimą, įtempia kraujagysles, slopiną virškinimą, to pasekoje mes iš suvalgomo maisto gauname mažiau nutritirentų ir t.t. Mažink stresą ir tie dalykai susitvarko. Bėda ta, kad šiais laikais jo beveik nėra kaip mažinti, kai ariam po 8val į dieną (kai kurie net per du darbus), rūpinames šeima ir mus pastoviai smaugia prasta finansinė padėtis...

Nemanau, kad toks gydymas padėtų sergantiems 1 tipo diabetu, bet sergantiems 2 tipo tikrai turėtų suveikti ir gal net ilgainiui pakeisti vaistus (tą galima pasiekti ir mityba, bei vėlgi - gyvenimo būdo pokyčiais).

Taigi mano nuomonė tokia - streso mažinimas gydo, o ne kanapės. O metodų jam mažinti yra ir kitokių, skirtingiems žmonėms skirtingi veikia. Ne stebuklas tos kanapės ir tikrai ne farmacijos konspiracija.
8
Dabar tokie laikai, kad viskas imanoma
9
O  kur gauti tikro kanaPiu aliejaus? Gyvenant pietuose galima butu patiems uzsiauginti...
10
Tai yra labai geras vaistas, nuo daug ligu jis padeda, as pats esu mates kaip zmogui epilepsijos, išsėtines sklerozes padejo, ji reikia gerti po grudo dydzio lasiuka, pats ji naudoju ir galiu pasakyti jog ilga laika situo domejausi ir tai yra tikrai geras vaistas, taciau nera taip lengva ji pasigaminti ir jo gauti. Daug pavydziu turiu ir pats ji gerdamas galiu pasakyti jog miegas, savijauta viskas yra nuostabi, net sitie lasiukai nuima didelius skausmus, as pats savo draugu, seimos ratui visada padedu ir dabar Lietuvoj daugeja zmoniu kurie tai naudoja ir labai giria sita alieju. O kas liecia medicina tai sito niekada nepripazins kaip vaisto, nes su kanapiu alieju (tikru) gali padeti daug zmoniu serganciu nervu ligomis.
Puslapiai1 2 3 ... 10