Paskutiniai įrašai

Puslapiai1 2 3 ... 10
1
Bendros diskusijos / Gyvenimo tikslas
Last post by vytra - Šiandien 12:55:05
Citata iš: elteide  Šiandien 12:23:37kaip tai baigiasi po vestuvių? kaip tik bendri tikslai, judėjimas link jų atsiranda! :)
- rašiau "daugeliui", o kurie sukuria (ne atsiranda) bendrus naujus tikslus, tiems judėjimas tęsiasi, tas pats ir po "gimdyvinės krizės": kai kurios moterys labai krenta į depresiją, kai kurios lengvai sukuria naujus kūdikio ugdymo tikslus.

:)
2
Last post by elteide - Šiandien 12:23:37
Citata iš: vytra  Šiandien 12:09:43- gal pagelbės "laimės" apibrėžimas: laimė nėra kažkokia amžina būsena, "laimė" yra judėjimas link tobulumo, nelaimė gi yra judėjimas degresijos kryptimi. Laimės jausmas baigiasi, kai judėjimas sustoja, sakykim daugeliui "laimė" baigiasi po vestuvių, po gimdymo, po karjeros pasiekimo.

p.s.
.. akivaizdu, kad būti vėl "laimingu", būtina sukurti naujus siekius, vyresniems dažnai gelbsti Dievo paieškos.

kodėl baigiasi po vestuvių ..kaip tik bendri tikslai, judėjimas link jų atsiranda :)
na dėl vyresnių irgi pritariu ...:)
3
Last post by vytra - Šiandien 12:09:43
Citata iš: elteide  Šiandien 11:53:30kaip atskirti tikrojo aš laimę nuo iliuzinio personažo laimės?
- gal pagelbės "laimės" apibrėžimas: laimė nėra kažkokia amžina būsena, "laimė" yra judėjimas link tobulumo, nelaimė gi yra judėjimas degresijos kryptimi. Laimės jausmas baigiasi, kai judėjimas sustoja, sakykim daugeliui "laimė" baigiasi po vestuvių, po gimdymo, po karjeros pasiekimo.

p.s.
.. akivaizdu, kad būti vėl "laimingu", būtina sukurti naujus siekius, vyresniems dažnai gelbsti Dievo paieškos.

4
Slapti projektai / Targeted individuals: tikrovė ...
Last post by elteide - Šiandien 12:06:05
nesuprantu, kaip implantas galėtų transliuoti žmogaus mintis,nes mintys juk ne radijo bangos , ne garsas...dar niekas gerai nesuvokia kas yra mintys ..
5
Last post by elteide - Šiandien 11:53:30
Citata iš: eternal.bliss  Vakar 23:38:28Žinoma, kad ne.
Aišku savęs nesuvokimas yra bendra visuomenės problema. Žmonės susikuria savęs paveikslus ir mano, jog jie yra tokie. Siekia ne savo laimės o personažo kurį susikūrė. Tas iliuzinis personažas prisidaro visokių nesamoningu norų, kurie ji atseit pripildys pilnatvės bei givybės, kurios jis neturi nes tėra vaizduotįs vaisius.

Išorė nesuteikia pilnatvės, laimės, ar meilės. Visa tai tėra atributai tikrojo aš.
Dėl to iliuzinė asmenybė visada jų ieško, nes ji žino, kad ji yra netikra, ir kad negali jausti būties džiaugsmo.

kaip atskirti tikrojo aš laimę nuo iliuzinio personažo laimės?
6
Last post by vytra - Šiandien 11:53:19
Citata iš: eternal.bliss  Vakar 23:38:28.. yra bendra visuomenės problema. Žmonės susikuria savęs paveikslus ir mano, jog jie yra tokie. Siekia ne savo laimės, o personažo kurį susikūrė..
- Čia taikliai! Dar papildyčiau, kad visų aplinkinių "paveikslus" irgi sukuria ir apie juos supančius sprendžia iš savo sukurtų "paveikslų"..

p.s.
.. įdomu tai, kad tuos "paveikslus" kuria žmonės nesąmoningai, tarytum koks autonominis virusas smegeninėje.

:(

7
Last post by klajunas - Šiandien 09:21:06
Biohackers are turning to the black market for BRAIN implants: Risky surgery could allow humans to become mind readers

A pair of wealthy Americans are looking for brain implants on the black market that will allow them to communicate with each other using the power of thought. That's according to presidential candidate Zoltan Istvan who believe that in a few decades, we could all be plugged into an AI 'matrix'

'This is the beginning of the hive mind, where everyone is interconnected to one another.'

Skaityti daugiau: http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-3550033/Biohackers-turning-black-market-BRAIN-implants-Risky-surgery-allow-humans-mind-readers.html#ixzz4tfWoa3XU
8
Last post by San IL - Šiandien 02:09:25
Taip... kol neuroscience mokslas dar yra kūdikio lygmens, ničnieko nenutuokia apie tai, kaip veikia žmogaus smegenys - programišius Markas Zuckerbergas jau sėkmingai įlitavo USB jungtį į žmogaus smegenis. Tokie ir panašūs pasisakymai.

Ačiū @pilkasai už palaikymą.

O dėl forumo atsakomybės kalbėjau labai rimtai. Šaltinių rasti sunku, tačiau akademinė bendruomenė  jau nepirmus metus kalba apie neigiamą įtaką sveiktai tokio pobūžio svetainių sergantiesiems psichiniais sutrikimais.

Todėl ir pradėjau apie tai kalbėti, natūraliai rūpindamasis visuomenės sveikata. Iš tikrųjų - turi būti priežiūra, tai sveikatos moksluose vadinama medicininė prevencija.

Jeigu jums rūpi visuomenės sveikata - negalima šitaip atsimuilinti ir juokauti - tai yra svarbu, nuo sveikatos problemų neesame apsaugotas nei vienas. Todėl kokiu nors būdu iš tikrųjų reikia tuo rūpintis ir negalima turintiems sutrikimų asmenims skatinti psichozės. Tas turėtų įeiti į lygiai tą patį sveikatos švietimą, kaip ir mokinukų mokinimas naudotis prezervatyvais - dar mokykloje.

Šis forumas aptarinėja tikrai įdomias temas - skaitau nemažai, ne visur turiu kompetencijos pasireikšti. Turėti žmogų administracijoje, kuris gaudytųsi apie psichikos sutrikimus ir galėtų šiek tiek padėti vykdyti minėtas prevencines užduotis, vardan visuomenės sveikatos ir gerovės - mano pasiūlymas gal ir įnovatoriškas, tačiau šiaip jau, labai aktualus ir vertas pasvarstyti.

Asmeniškai, jei aš būčiau tokios didelės svetainės administratoriumi, tokį žmogų tikrai įdarbinčiau.

Na o kas liečia mano administruojamą forumą ufologija.lt - jeigu,  mano kompetencija leistų tai pamatyti ir ten vyktų panašūs dalykai, tikrai juos uždrausčiau, vien dėl bendrų visuomenės sveikatos prevencijos motyvų. Deja ten tai ne vyksta, o kas eilinį kartą prikišinėja inkognito - klysta, nes pats rankose laikiau jo pirminės grandies psichiatro konsultacijos išrašą, kuriame deja jokių diagnozių parašyta nebuvo. Taip, kad jeigu nežinote - patys nemalkite š.
9
Last post by eternal.bliss - Vakar 23:38:28
Žinoma, kad ne.
Aišku savęs nesuvokimas yra bendra visuomenės problema. Žmonės susikuria savęs paveikslus ir mano, jog jie yra tokie. Siekia ne savo laimės o personažo kurį susikūrė. Tas iliuzinis personažas prisidaro visokių nesamoningu norų, kurie ji atseit pripildys pilnatvės bei givybės, kurios jis neturi nes tėra vaizduotįs vaisius.

Išorė nesuteikia pilnatvės, laimės, ar meilės. Visa tai tėra atributai tikrojo aš.
Dėl to iliuzinė asmenybė visada jų ieško, nes ji žino, kad ji yra netikra, ir kad negali jausti būties džiaugsmo.

10
Last post by elteide - Vakar 22:56:17
Citata iš: eternal.bliss  Vakar 22:49:08elteide ...

Atrodo, jog rašai tik tam, kad rašytum.
Hitleris? siekė laimės? jis suprato ko siekia?

Jei esi neapykantoj, tai ten ir eisi.
Pragaras ir rojus nėra vieta, o sąmonės būsena, ir pats savanoriškai ten keliauji, renkiesi.
na man atrodo, jis tame ką darė matė savo realizaciją, svajonių pildymą , o tai reiškia savo laimę..ar klystu?
na taip jis gal viso to siekė vedinas nuoskaudų, neapykantos..ne meilės.
Puslapiai1 2 3 ... 10