Moteris , turinti paranormalių sugebėjimų ?

Pradėjo Linas Esu, rugsėjo 01, 2017, 22:49:39

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas Esu

rugsėjo 01, 2017, 22:49:39 Redagavimas: rugsėjo 01, 2017, 23:22:46 by Linas Esu
Moteris teigia galinti matyti X-ray , taip pat geba skaityti žmonių mintis . Beieškant pagalbininkų , sutiko pacientą ir širdies draugą , kuris pasirodo dėl jos nebesimato su mama , bei seserimi . Pastaroji yra įsitikinusi , kad vaikino mama yra apsėsta šėtono . Siūlau pažiūrėti visą laidą ( video ang kalba ) .

http://www.dailymotion.com/video/x5ff5d2

Temos klausimas :

1. Ar ši moteris geba ką nors paranormalaus ? (taip/ne kodėl taip manote ? )

.L.U.T.H.O.R.

Kartais ne su močiute ir mama? :D Na bet nesvarbu. Manau ši moteris yra vienas iš pavyzdžių, kai žmonės po NDE pradeda blūdyti į visokias mistines lankas. Kaip sakė, pati turėjusi vaikystės traumų, prisidėjo kažkokia mistinė patirtis ir bam atsirado kažkokie gebėjimai, Dievo įsikišimai. Negaliu sakyti 100proc, bet manau, kad čia daugiau pačios įsitikinimai veikia, nei kažkokie gebėjimai paranormalūs.

Linas Esu

Citata iš: Legionas  rugsėjo 02, 2017, 00:10:45Kartais ne su močiute ir mama? :D Na bet nesvarbu. Manau ši moteris yra vienas iš pavyzdžių, kai žmonės po NDE pradeda blūdyti į visokias mistines lankas. Kaip sakė, pati turėjusi vaikystės traumų, prisidėjo kažkokia mistinė patirtis ir bam atsirado kažkokie gebėjimai, Dievo įsikišimai. Negaliu sakyti 100proc, bet manau, kad čia daugiau pačios įsitikinimai veikia, nei kažkokie gebėjimai paranormalūs.
Mama . Ji įsivaikino tiek jį tiek sesę .

Manau kad jai reikia pagalbos . Belenkaip klėdi , minėjo jog buvo mirusi 7 kartus ir t.t. ždž...

elteide

nežinau, aš tai nemėgstu tokių laidų, man atrodo jos surežisuotos, tokiu atveju, geriau filmą pažiūrėt...
jei daryt prielaidą, kad tai tikra, tai na keistoka moteris , kas dėl mirčių tai nesupratau, ji buvo 7 kr. mirus ar prie mirties

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: elteide  rugsėjo 02, 2017, 19:37:26nežinau, aš tai nemėgstu tokių laidų, man atrodo jos surežisuotos, tokiu atveju, geriau filmą pažiūrėt...
jei daryt prielaidą, kad tai tikra, tai na keistoka moteris , kas dėl mirčių tai nesupratau, ji buvo 7 kr. mirus ar prie mirties
Aišku jos kažkiek surežisuotos, tai laida rodoma per tv, turinti reitingus ir uždirbanti pinigus, bet ko nerodys :)
Tikriausiai, kad prie mirties. 

elteide

jei turėtų tokių neeilinių gebėjimų argi paprašius negalėtų pademonstruot ? jos prašė, paklausė vedėjas ir ji nesugebėjo atsakyt ..nžn .. :)

Linas Esu

#6
rugsėjo 02, 2017, 20:50:54 Redagavimas: rugsėjo 02, 2017, 20:57:30 by Linas Esu
Citata iš: elteide  rugsėjo 02, 2017, 20:36:55jei turėtų tokių neeilinių gebėjimų argi paprašius negalėtų pademonstruot ? jos prašė, paklausė vedėjas ir ji nesugebėjo atsakyt ..nžn .. :)
O kokie ekstrasensai demonstruoja ką sugeba ?
Nė kiek nestebia , kad paprašius perskaityti mintis , prasidėjo pasiteisinimai : aš ne visada tai galiu daryti , bloga aura kambary ir t.t

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Linas Esu  rugsėjo 02, 2017, 20:50:54O kokie ekstrasensai demonstruoja ką sugeba ?
Rusų :D 

Linas Esu

Citata iš: Legionas  rugsėjo 02, 2017, 22:10:56Rusų :D
Ekstrasensų šou ? :D buvo ir Lt sezonas , pamenu :D

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Linas Esu  rugsėjo 02, 2017, 22:16:42Ekstrasensų šou ? :D buvo ir Lt sezonas , pamenu :D
Taip. Lietuvių žinojau kad rodė, bet nei vieno epizodo nemačiau.

elteide

vaikų žaidimai lyginant su rusišku šou  ;)

elteide

man atrodo tam vyrukui nelengva  ir su ta motera gyvent, jei ji turi tuos antgamtinius gebėjimus...nes jaučiu, visiška kontrolė,nes ji maždaug žino kur buvo, kada buvo, su kuo ir pan. , jeigu ko nedasako ar pameluoja, tai vsio paleistuvis, melagis ir tt..ir neperkalbėt jaučiu tokio žmogaus, nes ji "mato", žino , ir kitaip negali būt ...

.L.U.T.H.O.R.

Tai kad gyvena dykumoj ir prašinėja pinigų gatvėje abu.

elteide

na nesupratau , mačiau kad gyvena kaip bomžiukai apsikuitę..tada gal neturi tų a la talentų, turėtų tai ką sugalvotų...bet taip pagalvojus, sunku jaučiu būtų gyvent su tokiais, kurie turi tokių talentų

.L.U.T.H.O.R.

Šiaip susisuko moterai protas :) Tai tikriausiai ne kiek aplinkiniams sunku, kiek pačiam žmogui turinčiam gebėjimų kažkokių.

Aukštyn