Objektas danguje

Pradėjo uno, spalio 05, 2014, 23:51:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

uno

spalio 05, 2014, 23:51:43 Redagavimas: spalio 05, 2014, 23:53:39 by uno
Sveiki visi,
Nutariau parašyti tai ką mačiau dienos metu, kažkur apie 13 val. giedrame danguje, šeštadienį, spalio  4, 2014 metų.
Tuo metu buvau Alytaus rajone, Raižių kaime, dirbau laukia, buvau ne vienas, buvo brolis su šeimyna. Tuo metu išgirdau žasis parskrendant, pakėliau akis pažiūrėti ar didelis burys išskrenda žasų, žasims praskrendant, pamačiau dangumi kita kryptim skrendant pailgą objektą, pamaniau  lėktuvas, kadangi trasa eina tuo kraštu ir ten skersai išilgai skraidžioja tų lėkytuvų, nes ir skrido tokiame aukštyje kaip tei keleiviniai lėktuvai, vadinamu kreiseriniu aukščiu. Bet sekiau tą objektą toliau ir ką, tai ką pamačiau nesitikėjau išvyst, nes pirma kart tai pamačiau. Tas objektas pradėjo po truputi lėtint greitį kol visiškai sustojo, gaila neturėjau jokio fotoaparato ar telefono po ranka, nes dirbant kažkaip nesinaudoju šiais dalykais, nėra kada žaista. Taigi kiek pastovėjas tas objektas pradėjo judėt, bet pakeitęs kryptį į šoną, ilgai nestebėjau nes nebuvo kada ilgai stebėt reikjo dirbt, paskui jo nemačiau.
Taigi toks mano stebėjimas buvo, mačiau ne aš vienas tai. Taip ir nesupratau kas ten buvo, bet efektas geras buvo :)

Aukštyn