Inkognito implantas

Pradėjo inkognito, lapkričio 29, 2013, 21:33:07

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Na inkognito, truputeli nustebinai mane, pagaliau sulaukeme ne vien pasakojimu, bet ir sakyciau idomios vaizdo medziagos.

Klausimas:

1. Cia tas pats implantas:



?

Teroras


inkognito


Benamis

Idomu. Bet inkognito, jeigu ten is tikruju implantas, tai pats pagalvok, tu gi galetum lengvai pasauline sensacija sukelti, reikia tik gero plano ir noro. Kodel nenori itikinti zmonija, kad kazkas egzistuoja ir uz sios Zemes ribu? Pagaliau galetum sulauzyti vyriausybiu ir kitu mokslininku teiginius, kad mus niekas nelanko. Atvertum akis daug kam... Kas tave itakoja/stabdo ta padaryti?

Cia as rasau darant prielaida, kad tavo pasakojimai ir patys implantai yra tikri.

la.benas

Oho, geras! Mane beveik galutinai įtikino :) Aišku, galima daug ką sakyt, bet aš asmeniškai tikiu šituo video.

lietuvis002

Citata iš: la.benas  lapkričio 29, 2013, 21:57:15
Oho, geras! Mane beveik galutinai įtikino :) Aišku, galima daug ką sakyt, bet aš asmeniškai tikiu šituo video.

Mėginau papliusint, bet per telefoną nepataikiau.. :( Rytoj ištaisysiu.
O į temą: Reikia palaukti skeptikų ir jų variantų, nors aš Inkognito seniai tikiu ir jis pats tą žini.

Dar kartą sorry Benai, gal Benami gali pakeist iš - į +?
Ačiū

Benamis

Citata iš: lietuvis002  lapkričio 29, 2013, 22:03:47
Dar kartą sorry, gal Benami gali pakeist iš - į +?
Ačiū


Neturiu galimybes as keisti reputacijos tasku. Cia jau nieko nepadarysi + tu istaisyti klaida irgi negalesi, nes jau neimanoma tos pacios zinutes 2 kartus vertinti :-\

Kas liecia skeptiku ir ju variantus tai cia daug ju galima prigalvoti, pvz. kadaise buvo nelaimingas atsitikiamas dirbant su staklemis ir t.t. ir pns.

Siaip dabar galvoju, kad net ir rentgeno nuotrauka (prisiminus istorija, kad visi jos reikalavo) neitikintu tu, kurie absoluciai netiki ateiviu ir implantu versija :)

lietuvis002

Citata iš: Benamis  lapkričio 29, 2013, 22:07:42
Citata iš: lietuvis002  lapkričio 29, 2013, 22:03:47
Dar kartą sorry, gal Benami gali pakeist iš - į +?
Ačiū


Neturiu galimybes as keisti reputacijos tasku. Cia jau nieko nepadarysi + tu istaisyti klaida irgi negalesi, nes jau neimanoma tos pacios zinutes 2 kartus vertinti :-\

Siaip dabar galvoju, kad net ir rentgeno nuotrauka (prisiminus istorija, kad visi jos reikalavo) neitikintu tu, kurie absoluciai netiki ateiviu ir im

Aišku, dėkui už info, kai baigsis laikas, užmesiu + ant jo kito posto. Gal dar jam pliusą kas užmes už mano klaidą? :)
Baigiu offtopicą.

inkognito

Citata iš: Benamis  lapkričio 29, 2013, 21:54:54
Idomu. Bet inkognito, jeigu ten is tikruju implantas, tai pats pagalvok, tu gi galetum lengvai pasauline sensacija sukelti, reikia tik gero plano ir noro. Kodel nenori itikinti zmonija, kad kazkas egzistuoja ir uz sios Zemes ribu? Pagaliau galetum sulauzyti vyriausybiu ir kitu mokslininku teiginius, kad mus niekas nelanko. Atvertum akis daug kam... Kas tave itakoja/stabdo ta padaryti?

Cia as rasau darant prielaida, kad tavo pasakojimai ir patys implantai yra tikri.

  Paprasčiausiai nenoriu bereikalingo dėmesio sau,kaip jau ne kartą minėjau mano tikslas paskleisti informaciją,- kad yra kitaip, nei teigia daugelis iš jūsų,o įtikinti ne tokio lygio žmonės bandė ir tai skeptikai ir Afrikoje liks skeptikais. netgi kai pirmosios invazinės pajėgos nusileis ant žemės jie vis vien tvirtins kad tai helovino kostiumais apsivilkę jukdariai...O išvadas darykitės patys ,tik žinokite kad jūsų vsų laukia labai įdomi ateitis,o man meluoti tikslo nėra jokio,pasakau tik tai ką patyriaus savo kailiu ir gerai žinau.juk jeigu jų nėra tai iš kur pas man kūne implantai ir randai? O kad ten ne augliukas tikrai turėtų jus įtikintis tas mini klipukas

exopolitics.lt

#10
lapkričio 29, 2013, 22:30:02 Redagavimas: lapkričio 29, 2013, 22:49:06 by exopolitics.lt
Na is sio video aisku tik tiek kad pas inkognito greiciausiai is ties svetimkunis, ir ko gero metalinis.
Bet be paprasciausios rengeno nuotraukos sunku kazka teigti.

Dar vienas idomus dalykas, Inkognitai, esi vienam susitikime minejes cituoju ''sis implantas saugo nuo pagrobimu'', gal galetum pakomentuot, ka tiksliai turejai minti, ar as kazko nesupratau...kam tave kazkam grobti ir sodinti implantus kurie ''saugo nuo pagrobimo''. Gal savo istorijoj ir esi minejes, zinok jos neskaiciau, bet gal gali pakomentuot kas tavo nuomone isodino si implanta ir  kokiu tikslu, ir kada ji aptikai. aciu.

inkognito

Taip šis inplantas nuos susitikimo su sidabro spalvos rutulio NSO prie Nevėžio 1982 metais. Apie tai esu rašęs daug kartų todėl tingiu iš naujo viską pasakoti. Kiti implantai ya nuo 1974 metų jie yra daug sudėtingesnis ir yra smegenyse,o gal ir stubure,nes kai detaliai mane tikrino Ispanijos aerouoste tai tas mini ieškiklis atkakliai pypsėjo ir kažkur nugaroje net keliose vietose. Kai tada atsisakiau 1982 metais keliauti kartu su juo jis man pasiūlė inplanta(tik vėliau supratau) o tada pasakė kažkokį įmantrų žodį kurio matyt mano arsenale netgi nebuvo,tik supratau, kad jis bus žiedo akutės pavidalo(būtent tokioje pozicijoje ant piršto jis ir yra) Tas kas su manimi bendravo pasakė kad žemę dažnai aplanko kūnų grobikai(piratai),nors jie ir gaudomi tačiau jų vis dar yra,o pagrobti asmenį su tokiu inplantu yra labai stipriai baudžiamas nusikaltimas,todėl nešiodamas jį būsiu daug saugesnis nuo netikėtų pagrobimų. Jis ada taip pat pasakė kad mano kūne yra mokslinių inplantų,tačiau tada aš net nesuvokiau apie ką jis kalba. Pastebėjau jį tik gerokai vėliau,bet ilgą laiką nesupratau kas tai per dalykas,ir tik kartą pamatęs kažkokį dokumentinį filmą apie tai supatau kad ir aš nešioju tokį patį,o dar gydytojų komisija kur galvoje smegenyse rado inplantus ir pati gydytoja manę paklausė ar neteko buti pagrobtam jų? Tad dar veikė atmintes blokavimas ir aš pats buvau labai nustebinas viso to,tačiau vėliau atmintis po biškį sugrįžo,nors matyt dar ne viska ir šiandien atsimenu.

Benamis

Citata iš: exopolitics.lt  lapkričio 29, 2013, 22:30:02
Bet be paprasciausios rengeno nuotraukos sunku kazka teigti.


O ka dar galima butu pasakyti is rentgeno nuotraukos isskyrus daikto forma?

exopolitics.lt

Na, mano nuomone kazkoks ''damasnij'' video kuriame neva magnetas reaguoja i ta svetimkuni nera 100% patvirtinimas jog tas daiktas is metalo, bet taip, svarbiausia forma, juk kokia metalo drozle ar pan. butu veikiausiai netaisyklingos formos.

Benamis

Nors anksciau tvirtinau atvirksciai, dabar manau, kad ir rentgeno nuotrauka nieko nepakeistu :)

Aukštyn