indigolt stebėtas NSO

Pradėjo rimas_ba, sausio 02, 2013, 16:11:37

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

snofru

pasakojimas tai įspūdingas, ko apie video deja nepasakysi

TinSoldier

#16
sausio 03, 2013, 12:45:17 Redagavimas: sausio 03, 2013, 12:47:44 by TinSoldier
Citata iš: snofru  sausio 03, 2013, 12:31:42
pasakojimas tai įspūdingas, ko apie video deja nepasakysi


Va va, būtent. Kažkodėl visi nso, tik įjungus filmavimo kamerą (būtina sąlyga - kuo prastesnės kokybės), nustoja elgtis keistai ir pradeda apsimetinėti eiliniais žemiškais skraidymo aparatais.

Taip ir lieka visada pasakojimas iš fantastinio filmo ir šūdo vertas video ar foto.

Beje, prisiminiau ir aš turįs nuotrauką su keistu objektu danguje. Fotografuota seniai seniai, su prastos kokybės Nokia 6230i . Fotografuota iš balkono, tiesiog bandinėjant telefono priartinimus, visokias kamerytės funkcijas ir panašiai žaidžiant. Prisiekiu, tai buvo skraidantis objektas, pranėręs pro debesis ir greitai pranykęs iš vaizdo. Tuo metu į realybę žiūrėjau pro mažiuką nokijos ekraniuką tai gyvai jo nelabai ir nepastebėjau. Tik nuotraukoje. Nuotrauka neretušuota - tikiuosi nemanote, jog aš turiu motyvacija meluoti, siekdamas įrodyti, jog ateiviai egzistuoja? :D Objektyvas turėjo būti švarus, nes turiu porą kitų nuotraukų, padarytų tuoj pat po/prieš šitą. Ten jokio brūdo nėra.

Kaip manot, galėjo tai lėktuvas ar koks žemietiškas aparatas būti?


Nuotrauka mažytė, nes buvo priartintas vaizdas (sumažėjo rezoliucija). Jei norit pasisdidinti, tai naršyklės zoom naudokit.

Hekate

Esu mačiusi NSO, nors tikiuosi tai buvo tik koks meteoritas. Tai vyko prieš 1,5 metų. Prieš eidama miegoti nutariau pažiūrėti į žvaigždes (tą kartą jos ryškiai matėsi), na ir ką atsisėdau prie lango. Tarp žvaigždžių pastebėjau labai jau ryškia žvaigždutę. Pati sau pasakiau "oo kokia didelė žvaigždė", baigiant sakinį, ji pajudėjo tada tariau "ir dar juda". Buvau, kaip koks "zombis" tik spoksojau į tą objektą. Stebint jis vis greičiau judėjo kol tiesiog dingo. Tik tada, kai jis taip staigiai dingo atsitokėjau ir išsigandau, kad visai ten ne žvaigždė galėjo būti  :D

omcikas

įdomiai kažkaip.. visi mate NSO  nuotraukas užfiksuoja arba telefonais arba silpnų techn parametrų  kamerom, fotoparatais.. Nesu niekur girdėjas, kad apie NSO pasakotų kas nors kas turi teleskopą ir tikslingai stebi dangų.  :)

indigolt

#19
sausio 03, 2013, 22:18:52 Redagavimas: sausio 03, 2013, 22:35:21 by indigolt
Sveiki, esu autorius matyto reiškinio. Perkopijuoju kitame saite užduotą klausimą.

Aš mačiau su savo šeima objektą iš taip arti kad galiu tiksliai apibudinti kaip atrodo. Jis skrido ne lėktuvų leidimosi aukštyje (lėktuvai prie mūsų leidžiasi kas dieną po keliolika kartų). Jis leidosi taip greitai ir taip darė staigų posukį, kad manau tik reaktivinis ar malunsparnis gali taip suktis. Ir po to posukio jis sustojo. Sustojo per labai labai netoli, tiek kad mes jį puikiai matėm. Jis kabėjo ore (kai lėktuvai artėja link manęs atrodo, kad jis stovi vietoje, šita žinau) bet šis objektas kabojo ore ir kabojo sakyčiau labai arti ir nekeitė savo pozicijos, bei nemažėjo ar didėjo. Tada jis padarė 90 laipsnių kampą - tiesų, o ne lenktą ir ne per kažkokį nuotolį. Jis pajudėjo iš savo pozicijos. Ir labai lėtai. Filmuotoje medžiagoje atrodo toli skrendantis lėktuvas, bet realiai tai buvo daug mažesnis objektas ir jis buvo arti. Aš jį puikai mačiau nutolanstantį. Jo viršus buvo plokščias ir horizontalus lygiai, be jokių išsikišimų. Na kaip čia vaizdžiau apibudinti - lyg tai paimtum dideli stačiakampį, nelabai stora lagamina. Apačioje švietė keliso baltos lempos ir mirksėjo skirtingai raudona ir balta. Atminkit jis buvo nedidelis ir arti bei neskleidė jokio garso. Aš kad ir kaip bandau pritempti prie bet kokiu man pazystamų objektų, niekaip nesugebu to padaryti šį karta. Dangu stebiu jau daug metų, nesu naujokas ir t.t.

Jeigu kyla klausimų, mielai pasidalinsiu informacija, kol dar ji neišgaravo iš regimosios atminties. Tiesa ta, kuria išsakiau, galiu bandyti dar kažką prisiminti jeigu kažko neišsakiau.

Neprižadau, kad greit atrašysių, nes nebunu visada prie pc.

PS katik pažiūrėjau tikslų laiką 17.49 ėmiau filmuoti.

PSPS kad ir kaip atrodo, kad galėjau anksčiau pradėti filmuoti ir t.t. Reikia atminti kad važiavau automobiliu, šokau iš jo, adrenalino buvo pilnos saujos. Ne kartą esu mastęs kai žiūrėdavau į dangų, va pamatyčiau, va imčiau, va filmuočiau. Bet patikėkit kai tai nutiko, viskas pasidarė ne taip jau nuoseklu ir paprasta.

Teroras

#20
sausio 03, 2013, 22:28:34 Redagavimas: sausio 03, 2013, 22:31:27 by Teroras
Gal kas nors galetu "editinti" filma? Maciau, kad TinSoldieris ta sugeba, gal pasviesinus, galima butu pamatyi objekto konturus? Bet man tos lemputes tai kaip lektuvo kokio atrodo... Gal keista tik, kad nera raudonos spalvos.

TinSoldier

Citata iš: Teroras  sausio 03, 2013, 22:28:34
Maciau, kad TinSoldieris ta sugeba, gal pasviesinu, galima butu pamatyi objekto konturus?


Naudojau VideoPad programą. Ir, iš esmės viskas ką su ja moku - nukirpti video ir uždėti kokį jau paruoštą efektą (kaip vaizdo pritraukimą). Bet jo, faina būtų, jei atsirastų koks meistrelis, mokantis normalaii dirbti su redagavimo programom.

Citata iš: indigolt  sausio 03, 2013, 22:18:52
Sveiki, esu autorius matyto reiškinio. Perkopijuoju kitame saite užduotą klausimą.


Nenorėtum susisiekti su Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdyba? http://118.lt/imones/a/7238817
Lažinuosi, kad tu būtum ne pirmas ir ne paskutinis jiems skambinantis dėl "ateivių". Ir, jei nepatingėtų su tavimi pakalbėti, gal kažką naudingo sužinotum. Tai vis geriau būtų, nei įvairiuose forumuose ieškotum "ateivių ekspertų".

snofru

#22
sausio 03, 2013, 22:36:53 Redagavimas: sausio 03, 2013, 22:41:50 by Benamis
indigolt, iš video neina suprasti pabaigos šios istorijos. objektas tiesiog neskubėdamas nuskrido ar gal stebėjote kažkokius manevrus? (turiu galvoje kol visiškai pametėt jį iš akių)

Citata iš: omcikas  sausio 03, 2013, 18:26:05
įdomiai kažkaip.. visi mate NSO  nuotraukas užfiksuoja arba telefonais arba silpnų techn parametrų  kamerom, fotoparatais.. Nesu niekur girdėjas, kad apie NSO pasakotų kas nors kas turi teleskopą ir tikslingai stebi dangų.  :)
na tarkim, tam pačiam youtube yr gan padorios kokybes vaizdelių o ir nuotraukų pakenčiamų pasitaiko. bet yra kita problema: jei video (ar foto) per geras tada kyla abejonių ar jis nepagamintas kompiuterio pagalba, žodžiu uždaras ratas. beje mato tuos ufo tiek mėgėjai tiek profesionalai astronomai. antrieji nelabai gal mėgsta kalbėt apie tai, galima nesunkiai suprasti kodėl, ir aš neturiu galvoje kažkokių sąmokslo teorijų  ???

indigolt

aš tiesiog nematau loginio klausimo kurį jiem galiu užduoti. Ar nematėt? Žinoma nematėm, jeigu matytume apie tai praneštume (arba ne). Variantas,nematė - o nemato, nes Objektai turi kaip maskuotis. Variantas, matė - bet viešai tai netvirtinama. Ir ką? Aš ieškau, kas nepatvirtins man tai ką aš mačiau, o tikėjausi, kad dar bent vienas apart mano šeimos Vilniuje tai matė. Čia jau kiekvienam tikėti mano žodžiu, aš tik dalinuosi.

snofru

Citata iš: Teroras  sausio 03, 2013, 22:28:34
Gal kas nors galetu "editinti" filma? Maciau, kad TinSoldieris ta sugeba, gal pasviesinus, galima butu pamatyi objekto konturus? Bet man tos lemputes tai kaip lektuvo kokio atrodo... Gal keista tik, kad nera raudonos spalvos.
nedarykit taip sudėtingai. pakanka iš "šaltinio" parinkt geresnių kadrų ir mestelt į fotošopą

indigolt

Kodėl nėra pabaigos? Todėl, kad ėmiau skambinti bala žino kam iš jaudulio, nes tokiu atveju norisi pranešti kuo daugiau žmonių kad gal netektų paskui būti tokiam vienam kuris tai stebejo. Tiesiog emocijos buvo ne eilinės.

TinSoldier

Citata iš: indigolt  sausio 03, 2013, 22:40:06
aš tiesiog nematau loginio klausimo kurį jiem galiu užduoti. Ar nematėt? Žinoma nematėm, jeigu matytume apie tai praneštume (arba ne). Variantas,nematė - o nemato, nes Objektai turi kaip maskuotis. Variantas, matė - bet viešai tai netvirtinama. Ir ką? Aš ieškau, kas nepatvirtins man tai ką aš mačiau, o tikėjausi, kad dar bent vienas apart mano šeimos Vilniuje tai matė. Čia jau kiekvienam tikėti mano žodžiu, aš tik dalinuosi.


Loginis klausimas: "Tokią dieną, tokią valandą, tokioje vietoje mačiau taip atrodantį keistą skraidantį objektą. Norėčiau sužinoti, kas tai galėjo būti?"

Kodėl jie turėtų pranešinėti viešai tokias smulkmenas, jei tas skraidantis objektas buvo planuotas/įprastas/žemiškas ir t.t.? Pakalbėjęs su žmonėmis, kurie kiekvieną minutę stebi Lietuvos oro erdvę, galbūt sužinotum kas ten galėjo būti. Tuo pačiu, pakalbėtum ir su žmonėmis, kurie jį galbūt stebėjo - tai ko tu ir sieki. O, jei jie nieko nežinotu, tai galėtų būti dar vienas argumentas (primeskim), jog tai galėjo būti kažkas nepaaiškinamo - nes oro kontrolė nežinojo apie jokį ten skrendantį objektą.

snofru

Citata iš: indigolt  sausio 03, 2013, 22:43:34
Kodėl nėra pabaigos? Todėl, kad ėmiau skambinti bala žino kam iš jaudulio, nes tokiu atveju norisi pranešti kuo daugiau žmonių kad gal netektų paskui būti tokiam vienam kuris tai stebejo. Tiesiog emocijos buvo ne eilinės.
na suprantama, ne kasdien virš galvos skraido NSO. atsakykit jei nesunku į prieš tai užduotą klausimą, aišku jeigu emocijos nesumaišė tęsti stebėjimo: kaip toliau elgėsi objektas? lėtai nuskrido, greitai, ar tiesiog išnyko?

indigolt

objektas nuskrido lėtai ir tiesiai mano regimosios zonos ir aš ėmiau daugiau kalbėti su telefonu negu matyti. Niekas neužfiksuoja to fakto kaip jis atskrido ir kaip jis darė staigius posukius, bei kabėjo, o paskui padarė aštrų posukį nuo atskridimo trajektorijos ir tiesiog ėmė skristi iš savo vietos. Bei to fakto kad nebuvo jokio garso.
PS padariau kelias foto is video, tik nemoku ikelti.

Benamis

Citata iš: indigolt  sausio 03, 2013, 23:10:12
PS padariau kelias foto is video, tik nemoku ikelti.


http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=1264 - cia paaiskinta ;)

Beje, gal galetum nors su paint'u nupiesti linijas, kaip jis mazdaug atrode?

Aukštyn