Miego paralyžius

Pradėjo unco, sausio 26, 2012, 19:49:23

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Beelzebub

Citata iš: Hekate  kovo 20, 2012, 19:52:27
Kai kurių iš jūsų pasakojimai man primena anomalijoje skaitytą straipsny: http://anomalija.lt/2011/05/annelieses-michel-istorija/
Ir šią vieta: "1968 metais prieš šešioliktąjį merginos gimtadienį po vienos nakties Anneliese negalėjo pajudėti, jautė lyg kas ją spaustų prie lovos su didele jėga, buvo sunku kvėpuoti.""  :-\


;D Tai gal jai irgi buvo miego paralyžius tą kartą.

Benamis

Hekate gera atminti turi :)

Visko gali buti. Tais laikais zmones turejo maziau ziniu, todel toki atveji kaip miego paralyzius galejo priskirti demono apraiskai :)

gabijotta

Labai nemalonus dalykas tas miego paralyžius. Ne vieną kartą patyriau ir kai man užeidavo tai kažkur kas 2-3 mėnesius vos ne kiekvieną dieną reguliariai (ačiū dievui dabar nustojo :)).Tiesiog pabundi 3-4h nakties ir jauti kad kažkas ant tavęs guli,tupi ir smaugia tave. Bandai pajudėti,apsiginti bet negali.Mintyse tu daužaisi ,priešiniesi bet kūnas neklauso.Cypimas ausyse,neaiškūs balsai.Paskiau kažkaip mintimis išjudindavau tą savo kūną (pirmiausia atgydavo rankų pirštai -imdavau gniaužti kumščius,paskiau jau visas kūnas bet tas "pabaisiūkštis"pabėgdavo vos tik pasisukdavau ant šono,ant nugaros kai atsiguldavau jis vėl "puldavo".Kai tik "atsibusdavau" ,tai vis ant nugaros!! nežinau ,kaip nes visalaiką užmiegu ir pabundu ar ant pilvo ar ant šono.

Pirmas toks panašus atvejis buvo,kai man  buvo kokie 3 metai.Aš tada dar su mama miegojau  :D Atsigulu šalia mamos ir  dar budri būdama žiūriu,kad koks šešėlis prie manęs slenka ir staiga jis op ant manęs užšoko ir ėmė smaugti.Aš klykiu ,spiegiu,makaluoju rankomis, kviečiu mamą ,bet ji ir šalia gulėdama manęs negirdėjo.Tada aš čiupau tą "padarą" taip pat už gerklės ir irgi ėmiau smaugti.Jis persigando ir pabėgo.Atrodė jis kaip mano metų berniukas tik kad iš juodų dūmų. Bet kai jis smaugė aš nemačiau jo nei veido ,nei nieko tik kad jis spaudžia man gerklę savo rankomis.O kai pabėgo ,tai atrodė kaip šešėlis ant sienos...Aš paskiau jį pavadinau fantomu (iš donaldo komiksų) ir pasigyriau tėčiui kad jį nugalėjau ir mamai gyriausi...negalėčiau paklausta pasakyti ar tai realybė ar sapnas.Man atrodė kad realybė...

Kitą kartą buvo tokios tos haliucinacijos tikroviškos kad nežinau,sunku nupasakoti. Sapnavau,kad naktį einu iš parduotuvės namo (ten ėjau pieno nusipirkti ar ko...)ir girdžiu žingsnius. Pagreitinu žingsnį ir persekiotojas pagreitina žingsnį. Imu bėgti.Jis irgi.Užlekiu laiptais ir spaudžiu durų kodą (mano daugiaaukštis namas su koduotom durim) greit atidarau duris ir jas užtrenkiu persekiotojui panosei. Jis ima duris nežmoniška jėga daužyti,ten spardyti,klykti ir t.t...
Tada aš nubudau iš to sapno ir atsimerkiau.Širdis daužosi kaip pašėlus...Aš save mintyse raminu ,kad tai tik sapnas viskas gerai...Ir pabandžiusi pajudėti ,paprasčiausiai to negalėjau padaryti.Apėmė tokia baimė!Taip supanikavau!Galėjau tik vartyti akis.Ir staiga kažkas ėmė daužyti ,trankyti mano kambario duris ir baisiai šaukti!Nežinau ar mano kūnas apsivertė ant šono,ar aš mintyse apsiverčiau,bet aš pažiūrėjau į duris ir..jos tikrai lyg nuo smūgių juda,ten tinkas byra nuo sienų ,rankena klibinasi aš taip peršikau!! Ir dar tas klyksmas!!Aš apsiašarojau ir tuomet viskas staigiai baigėsi.Greit per kokią sekundę įsijungiau šviesą ir įsisupau į antklodę.Paskiau visą naktį negalėjau užmigti,nes bijojau.Bet šita haliucinacija buvo tokia tikroviška ,kad man dar dabar atrodo  kad čia taip ištikrųjų nutiko,kad koks monas mane naktį gąsdino :D


Benamis

#18
kovo 21, 2012, 22:40:45 Redagavimas: kovo 21, 2012, 22:46:48 by Benamis
Tikrai nepavydziu tau :o Aciu Dievui, man dar to kosmaro neteko patirti ir tikiuosi nepatirsiu.

Perskaites tavo zinute, man kilo klausimas: kodel kai kurie zmones vos ne kasnakt patiria miego paralyziu, o kai kurie (pvz. as) per visa savo gyvenima to nepatiria? ::)

P.S. Sveika atvykus ;) Pastaruoju metu, foruma tiesiog okupuoja merginos :D

Ir dar kilo klausimas:

"Pirmas toks panašus atvejis buvo,kai man  buvo kokie 3 metai.Aš tada dar su mama miegojau   Atsigulu šalia mamos ir  dar budri būdama žiūriu,kad koks šešėlis prie manęs slenka ir staiga jis op ant manęs užšoko ir ėmė smaugti.Aš klykiu ,spiegiu,makaluoju rankomis, kviečiu mamą ,bet ji ir šalia gulėdama manęs negirdėjo.Tada aš čiupau tą "padarą" taip pat už gerklės ir irgi ėmiau smaugti.Jis persigando ir pabėgo.Atrodė jis kaip mano metų berniukas tik kad iš juodų dūmų. Bet kai jis smaugė aš nemačiau jo nei veido ,nei nieko tik kad jis spaudžia man gerklę savo rankomis.O kai pabėgo ,tai atrodė kaip šešėlis ant sienos...Aš paskiau jį pavadinau fantomu (iš donaldo komiksų) ir pasigyriau tėčiui kad jį nugalėjau ir mamai gyriausi...negalėčiau paklausta pasakyti ar tai realybė ar sapnas.Man atrodė kad realybė..."

Tu atsimeni savo potirius kai tau buvo 3 metukai? :O Esi isitikinus, kad tada tau buvo 3 metai? Nes man dabar sunku net kokia 4 klase atsiminti... ka jau kalbeti apie savo 3 gyvenimo metus :D

Jonas

CitataPerskaites tavo zinute, man kilo klausimas: kodel kai kurie zmones vos ne kasnakt patiria miego paralyziu, o kai kurie (pvz. as) per visa savo gyvenima to nepatiria?


Na čia turbūt mokslinių paaiškinimų, kodėl vieniems žmonėms vyksta miego paralyžius beveik kasnakt, o kiti - apie tai nieko nežino kaip ir nėra.
Galimas daiktas, jog pas tą žmogų, kuris dažnai patiria miego paralyžių yra sujauktas miego cikliškumas (eina miegoti ir keliasi vis kitu laiku) arba jis gali sirgti miego apnėja (kai kvėpavimo takai užsiblokuoja miego metu, kas gali priversti turėti MP) arba gali būti dar tam tikros problemos ar negalavimai. O galbūt žmogus tiesiog instinktyviai "užmigdo" kūną, kai mintys palieka būdrauti.
Šiaip tai MP galima paversti į OBE arba SS, todėl tai nėra jau toks blogas ir baisus dalykas...

gabijotta

Na gal 3-4 metai,tikrai nedaugiau :D.Kaip tokio potyrio nepamirši :D Čia panašiai baimės buvo,kai aš 7 metų persiplėšiau pėdą :D Va tokius dalykus aš jau tiksliai pamenu ir niekad nepamiršiu :D

Beelzebub

Užjaučiu, tikrai žiauriai nemalonus tas miego paralyžius. Man ir to vieno karto užteko :-\

Benamis

Man tik idomu, is kokiu saltiniu 3-4 metu vaiko vaizduote sukuria 'baubus'? Nes nemanau, kad tevai rodo tokiems mazameciams siaubo filmus arba juos kazkaip gasdina :-\ Pasamone is kazkur gi turi traukti tuos haliucinacinius vaizdus :-\

Jonas

#23
kovo 22, 2012, 17:00:53 Redagavimas: kovo 22, 2012, 17:51:01 by Jonas
Citata iš: Benamis  kovo 22, 2012, 16:17:50
Man tik idomu, is kokiu saltiniu 3-4 metu vaiko vaizduote sukuria 'baubus'? Nes nemanau, kad tevai rodo tokiems mazameciams siaubo filmus arba juos kazkaip gasdina :-\ Pasamone is kazkur gi turi traukti tuos haliucinacinius vaizdus :-\


Galimas daiktas, jog tie vaizdai yra traukiami iš kolektyvinės pasąmonės ir tenai esančių ''pabaisų"  archetipų ar šiaip košmarų personažų...
  Kai kurie žmonės sako, jog astralinėje erdvėje, na tas tinka ir esant miego paralyžiaus metu, visi pasirodantys vaizdiniai, personažai yra tiesiog energijos, kurios yra nuskaitomos ir vietoje to pasąmonė ar tai sąmonė formuoja tuos personažus, vaizdinius pagal tam tikrus žmogaus pasąmonėje turimus simbolius.... 

Benamis

Idomi teorija :)

Beje noreciau pasidalinti informacija kuria perskaiciau. Is miego paralyziaus busenos galima greitai 'pabegti' jeigu zmogus pasistengia kuo ilgiau nekvepuoti. Gal kam nors pravers ateityje si info ;)

martyr

teko ne kartą just, pirmą tik negalėjau judėt. 2ą tai su haliucinacijom, mane puolė gyvis nuo sienos,siaubas. susikračiau, užsimerkiau, pajutau šaltį kūne, tiek ir tepamenu,bet jausmas tikrai nepakartojamas,ir linkiu to nepatirt niekam.

miegantyslokiai

kai buvau 8 prabudau nakti ir atsisukusi i duris pamaciau figura pazystamo zmogaus kuris su manim maloniai kalbejo, bet tuo paciu metu ir gazdino ir as norejau saukti bet issiziojus jokio garso negalejau isleisti, ir tik galva pradejau sukineti uzsimerkus, kol vel uzmigau. :)

OKULTISTE

8... Cha cha... Is vaikystes as dar ne tokiu "prisiminimu" turiu...

RoxiO

Kad ir kaip baisu skaityti jūsų istorijas  :o tačiau vistiek norėčiau tai patirti, įdomus turbūt atsiminimas išliktų visam gyvenimui :D

Beelzebub

Citata iš: RoxiO  balandžio 13, 2012, 16:39:33
Kad ir kaip baisu skaityti jūsų istorijas  :o tačiau vistiek norėčiau tai patirti, įdomus turbūt atsiminimas išliktų visam gyvenimui :D


Šiaip nėra jau taip baisu, kai supranti, kas tai buvo, kai randi internete parašyta apie miego paralyžių ir t.t. Bet pvz jei aš to nežinočiau, tai turbūt 100% bandyčiau paaiškint visiems kaip man ateiviai bandė smegenis išsiurbti, arba kaip mane demonai norėjo perkelti į kitą dimensiją. Nes jausmas tai rimtai panašus O_O

Aukštyn