Fobijos

Pradėjo Asasinas, sausio 18, 2012, 01:44:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

zalia.arbata

Citata iš: Trance  liepos 01, 2013, 23:25:17
Bijau aukščio, bendravimo su svetimais žmonėmis, ypač moteriškos lyties atstovėmis, sunku susikaupti "rasti kabliuką" kaip sėkmingai toliau vystyti pokalbį, greitai pavargstu nuo bendravimo. Dar labai bijau būti pagrobtas ateivių,(pilkieji ypač gąsdina, būdamas mažas, dažnai sapnuodavau košmarus, kai būdavau pagrobtas, ar matydavau ateivius ar nso). Baisu sutikti negatyvią būtybę astrale (buvau užpultas ir siaubingai išsigandau) nuo to laiko baisoka lankytis astrale, tai to nebepraktikuoju..


Labas :) O kai buvai užpultas, galėjai lengvai atsibust ar pabėgt? Man įdomu, ar tos negatyvios būtybės gali tave užlaikyt.

Trance

Buvau apimtas didžiulės baimės, bet negalėjau iškarto pabusti, keletą sekundžių bandžiau jį "nuspirti" sau ir po to atsibudau. :)

la.benas

Kaip ji atrodė?

Trance

Aukšta, liesa, pilkšva būtybė su ilgomis rankomis.

Ezekiel

Citata iš: Trance  liepos 01, 2013, 23:25:17
Bijau aukščio, bendravimo su svetimais žmonėmis, ypač moteriškos lyties atstovėmis, sunku susikaupti "rasti kabliuką" kaip sėkmingai toliau vystyti pokalbį, greitai pavargstu nuo bendravimo. Dar labai bijau būti pagrobtas ateivių,(pilkieji ypač gąsdina, būdamas mažas, dažnai sapnuodavau košmarus, kai būdavau pagrobtas, ar matydavau ateivius ar nso). Baisu sutikti negatyvią būtybę astrale (buvau užpultas ir siaubingai išsigandau) nuo to laiko baisoka lankytis astrale, tai to nebepraktikuoju..


Kai kurios mūsų baimės panašios. Dėl aukščio baimės galiu patarti užsiimti kokių darbu dideliame aukštyje ir matytusi erdvės, laipioti pastatais ar medžiais - pats sportas bus naudingas. Pats dabar jau galiu laisvai užlipti aukštai ant medžio.
Dar panašų pagal simptomus esi intravertas. Pats jaučiu nerimą kalbėdamas viešai ar su nepažįstamais. Tačiau iš dalies šią baimę įveikiau susidurdamas su ją akis į akį - tekdavo ne karta ginti savo darbus prieš auditoriją, daug kalbėti su įvairių lyčių atstovais ir 2 metus dirbti su pašėlusiomis kursiokėmis. Reikia šiaip ieškoti progų pabendrauti su visokiais žmonėmis, kad ir nepažįstamais gatvėje. Intravertai pasižymi didesniu jautrumu, todėl didelės triūkšmingos minios "perkrauna" stimulais, o ekstravertai priešingai pasikrauna iš to.

Kalbant apie pilkuosius aš neprisimenu, kad būčiau kada pagrobtas, tačiau mačiau siluetus tamsoje. Vaikystėje dažnai būdavo nemiga, nes baiminausi, kad kažkas yra kambaryje. Galiu patarti šiuo atvejų, jei tie ateiviai tikrai tavęs negrobia, mažiau galvoti apie juos. Geriau galvoti apie kažka teigiamo.
Šiaip tų esi pateikęs savo pagrobimo detales kur nors, gal tai padės man pačiam ką nors prisiminti, nes kolkas yra tik fragmentai.

Trance

Tai ir bandau daryti. ;) Tiesiog kartais ta baimė atsiranda iš niekur, sunku su ja kovot. Lyg kažkur iš pasąmonės kiltų.

Ezekiel

Pasąmonė yra kaip įrašymo įrenginys. Tai ką į ją įdedama, tą ir duoda. Daugelis tų baimių atsirado kaip įprotis, tačiau jas galima įveikti vystant teigiamus įpročius virš jų.

Kūno kalba veikia ne tik aplinkinius, bet ir tavo mąstyseną. Taigi dar viena rekomendacija stengtis palaikyti tiesią kūno padėtį, pakelti galvą. Tai suteiks daugiau pasitikėjimo savimi ir matysis iš šono.

Ghost

Citata iš: Trance  liepos 02, 2013, 21:45:19
Aukšta, liesa, pilkšva būtybė su ilgomis rankomis.


Slenderis gal?

zalia.arbata

Na slenderman tikrai neegzistuoja. Jį sukūrė vieno forumo dalyvis ir jo kūrinys labai išpopuliarėjo.


.L.U.T.H.O.R.

Tai vadinasi jisai egzistuoja :D Astrale tuo labiau ;)

Blyn

Citata iš: Phoenix  balandžio 23, 2012, 18:47:05Gal atrodys keistai, bet nuo pradinės mokyklos laikų jaučiau gana stiprią vėmimo baimę (emetofobija). Antroje klasėje man buvo kilusi sunki žarnyno infekcija ir sirgau kokias dvi savaites, jei gerai prisimenu. Vos pažiūrėjus į maistą, pasidarydavo bloga, be to išsivėmus nepalengvėdavo. Gydymas buvo sunkus, bet galiausiai pavyko išgyti, po kiek laiko pastebėdavau kad valgydamas visiems mums įprastą maistą mintimis nuklystu į tą laikotarpį kai sirgau ir tie prisiminimai išprovokuoja vengimą valgyti, baiminantis pykinimo. Šis dalykas šiuo metu daug labiau susilpnėjęs, taikau įvairius metodus, norėdamas iš pąsamonės išmesti tą košmarą. Gal galit duoti daugiau patarimų, kaip atsikratyti šios baimės?
Ta pati situacija ir man :( gal jau kažkaip įveikėt? Buvau apsivėmus draugės tėvo mašinoje, tai dabar kai esu kažkur, kur apsivemti būtų košmaras... net panikos priepuoliai prasideda.

Nežinukas

Citata iš: RoxiO  spalio 23, 2012, 19:39:00Nuo to laiko, kai petarda į akį pataikė bijau stovėti arti sprogdinamų petardų, fejerverkų. :D
Protingi mokosi iš svetimų klaidų...

Aukštyn