Inkognito istorija: faktas ar fantazijos?

Pradėjo Anomalija, gegužės 28, 2016, 20:20:27

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

klajunas

#30
vasario 24, 2017, 14:53:45 Redagavimas: vasario 24, 2017, 14:58:25 by klajunas
Citata iš: Linas Esu  vasario 24, 2017, 14:45:37Ir dabar nesupratau ką rašote , jūsų tekstai suprantami niekam tik jum pačiam .
Studijavote psichologiją, turėtumėte būti įžvalgesnis - galų gale mestelkit kokią nors teorinę projekciją. Kad neatrodytumėt visai tuščias.

Citata iš: Benamis  vasario 24, 2017, 14:52:43Prie smulkmenu niekas cia nesikabinejo. Cia labiau mus domina klausimas kodel zmogus, kuris 10 metu tvirtina, kad jo istorija tikra, isizeidzia kai juo kazkas netiki, staiga nusprendzia knyga leisti fantastiniu pavidalu?

Ar cia smulkmena? Cia juodai ant balto pateiktas atsakymas apie istorijos tikruma.
Nematau čia jokios problemos. Ką žmogus nori, tą ir daro su savo gyvenimo istorija. Gali rašyti kaip memuarus, jeigu jie labai fantastiniai - žanrai automatiškai susilieja.

Be to iš neįtikėtinos gyvenimo istorijos noras uždribti, pasaulyje ne toks retas. Yra daug visokiausių keistų gyvenimo istorijų publikuota. Kokia forma tai daroma, čia jau biznio klausimas. Sukomercininimas žmogaus asmeninis reikalas.


Linas Esu

#31
vasario 24, 2017, 16:37:53 Redagavimas: vasario 24, 2017, 16:49:11 by Linas Esu
Citata iš: klajunas  vasario 24, 2017, 14:53:45
Citata iš: Linas Esu  vasario 24, 2017, 14:45:37Ir dabar nesupratau ką rašote , jūsų tekstai suprantami niekam tik jum pačiam .
Studijavote psichologiją, turėtumėte būti įžvalgesnis - galų gale mestelkit kokią nors teorinę projekciją. Kad neatrodytumėt visai tuščias.

Citata iš: Benamis  vasario 24, 2017, 14:52:43Prie smulkmenu niekas cia nesikabinejo. Cia labiau mus domina klausimas kodel zmogus, kuris 10 metu tvirtina, kad jo istorija tikra, isizeidzia kai juo kazkas netiki, staiga nusprendzia knyga leisti fantastiniu pavidalu?

Ar cia smulkmena? Cia juodai ant balto pateiktas atsakymas apie istorijos tikruma.
Nematau čia jokios problemos. Ką žmogus nori, tą ir daro su savo gyvenimo istorija. Gali rašyti kaip memuarus, jeigu jie labai fantastiniai - žanrai automatiškai susilieja.

Be to iš neįtikėtinos gyvenimo istorijos noras uždribti, pasaulyje ne toks retas. Yra daug visokiausių keistų gyvenimo istorijų publikuota. Kokia forma tai daroma, čia jau biznio klausimas. Sukomercininimas žmogaus asmeninis reikalas.


Tiek daug apie mane žinote ir suprantate , galbūt norėtumėte apie mane parašyti autobiografinę knygą ?

Nenoriu komentuoti ko nesuprantu , tačiau šis žodis lietuvių kalboje , kurį parašėte "Sukomercininimas" , neegzistuoja . Apskritai visas jūsų tekstas , minčių balaganas . Gramatinės , logikos klaidos , sunkiai suprantami žodžių dariniai  . Todėl visiškai nenuostabu jeigu kas nesupranta jūsų minčių , kurias bandote perteikti raštu . Tikrai nieko asmeniško .

klajunas

Citata iš: Linas Esu  vasario 24, 2017, 16:37:53Tiek daug apie mane žinote ir suprantate , galbūt norėtumėte apie mane parašyti autobiografinę knygą ?

Nenoriu komentuoti ko nesuprantu . Bet šis žodis lietuvių kalboje , kurį parašėte "Sukomercininimas" neegzistuoja . Apskritai visas jūsų tekstas , minčių balaganas . Gramatinės , logikos klaidos , sunkiai suprantami žodžių dariniai  . Todėl visiškai nenuostabu jeigu kas nesupranta jūsų minčių , kurias bandote perteikti raštu . Tikrai nieko asmeniško .
Tikrai nieko asmeniško. Tiesiog mandagumo įsikūnijimas. Inteligentas su kastetu.

Mekabciel

Kuris teisesnis, kuris sutriuskins, kuri papatinkinti... Kuri palaikyt... Vyksta kova mano viduje...!  :D


Linas Esu

Citata iš: klajunas  vasario 24, 2017, 16:49:04
Citata iš: Linas Esu  vasario 24, 2017, 16:37:53Tiek daug apie mane žinote ir suprantate , galbūt norėtumėte apie mane parašyti autobiografinę knygą ?

Nenoriu komentuoti ko nesuprantu . Bet šis žodis lietuvių kalboje , kurį parašėte "Sukomercininimas" neegzistuoja . Apskritai visas jūsų tekstas , minčių balaganas . Gramatinės , logikos klaidos , sunkiai suprantami žodžių dariniai  . Todėl visiškai nenuostabu jeigu kas nesupranta jūsų minčių , kurias bandote perteikti raštu . Tikrai nieko asmeniško .
Tikrai nieko asmeniško. Tiesiog mandagumo įsikūnijimas. Inteligentas su kastetu.
Va , matote galite rašyti be klaidų , suprantamai visiems , net epitetas laiku ir vietoje . Nukeliu skrybėlę prieš jus .

klajunas

Citata iš: Linas Esu  vasario 24, 2017, 17:37:32Va , matote galite rašyti be klaidų , suprantamai visiems , net epitetas laiku ir vietoje . Nukeliu skrybėlę prieš jus .
Nukėlėte skrybėlę, o dabar pauostykite....  :D  :D  :D  :D

Linas Esu

Citata iš: klajunas  vasario 24, 2017, 17:39:14
Citata iš: Linas Esu  vasario 24, 2017, 17:37:32Va , matote galite rašyti be klaidų , suprantamai visiems , net epitetas laiku ir vietoje . Nukeliu skrybėlę prieš jus .
Nukėlėte skrybėlę, o dabar pauostykite....  :D  :D  :D  :D
Žinoma kiekvienas aplinką suvokia pagal savo asmeninę patirtį bei išprusimo lygį . Atitinkamai ir reaguoja .

Mekabciel

Kova tęsiasi... pažiūrėkime ką ateitis atneš... Klajūnai tavo žingsnis...

klajunas

Citata iš: Mekabciel  vasario 24, 2017, 17:47:37Kova tęsiasi... pažiūrėkime ką ateitis atneš... Klajūnai tavo žingsnis...
Šitas veikėjas dirba per kelis forumus, todėl mano atsakymas pagal išprusimą nukeltas kitur.

Mekabciel

Citata iš: klajunas  vasario 24, 2017, 17:51:12
Citata iš: Mekabciel  vasario 24, 2017, 17:47:37Kova tęsiasi... pažiūrėkime ką ateitis atneš... Klajūnai tavo žingsnis...
Šitas veikėjas dirba per kelis forumus, todėl mano atsakymas pagal išprusimą nukeltas kitur.
Ir tu taip pat dirbi ten kur jis dirba. Jus ABUDU dirbate ten pat. Kaip gražu, turite kelias vietas susitikimo, o nedraugaujate... :(

Linas Esu

Citata iš: klajunas  vasario 24, 2017, 17:51:12
Citata iš: Mekabciel  vasario 24, 2017, 17:47:37Kova tęsiasi... pažiūrėkime ką ateitis atneš... Klajūnai tavo žingsnis...
Šitas veikėjas dirba per kelis forumus, todėl mano atsakymas pagal išprusimą nukeltas kitur.
Klajūnas vis dar yra įsižeidęs jog atsisakiau su juo diskutuoti apie jo paties sukurtą teoriją " Ateivių Implantai " . Sūkūriau temą , o jis komentaruose patalpino savo teoriją .

Štai nuo ko viskas prasidėjo - http://www.ufologija.lt/index.php/forumasufologija/kontaktai-liudijimai/17-inkognito-istorija?limitstart=0

Pagal jo žodžius esu nerimtas žmogus, su kuo nėra apie ką tokiame forume diskutuoti. Taip pat Elfas ir Trolis . Paskutiniai jo genialūs įžeidinėjimai - http://www.ufologija.lt/index.php/forumasufologija/tyrimai/8-inkognito-istorija-pagal-evalda-66?start=72#150

Linas Esu

Citata iš: Mekabciel  vasario 24, 2017, 17:58:56
Citata iš: klajunas  vasario 24, 2017, 17:51:12
Citata iš: Mekabciel  vasario 24, 2017, 17:47:37Kova tęsiasi... pažiūrėkime ką ateitis atneš... Klajūnai tavo žingsnis...
Šitas veikėjas dirba per kelis forumus, todėl mano atsakymas pagal išprusimą nukeltas kitur.
Ir tu taip pat dirbi ten kur jis dirba. Jus ABUDU dirbate ten pat. Kaip gražu, turite kelias vietas susitikimo, o nedraugaujate... :(
Aš noriu draugauti , suprasti ką jis nori pasakyti , bet Klajūnas pikta laiko ant manęs užanty .

Mekabciel

#42
vasario 24, 2017, 18:39:38 Redagavimas: vasario 24, 2017, 18:41:25 by Mekabciel
Tam, kad nesipykt   reiktų pačiam nelaikyt pykčio užanty. :)
Tu gi tiesiai šviesiai parašei tai ką jauti iš jo pusės, nes tu pats jauti tą patį jam. Savybių panašumo dėsnis.
Kai esi veiksmo dalyvis, o ne stebėtojas, tada nematai bendro vaizdo. Pabandyk abstraguotis ir pasižiūrėt "mano(savęs, kaip stebėtojo iš šono)" akimis į jus. Susitapatink su "manim" tada ir su kitais bus paprasta tapatintis.


Linas Esu

Citata iš: Mekabciel  vasario 24, 2017, 18:39:38Tam, kad nesipykt   reiktų pačiam nelaikyt pykčio užanty. :)
Tu gi tiesiai šviesiai parašei tai ką jauti iš jo pusės, nes tu pats jauti tą patį jam. Savybių panašumo dėsnis.
Kai esi veiksmo dalyvis, o ne stebėtojas, tada nematai bendro vaizdo. Pabandyk abstraguotis ir pasižiūrėt "mano(savęs, kaip stebėtojo iš šono)" akimis į jus. Susitapatink su "manim" tada ir su kitais bus paprasta tapatintis.


Taip  sutinku, atradau ramybę , dabar esu laisvas :D

Linas Esu


Aukštyn