Rusijoje uzfiskuoti NSO

Pradėjo Benamis, gegužės 14, 2013, 12:23:07

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

NSO virs Rusijos:


snofru

Citata iš: Benamis  gegužės 14, 2013, 12:23:07
NSO virs Rusijos:

[youtube=180,100]pVJG6NoFG0o[/youtube]
man pasirodė, kad ten vienas objektas, lygtai kontūrai matosi, gal trikampė forma?
antroje dalyje stabiliau filmuoja, bet kamera nenori fokusuotis, gaila. ir dar gaila, kad išnykimo momentu nebuvo pakankamai pritraukęs. geras video.

Benamis

Man irgi paliko ispudi vaizdo irasas. Taciau kaip supratau operatorius tikejosi juos isvysti. Galbut tame regione tai nera retenybe? Gaila, kad tai per-uploadintas irasas, ne originalus saltinis... Butu idomu daugiau paskaityti informacijos.

snofru

girdisi kai mini Černobrovą, gali būt kad Kosmopoisko forume galima surasti info daugiau.

Teroras

Komentaruose yra variantu, kad tai kiniski zibintai sujungti pvz. siulais ir visi paleisti vienu metu (todel ir gesta mazdaug tuo paciu metu).

snofru

#5
gegužės 16, 2013, 13:17:39 Redagavimas: gegužės 16, 2013, 13:20:55 by snofru
bet paskui vėl užsidega vienu metu

edit: ne, ne Terorai tu pats pagalvok, koks šansas, kad jie kartu užges, kaip burtininko lazdele mostelėjus? čia gi ne lemputės

Ezekiel

Tos dvi praleistos minutės man įtartinai atrodo. Nežinau ar klystų, tačiau jei vėjas neša objektus į dešine man pasirodė, kad jis buvo šiek tiek kairiau nei prieš pirmąją dalį

astropasaulis

Kiek man teko matyti nso, tai jie skiriasi nuo kitų skraidanžių objektų tuom, kad skrenda greičiau už lėktuvus, yra ne tradicinės skraidančios lėkštės formos, o būtų tarsi šviečiantis rutulys, iš kurio pulsuoja tam tikra energija.

snofru

astropasauli, tai iš toli gali kontūrų nesimatyt tik šviesos šaltinis, o tas irgi gali būt bet kas, mes nežinom apie juos nieko.
Ezekiel, suintrigavai. reiks pabandyt kadrus sulygint pririšus prie kokio markerio

Ezekiel

Jei greitai skraidytų ar persigrupuotų tie objektai tai patikėčiau kad tai kažkas nežinomo, nes pats mačiau orandžinius objektus atliekančius greitus sudėtingus menevrus.

snofru


užtikau dar vieną video, kaip ir praeitas filmuotas taip pat Astrachanės srityje, objektai labai panašūs, sakyčiau vienas prie vieno

snofru

#11
gegužės 17, 2013, 11:45:25 Redagavimas: gegužės 17, 2013, 11:49:21 by snofru
Citata iš: Ezekiel  gegužės 16, 2013, 19:47:39
Tos dvi praleistos minutės man įtartinai atrodo. Nežinau ar klystų, tačiau jei vėjas neša objektus į dešine man pasirodė, kad jis buvo šiek tiek kairiau nei prieš pirmąją dalį
galėjo aišku ir sumontuot taip, pvz vėliau filmuota sukeist su ankstesniu vietomis.
bet tarkim jei nieko panašaus nedaryta tai tada jo, matosi, kad 2 dalyje objektas atsiranda kairiau. pabandžiau markeriais pririšt prie vietovės, kairėj 1 dalis, dešinėj 2 (prisegu paveiksliuką)

edit:
kadrai: 1 dalis - prieš išnykstant, 2 dalis - tik pasirodžius

preacher

Žvelgiant vizualiai, pirmojo video objektas panašus į permatomą trikampio formos objektą su žybsinčiomis lempomis, antrajame, kur jau nakti, taipogi panašus objektas, tik, kadangi jau naktis, tai jo fonas susilieja su tamsa.

snofru

Citata iš: preacher  gegužės 17, 2013, 12:19:44
Žvelgiant vizualiai, pirmojo video objektas panašus į permatomą trikampio formos objektą su žybsinčiomis lempomis, antrajame, kur jau nakti, taipogi panašus objektas, tik, kadangi jau naktis, tai jo fonas susilieja su tamsa.
man irgi taip pasirodė.

preacher

#14
gegužės 17, 2013, 12:53:00 Redagavimas: gegužės 17, 2013, 12:57:43 by preacher
Pats objektas susilieja su žemės atmosferos spalva, atitinkamai mėlyna/tamsi, priklausomai, nuo paros meto. Tačiau labiausiai intriguoja švieselės. Įdomu, jos tyčia matomos, ar ten kažkoks gedimas...

Aukštyn