Veidrodžiai ir paraleliniai pasauliai

Pradėjo šamanas, vasario 27, 2014, 16:36:54

« ankstesnis - sekantis »

Ar tikite paraleliniu pasauliu?

Taip
12 (75%)
Ne
4 (25%)

Viso balsavusių narių: 16

Balsavimas baigtas: birželio 07, 2014, 17:37:53

Žemyn

šamanas

Esu girdėjas apie paralelinius pasaulius. Kad juose yra musų antrininkai ir, kad i jį galima patekti per veidrodį. Ir pagalvojau kad vedrodyje matome save ir matome daigtus ir kopijas. Tai ar tai tikrai ne vartai į paralelinius pasaulius?

Benamis

Paraleliniai pasauliai gal ir egzistuoja, taciau netikiu, kad veidrodziai tai vartai i juos.

paragraf 78

Tikėjimas magiška veidrodžių galia atsirado iš tikėjimo jog jame atsispindi žmogaus siela, vėliau atsiradus paralelinio pasaulio teorijai, kai kurie priskyrė veidrodžiams galią rodyti paralelinį pasaulį. Tai gerai aprašyta kūrinyje "Alisa veidrodžių karalystėje". Šis kūrinys padarė nemenką įtaką šiai idėjai, kad galima patekti per veidrodį į paralelinį pasaulį.
Žinoma, teorija gal ir graži, bet laikausi tos pačios pozicijos kaip ir benamis: tikiu kad gali egzistuoti daug pasaulių, paralelinių ir net alternatyvių, bet kad veidrodis tai vartai į juos ne

Supera

Taip pat nepamirškim multiuniverse teorijos, aišku veidrodžio pagalba ten nepateksi, bet sakoma, kad egzistuoja daug paralelinių pasaulių, kuriuose gyvena kiti "mes" , tik jie gali gyventi visiškai kitokį gyvenimą.

do

veidrodžiai-atvaizdų saugykla, taip pat ir emocijų,
kai seniau mirusį šarvodavo namuose,veidžodžius uždengdavo drobėmės,kad šiukštu,nesimatytų nė kraštelis
manoma,kad veidrodyje įstringa mirusiojo siela, ji kasdien vaidenasi,vaikšto, ieško išėjimo ir nesuranda
veidrodis vistik magiškas reikalas ir su jais dažniausiai dirba nekromantai arba juodieji magai,tai tie,kurie  turi sau apsaugą iš žemutiniojo pasaulio

Benamis

Is ezoterines puses apie veidrodzius miegamajame:

Venkite veidrodžių miegamajame. Mums sapnuojant išsilaisvina negatyvios emocijos ir veidrodis grąžins jas mums atgal. Draudžiama kabinti veidrodžius prieš lovą, kurioje miegate. Atspindėdamas neigiamą savo energiją, einančią iš žemės gelmių, jis nukreips ją būtent į jus. Miegantis žmogus ypač jautrus ir imlus. Dažni nakties košmarai, nemiga, nuovargis yra būtent dėl veidrodžio miegamajame. Tad jei nėra galimybės perkelti šį daiktą į kitą patalpą, naktį pridenkite jį tamsiu audiniu. Pagal fengšui negalima kabinti veidrodžio ir prieš įėjimą į būstą prieškambaryje. Šiuo atveju visa įeinanti energija bus grąžinama atgal.

Nors pastebiu, kad labai daznai zmones turi dideles spintas priesais lova ant kuriu kaba didziuliai veidrodziai - taigi cia gal labiau tikejimo klausimas: jeigu galvosi, kad veidrodis blogai tave veiks, tada taip ir bus.

Bet cia jau off-topas gaunasi... :)

do

teisingas aprašymas,bet skeptikų visada atsiras,todėl elkitės taip kaip jums norisi,kaip širdis sako

czech-kuolis

Citata iš: do  vasario 27, 2014, 21:17:56
veidrodžiai-atvaizdų saugykla, taip pat ir emocijų,
kai seniau mirusį šarvodavo namuose,veidžodžius uždengdavo drobėmės,kad šiukštu,nesimatytų nė kraštelis
manoma,kad veidrodyje įstringa mirusiojo siela, ji kasdien vaidenasi,vaikšto, ieško išėjimo ir nesuranda
veidrodis vistik magiškas reikalas ir su jais dažniausiai dirba nekromantai arba juodieji magai,tai tie,kurie  turi sau apsaugą iš žemutiniojo pasaulio

o kaip dėl puodų? šaukštų? vandens telkinių? CD diskų?  ::) Visada norėjau pasikabint ant sienos prikaistuvį, bet velniai griebtų, išsigandau dabar.

Supera

Tai gal dėl to aš pradėjau košmarus sapnuot paskutinėm dienom, nes veidrodį kambarį turiu, nors ir ne į lovą nusuktas.


Benamis

Citata iš: Supera  vasario 27, 2014, 22:02:17
Tai gal dėl to aš pradėjau košmarus sapnuot paskutinėm dienom, nes veidrodį kambarį turiu, nors ir ne į lovą nusuktas.


Jeigu veidrodis kambaryje atsirado neseniai manau dar galima susieti/pritempti, taciau jeigu jis pas tave nezinia kiek metu, o tik dabar kosmarus sapnuoji, tai laaabai abejoju.

Supera

Kaip pasakyt, kadangi studentauju, tai savaitgalius namuose leidžiu, o kitas dienas Kaune, tai kai būnu Kaune, kambarį turiu veidrodį, didelį, kabo prieš duris į jį, ir vat šią savaitę kažkaip užnešė ant košmarų, tokių savotiškų. Ir vat jau ilgai buvau nesapnavus jų, išskyrus tuos, kai prisižiūri visokių filmų ir ateiviai gaudo xD, bet irgi retas.

_Anonimas_



O tarkim, jei iškreiptas veidrodis yra, tai čia skaitos, kad tavo antrininkas storas ar kad su dvasiniu pasauliu kažkas ne taip?

do

#12
vasario 28, 2014, 08:11:21 Redagavimas: vasario 28, 2014, 08:13:32 by do
checuoliui
kabink nors ir lėkštes- kokis man skirtumas
nesiruošiu keisti nė vieno nuomonės,bet neatsisakau ir savos
tavo savijauta-tavo reikalas, kad ir bambas nusipjaustykit, man tikrai nerūpi
ie nemanyk atrades auką psichologiniam spaudimui-tuoj pat gausi atgal ir su kaupu :-X
p.s. ir nemanau minusuoti tavo komentarų(atsakinėti tuo pačiu)kiekvienas turite teisę manyti savaip

czech-kuolis

Citata iš: do  vasario 28, 2014, 08:11:21
checuoliui
kabink nors ir lėkštes- kokis man skirtumas
nesiruošiu keisti nė vieno nuomonės,bet neatsisakau ir savos
tavo savijauta-tavo reikalas, kad ir bambas nusipjaustykit, man tikrai nerūpi
ie nemanyk atrades auką psichologiniam spaudimui-tuoj pat gausi atgal ir su kaupu :-X
p.s. ir nemanau minusuoti tavo komentarų(atsakinėti tuo pačiu)kiekvienas turite teisę manyti savaip

Tiek daug sakyta, bet nieko nepasakyta. Tai visgi kuo veidrodis yra išskirtinis, lyginant su kitais atsispindinčiais paviršiais? Kas jį padaro tokiu išskirtiniu, kokio komponento jame prideda gamykloje, kad jis tampa magišku? Anonimo klausimas apskritai į dešimtuką - kaip jo aprašytu atveju?


Aukštyn