Rusija nesiruošia sustot?

Pradėjo Jupiteris, vasario 28, 2014, 17:11:46

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Jupiteris

Sveiki, norėčiau išgirsti jūsų nuomone , kiek kas domisi geopolitika.. Rusai dabar įsisiautėjo, Kryme pristatę savo kareivuku, kaip manote ar Rusai stengiasi pasiimti Krymą pas save, ir ar jiems to užteks?
Kiek esu girdėjas Rusija taip pat griežtai uždraudė Amerikai kištis į šiuos nesutarimus, O Ukraina šokiruoti, nes NATO laukia ir nieko nedaro.. Taip pat Rusija dėl kažkokių tai priežasčių siunčia savo laivus "budėti" ant Baltijos jūros, kaip manote ar gali iškilti grėsmė ir Lietuvai? Arba JAV vis dėlto nepaklausys ir viskas baigsis 3 pasauliniu?

Raganius

#1
vasario 28, 2014, 17:21:49 Redagavimas: vasario 28, 2014, 17:39:41 by Raganius
Erzino "meška"-Rusija ir išerzino visiems smogs.
Pagrinda gavo kelti 3-iajam pasauliniui karui.

Marius

Ką reiškia erzino?pala.tai dabar viskas kas priestarauja rusijos norams ir politikai yra erzinimas?ta prasme rusija gali daryt ka nori ,jos nei kritikuot nei kazka pries pastatyt negalima,nes neva tai butu rusijos erzinimas kazkoks..apsurdas..Tai yra teroristinė fašistinė šalis,kuri be skrupulų naikina ir užgrobia kaimynines valstybes..Mano manymu šio metu Europos tiek Nato vadovų per skystos kinkos kažką griežčiau su šia teroristine šalim daryt,nors karine galia Nato lenkia rusija šviesmečiais,bet korumpuoti ir matyt savų iteresų turintys Europos vadovai yra tikri politiniai impotentai..o rusija elgiasi kaip rajono budulis...

exopolitics.lt

Vertas dėmesio rusų geopolitiko A.Dugino komentaras apie padeti Ukrainoje:

snofru

#4
vasario 28, 2014, 19:23:23 Redagavimas: vasario 28, 2014, 19:28:42 by snofru
Duginas žmogus protingas, reiks paklausyt.
prie to pačio: apie situaciją Ukrainoje ir WW3 grėsmę, Lyndon Larouche pas Alex Jones 2014 02 19 http://youtu.be/dtoxTympAIg?t=48m39s ; (nuo ~48:30 kažkur)
tas pats gabaliukas laidos (iškirptas) rusų kalba (tiem kas nesupranta angliškai) http://www.youtube.com/watch?v=2XsrLOpBOvI

idenmeyou

Ir nesitikiu, kad Rusija sustos, o jo labiau kažkam nusileis. Jie visada turi savo interesų, o ypač kažkokį pasipūtimą, užsispyrimą nuolatos prieštarauti tiek Amerikai, tiek Europos Sąjungai. Tuo tarpu visi tie Nato lygiai taip nenori įsitraukti į karą, nes karas visada būna nuostolingas visoms pusėms, tad viską stengiasi daryti demokratiškai.

Vytautas

Citata iš: exopolitics.lt  vasario 28, 2014, 19:09:14
Vertas dėmesio rusų geopolitiko A.Dugino komentaras apie padeti Ukrainoje:

Perklausiau jo kalbą. Nieko naujo nesiūlo o tik Osetijos ir Abchazijos variantą adaptuotą Ukrainai. Kaip jis sako jeigu reikia reikia siųsti ir tankus. Dirbu su ukrainiečiu sukūrusiu šeimą Lietuvoje. Ekonominė padėtis Ukrainoje tikrai tragiška. Pagal mane ir visos problemos iš to nes tiesiog nėra už ką nusipirkti valgyti. Ta padėtis žmonėms tiesiog tapo nepakeliama. Bendrai tai Putinas įdomiai tyli Ukrainos atžvilgiu. Pasirodo yra sutartis apie Ukrainos teritorinį vientisumą mainais už atominį ginklą. Kažkaip negražu būtų oficialiai daryti Gruzijos variantą. Žodžiu pagyvensim pamatysim. Tokioj situacijoje ką nors prognozuoti beviltiška.

snofru


šito bičo prognozės smarkiai skiriasi nuo visų kitų kurias teko girdėt  :)

puodukas

Tikrai gerai pateikta nuomonė pamąstymui.
Buvau girdėjęs ir Kurginyano orginalią nuomonę, kad panašu jog ir Vokietija padeda Rusijai, paruošusi tyčia tokią sutartį Ukrainos su Europos Sąjunga, kad tikrai Ukraina nepasirašytu. Nors ir pats paskui pridūrė, kad realiai tai sunku suprasti kas prieš ką- ar Rusija prieš Europos Sąjungą ir Ameriką, ar Vokietija-Rusija prieš Ameriką ir kas iniciatorius dabar sukelti revoliuciją(nors Ukrainos valdžia, ir nemažai prisidėjo, kad būtų lengva išjudinti žmones), o kas tik bando pasinaudoti situaciją.

snofru

aš dabar gal maišau, nes tiek visko prisiklausęs ir prisižiūrėjęs, bet berods Fursovas irgi kažką yra kalbėjęs apie tokią ale "neafišuojamą" sąjungą tarp Rusijos ir Vokietijos. tiesa, tai buvo dar gerokai iki situacijos Ukrainoje.

Jupiteris

Dar Grybauskaite su savo tokia politika, tai lietuva tik nustums pas rusus, toks vaizdas, kad ji ne uz lietuva eina , o uz ES...

illuminati

Citata iš: Jupiteris  kovo 01, 2014, 13:02:28
Dar Grybauskaite su savo tokia politika, tai lietuva tik nustums pas rusus, toks vaizdas, kad ji ne uz lietuva eina , o uz ES...
drystu priestaraut.. Lietuva yra ES dalis, o stebint kai kuriu personu komentarus ir seip Lietuvos zmoniu poziury tai susidaro toks vaizdas, tarsi zmones NORI buti nuo ruso priklausomi..

Paziurekit, Lietuva galejo turet nauja nuosava AE... zmones nepatenkinti... Lietuva nori ysivest eura... zmones nepatenkinti, del duju terminalo velgi...

Zinoma, su Rusija palaikyt gerus santykius kiek ymanoma, butina. Bet tikrai nereik jiem lyst y ten kur tamsu ir silta...

Arba ne, lyskim, galbut, pades atkurt Litbela...


Tai atsiprasant, ysiveskim zlota, Lietuvoj yveskim trikalbyste, lietuviu, lenku, rusu... ai ne, geriau dvikalbyste, rusu ir lenku, kam gi ta lietuviu?...




Zinoma, nukrypau y offtopicka, bet cia visu pirma parodo ir paciu lietuviu poziury..

Kas liecia Kryma ir visa ta maista, man velniskai panasu y tarpukary, kuomet Lietuva prisijunge Klaipeda...

Jupiteris

grybauskaite vykdo agresyvia politika, kuri nedaro jokios naudos lietuvai, tik ES, as ta norejau pasakyti.. Toks vaizdas, kad ji ES cia pastatyti, o ne lietuvos zmoniu. Ne vien apie ruskius eina cia kalba, ji visada , eina uz ES, ne veltui lietuva taip ant to euro uzlipo pokol dar grybauskaite stovi ant prezidento posto.

exopolitics.lt

Citatadrystu priestaraut.. Lietuva yra ES dalis, o stebint kai kuriu personu komentarus ir seip Lietuvos zmoniu poziury tai susidaro toks vaizdas, tarsi zmones NORI buti nuo ruso priklausomi..

Paziurekit, Lietuva galejo turet nauja nuosava AE... zmones nepatenkinti... Lietuva nori ysivest eura... zmones nepatenkinti, del duju terminalo velgi...

Zinoma, su Rusija palaikyt gerus santykius kiek ymanoma, butina. Bet tikrai nereik jiem lyst y ten kur tamsu ir silta...

Arba ne, lyskim, galbut, pades atkurt Litbela...


Tai atsiprasant, ysiveskim zlota, Lietuvoj yveskim trikalbyste, lietuviu, lenku, rusu... ai ne, geriau dvikalbyste, rusu ir lenku, kam gi ta lietuviu?...




Zinoma, nukrypau y offtopicka, bet cia visu pirma parodo ir paciu lietuviu poziury..

Kas liecia Kryma ir visa ta maista, man velniskai panasu y tarpukary, kuomet Lietuva prisijunge Klaipeda...


Lietuva nera nepriklausoma valstybe tikraja to zodzio prasme, kaip ir gal 90% pasaulio saliu ji yra JAV vasalas. Ir mano nuomone visam rytu Europos regionui butu geriau jei Lietuva laizytu lenko subine o ne amerikoniska kaip dabar. Nuo to rytu Europa tik butu labiau savarankiska.

snofru

nesu tikras dėl lenkų, bet šiaip pritarčiau exopolitics.lt.
o tęsiant temą: gal yra tokių kaip ir aš, retai užeinančių į delfi http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/rusijos-ambasadorius-tai-mes-turime-klausimu-lietuvai-del-ukrainos.d?id=64156416

Aukštyn