Sveiki, aš iš ateities

Pradėjo Bailey, sausio 15, 2014, 12:22:06

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Anomalija

Klausimas keliautojui, kokiu būdu Jus apskritai rašote forume? Dabartinis Jūsų IP adresas yra: 0.101.0.0 - tokį adresą neįmanoma turėti. Turiu prielaidą, kad Jūsų veiksmai forume (neteisėtas prisijungimas prie mūsų duom. bazes arba kitaip - įsilaužimas) gali užtraukti Jums baudžiamąją atsakomybę.

Lauksiu viešo atsakymo, nes į AŽ neatsakote.

Benamis

#31
sausio 15, 2014, 19:52:48 Redagavimas: sausio 15, 2014, 19:56:18 by Benamis
Citata iš: Master  sausio 15, 2014, 19:49:15
Benami, manau, kad rašė... Nors gal aš kažką ne taip supratau :?


Master, o zmogus negali anksciau atsikelti jeigu jam nesimiega arba tiesiog specialiai? Todel taip ir trumpina savo poilsio laika.

Idomu del to IP adreso :o

EDIT: rimtai patikrinau IP adresa ir raso:

Citata
Sorry. This IP address could not be resolved to its location. Please try another IP address.


Keista.

Marius

#32
sausio 15, 2014, 19:54:58 Redagavimas: sausio 15, 2014, 19:56:50 by Marius
O aplomai,koks tikslas ''keliautojui laiku'' rašyt forumuose?nieko esminio neatskleidžiant ,ar kažkaip kitaip neytakojant dabartį,ar ateitį,o tiesiog pasigirt:ei,aš keliautojas laiku,pavydėkit ir klausinėkit,o aš skleisiu tai,ką noriu..Kokia visa to prasmė?Jau buvo tokių mistinių veikėjų,atsimenu kažkoks mistinis ''išrinktosios šeimos narys'' nete rašinėjo,o gal tai tik dėmesio trūkumu besiskundžiantys žmogeliai?


Master

Sutinku su Mariumi, ar irgi nesuprantu... :(
Benami, oj nežinau, šiaip įdomus tas faktas pasirodė todėl ir paklausiau. Minėjo, kad jis rašo poilsio, miego metu. Ir kad turi mažai laiko.. Tiesiog užkibo tas faktas ir tiek.. :D
Chm... Kyla įtarimas... Galbūt net žinočiau koks žmogus galėtų čia šitaip žaisti...

la.benas

Tik neišmeskit jo, nes gali nebesugrįžt. Ar tik man vienam jis įdomus?

Benamis

Dar palauksiu jo zinuciu. Bent jau nekliedi panasiu stiliumi:

ash esju is ateites, ir ten viskas grazhu.

nereikalinga

tikrai įdomu,reiktų tai įsiminti :D

JENIGM4

woww valentinas, sakai nežinai kaip versti savo vardą? gerai pagooglinus Bailey žodis giminingas anglų kalbai bailiff lietuviškai reikštų anstolis. http://en.wikipedia.org/wiki/Bailey_%28given_name%29
Gerai tarkim, kad ir ką kalbėjai yra tiesa. Iš tavo pasakymo  ,, Dirbu spec. tyrimų policijoje. Mano užduotis tikrai nėra pakeisti ateities įvykių seka, tai mums griežtai uždrausta. Mano tikslas tik stebėti tam tikrus žmones ir vėliau raportuoti apie jų veiklą. Ką stebiu, kodėl ir kam deja parašyti kaip jau minėjau negaliu.'' plius paslaptingas IP adresas.  Kilo prielaida, kad tikiesi iš mūsų tam tikra prasme bendradarbiavimo informacijomis ar pagalbos ar kažkas panašaus dėl savo stebimų tam tikrų asmenų (spėju keliančius grėsmę ateityje)??

P.S. Klausimas: ar nežinojimas yra palaima?

snofru

o kam išvis versti vardą?

Sunshine

Citata iš: la.benas  sausio 15, 2014, 20:08:37
Tik neišmeskit jo, nes gali nebesugrįžt. Ar tik man vienam jis įdomus?

Man irgi įdomu, noriu išvysti jo atsakymus į savo bei kitų klausimus. :)

snofru

o man įdomu ką jis atsakys adminui.(jei atsakys)

eternal.bliss

Sugebėjo apmauti visus ir sujudote  :) ;D

Netoks jau ir durnas tas atvykelis iš ateities, beto man įdomu kaip jis sulauktų atsakomybės jei jo ip neįmanoma susekti, tuomet jo išvis neįmanoma susekti.

Šaunuolis  ;D

Portal

O kaip del zoles(ganjos) ateityje? Ar tapo legalu pasaulyje?

Asasinas

Įmanoma visokių IP adresų dabar pasidaryt. Yra įvairiausių mokamų tools'ų, kurie "subalamutina" sistemas. Esu kažkada kažkokį panašų įžsidėjęs, tad nieko čia stebuklingo nėra. 

Benamis

#44
sausio 15, 2014, 21:23:23 Redagavimas: sausio 15, 2014, 21:25:57 by Benamis
Citata iš: Asasinas  sausio 15, 2014, 21:20:54
Įmanoma visokių IP adresų dabar pasidaryt. Yra įvairiausių mokamų tools'ų, kurie "subalamutina" sistemas. Esu kažkada kažkokį panašų įžsidėjęs, tad nieko čia stebuklingo nėra.


Kaip uzdeti IP kuris rodo neegzituojanti adresa? ;D Parodyk tu man toki tools'a kuris naudoja "ora". Cia gi ne proxy adresa naudoja. Cia tas pats jeigu IP butu 0.0.0.0.0. Jeigu sugebesi toki pasidaryti parasyk.

Aukštyn