O ka Tu darytum inkognito vietoje?

Pradėjo .L.U.T.H.O.R., liepos 10, 2012, 18:46:44

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: WeKnowNothing  liepos 10, 2012, 17:14:25
Citata iš: Teroras  liepos 10, 2012, 17:02:29
As tik nesuprantu, kodel tu manai, kad inkognito turi kam nors kazka irodineti? Jis pasakoja istorija, kuri kaip pats tvirtina ivyko is tikruju ir tiek. O cia jau kiekvieno asmeninis reikalas ar tiketi ar ne. Taciau mes jam esame niekas, kad jis mums kazka irodinetu.

Be to, kas is to jeigu jis pvz. idetu nuotrauka pistoleto? Atsirastu tokiu kurie tvirtintu, kad si nuotrauka ne jo, o paimta is interneto ir tiek.


Na jeigu nenori, tegul ir neįrodinėja. Aišku, kad niekas neverčia, bet nelabai kas ir tiki tada. O kam ta istorija pasakojama tada? Ji nieko nepakeis, jeigu toliau bus tik rašoma.

Šiuo atvėju tai tėra skaitalas, knyga ar kažkas panašaus, tiesiog įdomi istorija ir tiek. Manau, jeigu iš tikro žemiečiai yra toje kitoje planetoje įkalinti, ir pasiaukojo dėl Inkognito, tai čia yra visiškai beprasmis pasiaukojimas. Istorija gal ir yra papasakota, bet daugiau nieko nevyksta ir nevyks jeigu taip toliau. Kažkoks beprasmis šis dalykas man atrodo. Tuo labiau, kad rimtai šia istorija tiki manau vos keli žmonės, o daugelis kurie iš dalies tiki vistiek labai tuo abejoja.


O tai ką tu darytum jei istorija pasirodytų esanti visiška tiesa? Tikriausiai ir toliau sėdėtum palei kompą ;D

WeKnowNothing

Citata iš: Šešėlis  liepos 10, 2012, 18:46:44
Citata iš: WeKnowNothing  liepos 10, 2012, 17:14:25
Citata iš: Teroras  liepos 10, 2012, 17:02:29
As tik nesuprantu, kodel tu manai, kad inkognito turi kam nors kazka irodineti? Jis pasakoja istorija, kuri kaip pats tvirtina ivyko is tikruju ir tiek. O cia jau kiekvieno asmeninis reikalas ar tiketi ar ne. Taciau mes jam esame niekas, kad jis mums kazka irodinetu.

Be to, kas is to jeigu jis pvz. idetu nuotrauka pistoleto? Atsirastu tokiu kurie tvirtintu, kad si nuotrauka ne jo, o paimta is interneto ir tiek.


Na jeigu nenori, tegul ir neįrodinėja. Aišku, kad niekas neverčia, bet nelabai kas ir tiki tada. O kam ta istorija pasakojama tada? Ji nieko nepakeis, jeigu toliau bus tik rašoma.

Šiuo atvėju tai tėra skaitalas, knyga ar kažkas panašaus, tiesiog įdomi istorija ir tiek. Manau, jeigu iš tikro žemiečiai yra toje kitoje planetoje įkalinti, ir pasiaukojo dėl Inkognito, tai čia yra visiškai beprasmis pasiaukojimas. Istorija gal ir yra papasakota, bet daugiau nieko nevyksta ir nevyks jeigu taip toliau. Kažkoks beprasmis šis dalykas man atrodo. Tuo labiau, kad rimtai šia istorija tiki manau vos keli žmonės, o daugelis kurie iš dalies tiki vistiek labai tuo abejoja.


O tai ką tu darytum jei istorija pasirodytų esanti visiška tiesa? Tikriausiai ir toliau sėdėtum palei kompą ;D


O ką tu darytum? Eitum šauktis pagalbos, ar ką? Čia jam reikia kažką daugiau daryti nei tik prie kompo sedėti ir pasakoti istoriją, o ne man.

O jeigu nori idiotiško atsakymo į savo nė kiek ne protingesnį klausimą:

Eičiau kartu su laumžirgiais ir vienaragiais pašokt valsą.

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: WeKnowNothing  liepos 10, 2012, 18:57:08

O ką tu darytum? Eitum šauktis pagalbos, ar ką? Čia jam reikia kažką daugiau daryti nei tik prie kompo sedėti ir pasakoti istoriją, o ne man.

O jeigu nori idiotiško atsakymo į savo nė kiek ne protingesnį klausimą:

Eičiau kartu su laumžirgiais ir vienaragiais pašokt valsą.


Nieko nedaryčiau, bet dėl to ir nerašau forume, kad vaje, vaje fantaziją turi žmogus didelę. Netikiu niekuo kas čia parašyta. Pasaka prieš miegą.
Žodžiu kas nori tas tiki. O ne tiek čia jau toli pagyvent reikia, kad įsitikintumėm. Neverkit.

Benamis

Perkeltas off-topas. Siaip butu netgi idomi tema :) Ka kiekvienas is musu darytu, jeigu realybeje atsitiktu tai, apie ka pasakojo inkognito?

paragraf 78

Parašyčiau geriau romaną, o ne skelbčiau internete

Anonymous

Romanas yra tai kas netikra, o jeigu tu tai patyrei, vadinas tai tikra, romanas jau nebetinka, reiktu kokią rimtą knygą rašyt. bet aš irgi pradėčiau nuo internetiniu puslapiu kur renkasi bent kažkokį suvokimą turintys žmonės, kad kuo daugiau zmoniu suprastu, o kai butu laikas, kai daug zmoniu suprastu tai, eičiau į televizija, kad perduod tiesos trupinėli, ir pasakyk kad pagal tai nekurtu jokiu religiju ar sektu.

Benamis

Citata iš: Anonymous  liepos 10, 2012, 19:55:27
eičiau į televizija, kad perduod tiesos trupinėli, ir pasakyk kad pagal tai nekurtu jokiu religiju ar sektu.


Garantuoju, kad televizijoje is taves tik issisaipytu, o zmones pagalvotu, kad tau truksta siek tiek varzteliu galvoje. Tai butu geriausias scenarijus. Blogiausias scenarijus butu jeigu tavimi susidometu atitinkamos tarnybos ir ikistu i kambari su minkstomis sienomis.

Pavirsutiniskai mastom.

Anonymous

stop! aš sakiau tuomet eičiau i televizija, kai atsirastu dauguma zmoniu suprantanciu, suvokianciu tai kai realybę, juk nepaiims ir neikish 100-1000 zmoniu i kamera su minkstom sienom.. kitas atvejis po truputi vis plėstis ir perteikt tai vis daugiau zmoniu.

Benamis

Nelabai suprantu prie ko cia tie 100-1000 zmoniu? Jie gi neeitu i televizija kartu su tavimi :-\ Gali truputeli placiau papasakoti, nes nelabai suprantu, ka turi omeny :)

Anonymous

#9
liepos 10, 2012, 20:13:07 Redagavimas: liepos 10, 2012, 20:19:25 by Anonymous
susirast viena kitą zmogu, kuris taipat turėjo kontaktu su ateiviais, susirast bendraminčiu, kurie zino (suvokia tai, iš astralo ar medicijos aplankančiu suvokimu). visas 1000 neis i televizija bet 10 pačiu supratingiausiu galėtu pasiimt, kad bent kazkiek palaikytu tave, per televizija vistiek palies visą istorija, ir ją matys koks 10-100 zmoniu kurie irgi supras. pasiseks, nepasiseks, svarbu bent tiesos trupinėli perduot, kad ir 10 zmoniu. o kad ateiviai egzistuoja vistiek neleis to zmonėm suzinot visi, juk religija tam priestarauja iskart sugrius religija, o jai sugriuvus grius ir politika.

aš nemoku pasakoti, isdestyt minčiu, tai ka noriu pasakyt, realybėj labai mazai tekalbu su kuo.. tad atsiprashau ir anksto

Benamis

Supratau ka turejai omeny (bent jau tikiuosi) :) Beje, religija nepriestarauja ateiviu egzistavimui, neseniai Vatikanas pripazino, kad galimai kur nors visatoje yra ir kitu protingu gyvybiu :) Na cia ziurint zinoma apie kokia religija kalbejai ;)

Anonymous

na to kad pripazino nezinojau, bet vatikane ir kriksčionybė kitokia nei lietuvoj... bet nekrypstam nuo temos. :)

Beelzebub

Aš tai turbūt išprotėčiau ir tiek. Manau turėtų būti labai didelis šokas pabuvojus pas ateivius ir patyrus visokius bandymus ar dar ką ir implantus dovanų gavus. O dėl to pasakoti ar nepasakoti kamnors tai net neįsivaizduoju. Galbūt ieškočiausi psichoterapeuto, ieškočiau galbūt netgi hipnozės pagalbos ar pan, gal dar ką daryčiau, bet namanau, kad viešai savo istoriją pasakočiau. Tame prasmės nedaug teįžvelgiu. Šiaip nemanau, kad ateiviai tokie geri, kad jei jau pagrobs, tai ir grąžins tave atgal lyg niekur nieko.

Benamis

Man irgi idomu, kaip su tokia patirtimi "susidorotu" mano protas... Nemanau, kad labai lengvai priimtu tai kas ivyko...

Anonymous

gal ateiviai zinojo, kad šitas zmogus tai supras, neisprotės.. todėl jį ir pasirinko

Aukštyn