Kaip aš Dievo ieškojusi džiną pagavau...

Pradėjo TeiwazA, rugsėjo 24, 2015, 18:34:10

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

TeiwazA

Manau, kad pasikeitė. Arba iš tikro suveikė magiška apsauga ir aš sustiprėjau, arba įtikėjau tuo ir mažesnis chaosas galvoje.

paragraf 78

Citata iš: TeiwazA  rugsėjo 24, 2015, 21:55:00Na mano sesuo su vyru olandu gyvena Olandijoje ten praktikuoja budizma, mane kartais pakonsultuoja. Jų mokytojas Sogyal Rinpoche, tikrai artimas kontaktas jų nes sesers vyras net jo asistentu dirbo. O pažystamų iš Vilniaus bendruomnės mokytojas Rigdzin Namkha Gyatso Rinpočė, man tai viskas rimta atrodo. (Jų tinklapis ir vadinasi Rigdzin, jei ką)
Na jei galėsi tinkamai praktikuoti, tai kodėl gi ne :)
Nors šiaip LT ir Olandijoje yra besiformuojančios bendruomenės, tad labai tikėtina kad jos kažkada suskils į dar kelias mažesnes kurios nesutars teologiniais klausimais. Taip visada būna.
Todėl jei man reikėtų rinktis būnant tavo situacijoje, rinkčiausi kažką iš senųjų religijų judaizmą, islamą ar kad ir tą pačią krikščionybę. Bet čia žinoma mano nuomonė, kuri nebūtinai turi sutapti su taviške :)

P.S. nerašyk dviejų pranešimų vienas paskui kitą, norint kažką papildyti naudokis redagavimo funkcijomis

Aukštyn