Reklamos su virusais

Pradėjo omcikas, spalio 26, 2013, 22:26:59

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

O jeigu pelyte uzvaziuoji ant reklamos koks adresas matomas? Tarkime mano atveju:


Teroras

Siaip toje vietoje ir turi buti reklama, bet cia aiskiai ne anomalijos reklama ;D Per blogus puslapius omcikai landzioji, oj per blogus...

omcikas

nu gerai tarkim, mano kompas ligotas..  :D
o del puslapiu tai įtariu kas gali but kaltas. Ir tikrai ne tai ką jūs pagalvojot :D neseniai žaidima parsisiunčiau tai gal del to.. hm.. pas mane 2 antivirusinės ir abi tyli  ???

Asasinas

Žinom, žinom, tuos tavo puslapius :D
Nereikia siųstis, nebus problemų. Sekso tinklapiai (tinkamai naršant nieko nenutiks) ir ypač nelegalių failų siuntimasis yra didžiausios virusų buveinės. Pats nieko nebesisiunčiu gal jau kokius 4 metus, ir problemų neturiu. :)

paragraf 78

Pas mane tai apskritai jokių reklamų neberodo. Anksčiau visokias rodydavo raelio puslapio ir panašias, bet va prieš pora dienų atsinaujino antivirusinė ir dingo visos reklamos iš anomalijos

omcikas

žaidimų nežaidi, filmų muzikos?  ;D

Benamis

Paziurek gal pagelbes:



Pracheckink kokius procesus kompas naudoja, jeigu pastebesi koki neaisku gali isjungti ir pns :)

Cia dar siek tiek informacijos: http://malwaretips.com/blogs/ad-adserverplus-popup-virus/

Be to, nenaudok 2 antivirusiniu vienu metu nes tai gali buti blogiau nei netureti apskritai jokios antivirusines :)

omcikas

Citata iš: paragraf 78  spalio 26, 2013, 22:44:12
Pas mane tai apskritai jokių reklamų neberodo. Anksčiau visokias rodydavo raelio puslapio ir panašias, bet va prieš pora dienų atsinaujino antivirusinė ir dingo visos reklamos iš anomalijos


pas mane irgi nerodytu, nes įjungta programa blokuojanti reklamas, bet norint fb žaist pokeri teko ta programą išjungt ir ja išjungus atsirado reklamos.

Asasinas

Citata iš: omcikas  spalio 26, 2013, 22:44:50
žaidimų nežaidi, filmų muzikos?  ;D


Yra legalios parduotuvės, iš ten ir perki. :) Filmą gali nueit ir į parduotuvę nusipirkt, nes deja čia pas mus riboja skaitmeninį platinimą filmų kūrėjai (žiauriai apmaudu kad Amazon Instant video tik Amerikos regionui). Su muzika ir žaidimais menka problema. Yra pilna pardavėjų, muzikai pvz beatport.com, leidžia paremti muzikos kūrėjus. Itunes (leidžia ne viską mūsų regionui), muziką gali klausyt ir VEVO kanaluose youtubėje, žaidimus man patogiausia iš store.steampowered.com.

Master

Chm... įdomiai, su 1000lankytoju tai man irgi dažna meta, tik va, negaliu teigti, kad būtent anomalijoje. (Reiktų tokiu atvėju įsijungti pc ir patikrinti,  tačiau jis kitame kambaryje :/). Bet jo, gali būti, kad ta problema visai čia ne prie ko :)

varpainis

Citata iš: Asasinas  spalio 26, 2013, 22:50:50
Citata iš: omcikas  spalio 26, 2013, 22:44:50
žaidimų nežaidi, filmų muzikos?  ;D


Yra legalios parduotuvės, iš ten ir perki. :) Filmą gali nueit ir į parduotuvę nusipirkt, nes deja čia pas mus riboja skaitmeninį platinimą filmų kūrėjai (žiauriai apmaudu kad Amazon Instant video tik Amerikos regionui). Su muzika ir žaidimais menka problema. Yra pilna pardavėjų, muzikai pvz beatport.com, leidžia paremti muzikos kūrėjus. Itunes (leidžia ne viską mūsų regionui), muziką gali klausyt ir VEVO kanaluose youtubėje, žaidimus man patogiausia iš store.steampowered.com.

Kiek pats kazin tu zaidimu, filmu ir albumu nusipirkes...  ;D

Asasinas

#12
spalio 27, 2013, 02:26:48 Redagavimas: spalio 27, 2013, 02:49:58 by Asasinas
Citata iš: varpainis  spalio 27, 2013, 02:17:54
Citata iš: Asasinas  spalio 26, 2013, 22:50:50
Citata iš: omcikas  spalio 26, 2013, 22:44:50
žaidimų nežaidi, filmų muzikos?  ;D


Yra legalios parduotuvės, iš ten ir perki. :) Filmą gali nueit ir į parduotuvę nusipirkt, nes deja čia pas mus riboja skaitmeninį platinimą filmų kūrėjai (žiauriai apmaudu kad Amazon Instant video tik Amerikos regionui). Su muzika ir žaidimais menka problema. Yra pilna pardavėjų, muzikai pvz beatport.com, leidžia paremti muzikos kūrėjus. Itunes (leidžia ne viską mūsų regionui), muziką gali klausyt ir VEVO kanaluose youtubėje, žaidimus man patogiausia iš store.steampowered.com.

Kiek pats kazin tu zaidimu, filmu ir albumu nusipirkes...  ;D


Aš nepripažįstu piratavimo jau senokai, ir kiek įmanoma visada skatinu ir kitus žmones to nedaryti.

P.S. Kad ir sakykim maniškio Steam account'o vertė ~10 000 lt, tad manau jums net neverta ginčytis. :)

varpainis

Gera turtingus tevelius turet, kad 10 gabalu sukist zaidimam

Anomalija

Sveiki,

galiu užtikrinti, kad Anomalija.lt portale tikrai nėra ir nebus jokių reklamų kurios galėtų pakenkti lankytojams.

Portale atvaizduojamos tik mūsų užsakovų reklamos, kurias mes asmeniškai patvirtiname, arba Google Adsense reklamos kurias tvirtina Google Adsense padalinys.

Aukštyn