Kodėj nauji kūriniai primityvėja?

Pradėjo vytra, gruodžio 29, 2017, 13:46:34

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

vytra

Citata iš: Linas Esu  gruodžio 16, 2017, 15:02:54Žmonės sako, kad kompanija nužudė visą žavesį.
- kažkiek domėjausi bendrai ta tema: kodėl dauguma naujų kūrinių (ne tik filmų) tapo tokie primityvūs?

Atsakymas: žmonės tapo buki, sudėtingų kurinių nesupras ir nepirks, jie net labai paprasto Kristaus mokymo nesuvokia.

:(

mcgyver

Citata iš: vytra  gruodžio 29, 2017, 13:46:34Atsakymas: žmonės tapo buki, sudėtingų kurinių nesupras ir nepirks, jie net labai paprasto Kristaus mokymo nesuvokia.

:(

O kaip tu suvoki ''paprasta'' kristaus mokyma?

Linas Esu

Citata iš: vytra  gruodžio 29, 2017, 13:46:34- kažkiek domėjausi bendrai ta tema: kodėl dauguma naujų kūrinių (ne tik filmų) tapo tokie primityvūs?

Atsakymas: žmonės tapo buki, sudėtingų kurinių nesupras ir nepirks, jie net labai paprasto Kristaus mokymo nesuvokia.

:(

Kaip tavo blevyzgos apie Kristaus mokymo nesuvokimą , susiję su fantastiniu filmu " Star Wars " ?

P.S vis dar nesiliauji stebinti savo pranešimais ir absurdiškais pritempinėjimais , kaip kad dabar .

vytra

Citata iš: Linas Esu  gruodžio 29, 2017, 14:53:10Kaip Kristaus mokymas susiję su fantastiniu filmu "Star Wars"?
- Labai netgi fundamentaliai ir tiesiogei, filmas kalba apie "šviesos ir tamsos" pasirinkimą, herojai tiek gundomi, tiek jėga verčiami rinktis tamsą.

p.s.
.. Dievas tarė: "tebūnie šviesa ir jokia tamsa jos neuždengs".


:(

Linas Esu

#4
gruodžio 29, 2017, 15:53:12 Redagavimas: gruodžio 29, 2017, 22:04:29 by Linas Esu
Citata iš: vytra  gruodžio 29, 2017, 15:28:14- Labai netgi fundamentaliai ir tiesiogei, filmas kalba apie "šviesos ir tamsos" pasirinkimą, herojai tiek gundomi, tiek jėga verčiami rinktis tamsą.

p.s.
.. Dievas tarė: "tebūnie šviesa ir jokia tamsa jos neuždengs".


:(

Taip ir pasibaigė tavo svaičiojimai apie Kristaus mokymus.....

...... geriausiai šioje situacijoje tiktų " sužalotas religijos " . Filmas neatstovauja jokia religinei sektai , bendruomenei ar pan .... Kaip ir prieš tai pastatyti . O "dievo" citatos neturi nieko bendro su filmo siužetu nei apie ką apskritai ši tema buvo sukurta .

idenmeyou

Pasiūla atspindi paklausą. Žmonės filmuose nori efektų, vaizdo, išpūstos dramos, visiškai neįtikėtinų laimingų ar nelaiminų istorijų, tai dažniausiai būna labai toli nuo realybės. Jei senų laikų filmai atitikdavo daugmaž rodomo scenarijaus realybę, beveik neturėdavo efektų, viskas remdavosi istorija, vaidyba ir tai kaip pats filmas susuktas. Tai dabar tokie filmai nebūtų įdomūs, žiūrovas tiesiog pasakytų man šis filmas per daug nuobodus. Žmonės pripratę matyti filmus, kuriuose herojai ar pats filmas per daug išpūstas.

Nors tiesa ir pats su savimi šiek tiek nesutikčiau, nes tiek šiame, tiek praeitame dešimtmetyje yra labai gerų filmų.

eziukasruke

Viskas dabar vyksta labai greitai. Daugelis visko nori greitai. "Čia ir dabar". Tingi gilintis į sudėtingus dalykus. Gilinimuisi, suvokimui reikia laiko. Ir kapitalizmo darosi vis daugiau. Kam kurti rimtą kūrinį, įdėti tam daug darbo, kai gali padaryti kažką paprasto, bet kaip ir jį pirks? Taip pat, daugelis į filmus žiūri kaip į pramogą. Jau tai reiškia, kad didžioji dalis filmų ir bus pramoginiai.

ddr

Fimas apie meną    https://www.youtube.com/watch?v=3yS03x3j71Y , bet yra daugiau gerų serijų.
Daug nepaaiškinamų reiškinių apie kultūrą, meną ir mūsų praeiti šių filmų serijose.
nuo 11:40 min palyginimui šiuolaikinis menas.



Kar

jei yra paklausa - yra ir pasiūla. Kapitalizmo "grožis" :)

Aukštyn