Senoves pasiuntinys

Pradėjo Šaulys, kovo 05, 2016, 22:57:38

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Šaulys

Aga, Pilkasai, bet saskaitos nera. Ar ne? :-)
Skraido tie kosmonautai aplink Zeme. Tik ar mes tiksliai zinom ko jie skraido? Ir ka jie ten daro?Daugelis ju tik patvirtins mokyklos vadovelio informacija. Ar ne keista kad visi jie karininkai?
As atviras visom teorijom.
Beje Minetas Derekas Willis turi uzsibrezes toki tiksla. Kas aukos taip, kas pirks jo knyga... Vienu ar kitu keliu jis, galvoju, savo pasieks. Ar ne taip kazkas suzinoma? Kiek jis suzinos? Ar jam kas leis suzinoti?
Jei jis nusprendes buti apgavikas ir pasigrobti pinigu... (del ko labai rimtai abejoju - 30000 svaru - nera tie pinigai del kuriu zmogus aukotu reputacija, isniekintu rasytas knygas ir leistu laidas) . Ka gi - tebunie taip. jis bus apsauktas apgaviku.
Mano nuomone - jam nepasiseks.
VA man kiek itartinai atrodytu kitas scenarijus, jei zmogus be jokiu pastangu paleistu "pats" palydova uz nutyletus finansinius saltinius. Kiek taip gauta informacija verta?
Taip, kaip sakykim kelione i Marsa finansuojama NASA - viskas aisku. Valstybine organizacija. Klausimu nera del finansavimo. Bet jei as pasakysiu kad ta kelione is tikruju finansuojama ne valstybines o privacios organizacijos, tada kyla klausimai kas uz tos privacies kompanijos slypi. Ir koks is tikruju tos akcijos "kelione i Marsa" slypi?


time

#16
kovo 07, 2016, 15:50:50 Redagavimas: kovo 07, 2016, 15:57:32 by time
Citata iš: Šaulys  kovo 07, 2016, 15:30:48jei zmogus be jokiu pastangu paleistu "pats" palydova uz nutyletus finansinius saltinius
Man tai panašu į siurrealizmą.


pilkasai

Sauly, tavo manymu elitui priklauso tik valdzios atstovai? o jau privacios firmos tai tie "paprasti" pilieciai siekiantys tiesos grudo? Ir siaip turintys tik viena kita simta milijonu kad isteigti privacia imone kelti raketomis palydovus i orbita, arba skraidinti zmones technika i marsa ar kur kitur, be milijonu finansiskai, dar ir raketos variklius patys techniku bureli pasiganina ir tt. Sauly nesupyk bet pasikartosiu, mano jei kazkoks zondas ateiviu kabo-kabejo tai nieks prie jo neprileis. o del to veikejo tai pasidomek reklamos vadyba taip kaip daro jis tai vienas populiariausiu pjaru-reklamos pramust knyga-puslapi ir papildomai uzkalt babkiu. Bet tai  tik mano nuomone ;)

Šaulys

Visu pirma apie Marso tyrima ir roveriu paleidima Marse ir Marso tyrima. FMARS - Flachline Mars Arctic Station - tai panasus I nusileidusia kosmine stoti aparatas , kuris pastatytas ir finansuojamas "Marso Draugijos" (Mars Society). Toje metalineje skardineje Marso draugija iskele varzybas mokslininkams kurie kaip apdovanojima gavo gyventi joje menesiais. Kita stotis - Mars Desert Research Stationm, Utah - priklauso tai paciai stebuklingai Marso draugijai. Kas gi ta "Marso Draugija"? Tai ne pelno ieskanti organizacija pilnai finansuojama "Amerikos organizaciju" iskaitant NASA. 1998 m Draugija buvo pilnai finansuojama dr. Roberto Zubrino. Ir oficialiai neturejo jokio savininko. Organizacija ne salpos nei biznio draugija kuri operuoja milijonais doleriu. Ir keliatu bandymu vietoviu.
Klausimas Pilkasai.
Panasus privatus projektas jau dirba Marso tyrimu linkme. Kas tie kurie itnese I ju saskaita pinigus? Didelius pinigus.
Elitas. Valdzia.
Piramide. Kazkur I virsutine dali stovi komerciniai bankai kartu su kitais bizniais. Auksciau valdzia. Taciau mes zinom kad valdzia gauna pinigus (is Centrinio banko paskolintu pinigu valstybei procentu). Kas jiems moka? Taigi Anglijos valdziai pinigus moka Anglijos bankas. Kai gauni pinigus turi atlikti darba ar ne? Taigi Valdzia valdoma Centrinio banko. Centrinis bankas yra "nacionalizuotas" ir ji s priklauso "akcininkams" kuriu saraso nei tamsta nei as nepamatysim. As laikyciau juos Elitu. Labai vaizdziai apie piramides struktura JAV yra pasakyta dokumentiniam filmukyje "Thrive". http://www.thrivemovement.com/the_movie - yra rusu kalba labai geras vertimas. Nors filmas is pradziu nelabai I tema taciau prasau tureti kantrybes! Veliau sunku atsitraukti.
Tiesa, sutinku Pilkasai. Gyvaciu apgaviku pilna.
Paziurejus is teigiamos puses - nei pats, nei as nemokesim tam nevidonui nei cento. neziurint I tai man idomu kuo tai baigsis.
Beje as atrodo ka tik gavau leidima kitai daliai isverst. Kvieciu paskaityti. Gal keliatas mano neatsakytu klausimu gaus atsakymus.
Velgi kas gali peikti zmogaus pasiryzima uzsidirbti babkiu :-)
Juk taip biznis kiekvienoj vietoj pasaulyje ir atrodo. Kuo didesne apgaule tuo daugiau pinigu. Turi "ispudrint smegenis", priversti patiketi. Ar cia ne kasdieninis dalykas? nematau kuo stebetis :-). Toks jau tas darosi pasaulis. Taip kad mano ir paties nuomone beveik sutampa.

Aukštyn