Nibiru

Pradėjo Tomas, sausio 04, 2012, 20:35:56

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Vytautas

Citata iš: kiskis  rugsėjo 18, 2017, 11:47:37"Kiaule as ir kiaule tu" ne iskur ir tas noras uzjausti artima savo
Na tarp kiaulių yra visokių. :) Vienos viena kitai galvas kapoja ir jokia užuojauta net nekvepia. Kitos bando tas galvas priklijuoti atgal ir labai užjaučia. Čia ir visa bėda. Man kaip kiaulei visiškai nepatinka gyventi tarp tos rūšies kiaulių kurios kapoja viena kitai galvas. Atitinkamai prašau šeimininkų pagalbos mus atskirti. :) Tikiuosi išgirdo. :)

Cerber

#61
rugsėjo 18, 2017, 12:31:48 Redagavimas: rugsėjo 18, 2017, 12:33:49 by Cerber
Citata iš: Cerber  rugsėjo 18, 2017, 11:27:14Kitais žodžiais, ūkininkas kiaules savo pažymėta geriau nei kad kiaules savo šeimininką, jis žino kaip jas nupeneti, kaip jas aptvare išlaikyti ir t.t. o kiaules neturi žalio supratimo apie savo šeimininko tikslus ir metodus ir jo veiksmų prasmę
Turejo buti "pažįsta"

Citata iš: Vytautas  rugsėjo 18, 2017, 11:42:21Matai žmogus gerokai daugiau nei kiaulė. :) Aišku pagal dabartinį pasaulio vaizdą tai gyvenam tikrai kaip kiaulės. Sakyčiau tarp jų santykiai net "žmogiškesni". Kitas momentas jei sakai kad nežinom apie šeimininko tikslus ir metodus tai esam visiškai neapibrėžtoje padėtyje be perspektyvų. :) Na bent man tokia padėtis nepriimtina ir remdamasis savo gyvenimo patirtimi bandau surasti kažką teigiamo ir perspektyvaus. Ar tai teisingas kelias parodys laikas. :)

Tiesa visi "keistumai" pradėjo dėtis tuomet kai supratau kad su šiuo pasauliu kažkas ne taip ir visokie religiniai to pateisinimai netenkino. Panašu kad kelias bent tinkamos krypties. :)  
:-X tiek to, eisiu as verciau arbatos atsigerti ir multiku paziureti.. kol tu man depresijos neivarei. Mane buvo pagavus naivumo akimirka ten kazkur. Bet gryztam i realybe.

vytra

#62
rugsėjo 26, 2017, 12:04:23 Redagavimas: rugsėjo 26, 2017, 12:08:43 by vytra
Citata iš: Tomas  sausio 04, 2012, 20:35:56Pagal Šumerų kronikas, mes buvome sukurti, kad dirbti šachtininkais. Tai buvo mūsų vienintelė užduotis. Ir kai visas auksas, reikalingas nefilimams, buvo gautas, jie planavo panaikinti mūsų rasę ir pasišalinti. Jie net nesiruošė leisti mums gyventi. Jūs dabar pagalvosit "Negali būti, mes per geros būtybės". Bet seniausios raštinės kronikos Žemėje teigia, kad tai tiesa.
- taip, tai čia tie, kurie yra kilę iš beždžionių. Pasisekė jiems.. :) Na o kiti yra Dievo vaikai, kaip kad Šumerai, žiūrėjo ir užrašinėjo..

Kaip atrodė "gigantai", galite pamatyti čia.. :)

:)


Aukštyn